Prieš kurį laiką blogo Facebook paskyroje siūliau kam nors mainytis grožio dėžutėmis. Susidomėjimas nebuvo didelis, aš labai norėjau tokį projektą rengti su nauju žmogumi, tai dairiausi pati ir parašiau laiškutį Mildai iš “Mosp Blog”. Jos blogą pirmiausiai pastebėjau Instagram, tada Vinted forume, pradėjau skaityti, patiko, tikiuosi, kad Milda rašys dažniau. Džiugu, kad į savo klausimą sulaukiau teigiamo atsakymo, pasipasakojom lūkesčius, aptarėm sumą (apie 30 EUR) ir pirmyn į paieškas! Tiesa, Milda mane įspėjo dėl keletos alergijų, tada aš dažnai palaikydavau rankose daiktą ir padėdavau atgal suabejojus. Geriau jau kai nebūna abejonių. Ką aš jai nusiunčiau, tikiuosi pamatysite “Mosp Blog”, o dabar mano dėžės išpakavimas!

O dėžė buvo didžiulė! Apakau kai pasiėmiau pašte. Susiklostė kažkokia tradicija, kad žmonės manęs iš anksto atsiprašinėja dėl pakuočių, o aš gaunu siuntą ir nesuprantu kodėl, viskas gražu, matosi pastangos. Įsilaužusi į dėžę pamačiau daug rožinės spalvos :D, tad ji ir dominuos šiame įraše.

Juokinga, kad aš turbūt išlupau dėžę aukštyn kojomis. O gal ir ne? Bet laiškutį radau dugne, kai jau viską buvau išlupusi 😀

Na ir pradėkim! Rodysiu viską ta tvarka, kuria išlupau. Taip jau nutiko, kad pirmasis į rankas pateko įdomiausias ir keisčiausias daiktas. Žinutė intrigavo:

O viduje:

Aha! Juodas lūpdažis! Bet šis juodišius ant lūpų tampa vyno spalvos. Ir laikosi mirtinai. Išbandžiau!

Kitame paketėlyje kažkas skirta…

O ten:

Šilkas plaukams! Viskas kas plaukams man labai patinka!

Lupam kitą.

Ką gi, ką gi mėgsta Milda?

Nerealiai kvapnus rankų kremas. Įdomu tai, kad ir aš prie jo meditavau ieškodama dovanėlių :).

Kitas!

O ten:

Micelinis prausiklis. Nesu bandžiusi tokio tipo produkto, tad tikrai bus įdomu.

Šioje vietoje mano džiaugsmas priviliojo žvėris.

Pingvinuką:

Ir pelytę:

Bet pavyko sutarti, kad leis man pakuoti toliau.

O trupinėlis yra:

Aš jau seniai norėjau išmėginti būtent šią kaukę. Esu bandžiusi panašią, visai smagu buvo. O ši labai prieštaringai vertinama, tad sužinosiu kaip ten viskas iš tiesų.

Toliau:

Nagi nagi, kas gi Mildos “Holly Grail”?

Giliai valanti kaukė. Tokias “terliukes” aš mielai naudoju, tai pasišokoladinsiu.

Dabar jau griebiu didžiausią paketuką:

Smalsu!

Cha, norėjau irgi tokį Mildai nupirkt, bet suabejojau ar visų tų ekstraktų sudėtyje nebus to ko reikia vengti. Mėlynas muilas kūnui ir plaukams. Kažkada turėjau “Babuškos” panašų, pamenu, kad patiko. Šis tikrai bus sunaudotas, tik greičiausiai ne plaukams.

Čiumpam dar vieną:

O ten:

Kojų kaukė! Niekad tokio daikto nenaudojau, gal pasiryšiu?

Kita dovanėlė kviečia!

Viduje:

Labai gražiai supakuoti mėginukai. Mėgstu mėginukus!

Laukia kažkas juodo:

Kas gi kas?

Detoksikuojantis prausiklis. Bus įdomu pamėginti, kadaise sukau ratus aplink šios serijos juodą kaukę.

Kita dovana žada tradicijų tęsimą. O ir išties, aš visada gaunu L’occitane mainuose :).

O ten:

Rankų dezinfekcinė priemonė. Nežinojau, kad kompanija tokių turi. Žavi pakuotė, tilps man į nešiojamą kosmetinę. Mėgstu, ypač šaltuoju metų laiku, kai aplink visi čiaudo, liečia daiktus, o nusiplauti rankų “čia ir dabar” galimybės nėra. O mėginukas bus išmėgintas jau šiandien :).

Žiūrim toliau:

Net neįsivaizdavau ko tikėtis, o radau:

“Eveline” nagų priežiūros produktai garsūs. Pati turėjau ne vieną, bet aukso dulkių dar nemėginau.

Ir paskutinis:

Viduje radau “Yves Rocher” kvepalų mėginukus. Labai gražučiai!

Išpakuodama tą dėžę aš jaučiausi kaip per Kalėdas. Trauki paketuką, tada dar vieną, ir dar vieną. Bandai atspėti kas gi ten suvyniota, juokiesi kai prašauni pro šalį 😀 Būtent dėl tokių akimirkų aš labiausiai ir mėgstu daryti “Swap Box”, na ir dar dėl to, kad labai faina yra galvoti apie žmogų, bandyti jį pažinti, ieškoti kas galėtų patikti. Dabar jau koncentruoju dėmesį į Kalėdas. Esu jau suradusi Advento kalendoriaus draugę ir turiu dar suruošti grožio dėžutę. Tačiau kitais metais tikrai vėl ieškosiu su kuo pasisvapinti. Nes smagu! Ir jums rekomenduoju!

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.