Žinote, koks yra blogiausias jausmas belaukiant siuntos? Sekimo sistemoje matyti, kad ji jau visai čia pat, bet dar ne, dar ne. Daugiau nei dvi savaites laukiu vienos grožio dėžutės iš JAV ir galiu būti kantri kol ji kažkur keliauja, bet kai jau atsiranda Lietuvos skirstymo punkte ir ten pastringa kelioms dienoms, man atrodo, kad nulaušiu pašto puslapį 😀

Na bet naujienų lauksiu toliau, o jums papasakosiu apie išbandytą produktą – “Bioderma” dehidratuotos normalios ir mišrios odos kremą “Hydrabio Gel-Crème”. Man labai labai patiko kitas jo broliukas, apie kurį nuomonę galite paskaityti čia. Kompanijos atstovai sakė, kad “Hydrabio Gel-Crème” yra naujesnė ano versija su labai panašia sudėtimi, bet dar lengvesne konsistencija. Kaip gi nepabandysi.

Šio kremo pakuotė kitokia, minkštesnė, o pompa yra apačioje.

Aprašymas:

Sudėtis:

Nesu didelė sudėčių ekspertė, ši lyg ir panaši, bet atrodo geresnė, pvz regis daugiau niacinamido. Pirmas dešimtukas sudedamųjų dalių saugus, yra keletas vidutinio saugumo ingredientų, pvz., Vitaminas E, kvepalai.

Kažkodėl maniau, kad gelis bus skaidrus, na nes gelis, bet tai tiesiog lengvas baltas kremukas. Kaip ir senasis, taip ir šis, man labai patiko. Greitai susigeria, todėl galima iš karto daryti makiažą. Akimirksniu nuramina sudirgintą odą, man per kelionę taip buvo daugybę sykių – grįždavau vėjo ir lietaus nugairintu veidu į šiltą patalpą, skruostai imdavo degti ir atsirasdavo nemalonus tempimas. Pasitepus šiuo kremu iš karto tapdavo maloniau, panašiai būna kai aplikuoju alijošiaus ant nudegusios odos.

Mano odai patiko, o prie minusų galėčiau priskirti tai, kad kremas neskalsus. Aš jau senokai vakarais naudoju Uriage rūgštinį kremuką ir jo dar ilgai užteks, o “Biodermą” ryte ir vakare naudojau kelionės savaitę. Prieš tai kurį laiką tepiau tais rytais, kai nėra saulės ir va, jau einu į pabaigą. Taip pat seniau bandytos versijos pakuotė man pasirodė patogesnė, o visa kita puiku!

Rekomenduoju jei ieškote lengvo kremo mišriai odai. Nors man atrodo, kad ir sausai jis galėtų patikti.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pirkti vaistinėse. 40 ml kaina apie 16-21 EUR (gaudykit akcijas).

Daugiau apžvalgų apie “Bioderma”.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.