Spalis mano gyvenime visada ryškus. Priklausomai nuo aplinkybių, aš jo arba nelaukiu, arba labai laukiu, bet periodas nepraeina nepastebėtas. Šiemet jis buvo kaip niekada gausus. Tiek daiktais, tiek idėjomis, tiek galimybėmis bei planais. O aš rašau tradicinį mėnesio įrašą ir noriu pasidalinti labiausiai mane džiuginusiais dalykais.

Ką mėgote jūs!

Tradiciškai prisiminkime skaitomiausius spalio mėnesį rašytus Veni Vidi tekstus.

Pirmoje vietojeTopBeauty.lt grožio dėžutė RUDUO. Įspūdžiai

Šiaip jūs ir apie pirmąją dėžutę skaitėte labai aktyviai, bet antroji nunešė viską. Statistikos kreivėje aš matau tokį išsišovusį ryškų spyglį, kuris iškrenta iš bendro konteksto. Ir kas ten taip jus sudomino? A?

Nenustebinsiu, kad antroje vietoje yra straipsnis InBeauty.lt grožio dėžutė #1. Įspūdžiai, tik jį skaitėte kokius tris kartus mažiau 😀

Trečioje vietoje šį kartą apžvalga. “Catrice” makiažo pagrindas “HD Liquid Coverage”. Man nebaisiai patiko, jau atidaviau, bet greitu laiku, manau, sulauksite daug apžvalgų, nes šis pagrindas pasklido po blogerių rankas.

Ketvirtoje vietoje SwapBox su Milda iš “Mosp Blog”.

O penktoje vietoje dar vieno makiažo pagrindo apžvalga. Šį kartą tai “Rimmel” makiažo pagrindas “Fresher Skin”. Irgi nesusilaukė mano meilės.

Ką skaičiau aš

Skaičiau daug įdomių dalykų. Ir labai jau suku išskirti, kas gi iš visų blogerių gausos man labiausiai įsiminė. Šį kartą nuorodą noriu įdėti į blogerės Kanarėlės įrašą PASIDARYK PATI: NAGŲ STIPRIKLIS / DIY NAIL HARDENER. Nežinau ar pulsiu daryti nagų stipriklį, bet toks netradicinis DIY, nes greičiau rasime patarimų, kaip pasidaryti veido ar plaukų kaukę, nei kažką tokio. Taip pat aš turiu pirktinį stipriklį su česnaku, kuris man labai pasiteisino.

Ką dar skaičiau

Spalį aš perskaičiau tik 6 knygas. Beje, šį mėnesį baigėsi ir mano skaitymo metai. Tad visą metinę statistiką galite rasti čia. O mėnesio knygos tokios:

Geriausia pasirodė Clare Mackintosh „Leidau tau išeiti“. Bet kaip jums rinkinukas? Riksmas, Nematomasis, Išėjimai, Ribos, Sprogdinimai…

Kosmetika

Jau ko ko, bet kosmetikos, tai patys matėte, kad buvo daug. Žinoma, į topus patenka ne tik naujienos, bet ir senienos. Po truputį apžvelkime.

Veidui prausti ir prižiūrėti

Mėnesio viduryje baigiau “Bioderma” dehidratuotos normalios ir mišrios odos kremą “Hydrabio Gel-Crème”. Labai jau jis man patiko. Dabar pradėjau seniai eilės laukusį “Mad Hippie” ir pastarasis taip nedžiugina, ko gero teks “Biodermos” atsiprašyti.

“The Konjac Sponge” veido kempinėlė su žaliuoju moliu yra sena nauja meilė. Buvau apleidusi tas kempinėles, o dabar visą mėnesį nepaleidžiu iš rankų. Puikus daiktas.

“Elizavecca” gazuota molio kaukė “Milky Piggy” ne tiek veiksminga, kiek smagi. Todėl nepasimiršta ir norisi vis panaudoti.

Plaukų puoselėjimas

“Kerastase” sausų ir nepaklusnių plaukų kaukė “Oléo-Relax” absoliuti mėnesio favoritė.

Mėgstamiausias šampūnas jau antrą mėnesį iš eilės yra “Angel Rose Elastic Curl”.

“Keune” garbanų aktyvatorių “Curl Cream” buvau nustūmusi į šoną, bet šį mėnesį ir vėl atsigręžiau. Tikrai rekomenduotinas daiktas garbanėms.

Dekoratyvinė kosmetika

“The Balm” tušas “Tall, dark and handsome” yra naujoji mano meilė. Love love love.

“The Balm” akių šešėlių paletė “Meet Matte Nude” ko gero yra geriausia mano paletė ever.

Mėgstamiausia kremine pudra skelbiu “Physician’s Formula” BB kremą #InstaReady. Gerai atrodo, gražiai maskuoja. Nors lapkričio mėnesiui jis turi rimtų konkurentų.

Tokie yra mano kosmetiniai mylimiausi.

Kas liečia kitus dalykus tai…

Spalį ištiko pamišimas dėl žalios arbatos su skrudintais ryžiais. Geriu ją kibirais :).

Ir nepraeinanti aistra…

Sušiai! Visada noriu! O nuotraukoje matote mano gimtadienio pikniko padėklą. Nusivežėme į Kernavę ir suskanavome besedėdami ant sūpuoklių.

Lyg ir tiek to spalio! Likite su Veni Vidi ir toliau!

Tikiuosi buvo įdomu. Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.