Paradoksas. Mano akių vokai yra užkritę, todėl realiai nelabai matosi, kaip aš ten juos dažau. Žinoma, žmonės mirksi, todėl šį tą įžiūrėti galima. Taip pat šešėliais sužaisti, pritaikyti gudrybių ir šiek tiek sumažinti trūkumus. Bent jau vizualiai. Tačiau minėtas paradoksas yra tame, kad aš labai mėgstu šešėlius. Labai labai ir nepaisant to, kad įmantrių makiažų nedarau, dažniausiai viena spalva tepu voką, dar viena spalva paryškinu akies kontūrą.

Turint užkritusius vokus, labai svarbi yra šešėlių kokybė, nes bent kiek prastesni iš karto nuplaukia, nepaisant to, kokį pagrindą naudoju. Lyg šiol man geriausiai pasiteisinę šešėliai yra iš “The Balm”. Toje pačioje kainų kategorijoje esu bandžiusi tik “Urban Decay” ir “Isadora”. Dar “Mary Kay” buvo prie brangesnių.

Apie savo meilę “The Balm” produktams nesikartosiu, nes visą odę galite perskaityti įraše apie “In theBalm of your hands” paletę, atsiliepime apie “Balm Jovi RockStar” paletę“The Balm Mary-Lou Manizer” švytėjimo suteikiančios pudros apžvalgoje, ar pasakojime apie šešėlius-pigmentą. Visi tie produktai man patiko, naudoju, nesustoju ir noriu dar. Ir jau turiu šiek tiek to dar. Nors mano geidaraštyje tupi dar kitos paletės, aš jau džiaugiuosi “Meet Matte Nude”, kurią sau pasidovanojau gimtadienio proga. Gi sako, kad užkritusiems vokams labiausiai rekomenduojamos matinės spalvos. O būtent tokios ir sudaro paletę.

Pati pakuotė kartoninė, su dideliu veidrodžių. Šešėlių kiekis tikrai nemažas.

Derinys labai kasdieniškas. Viena balta, o visos kitos įvairaus tamsumo bei šiltumo rudos ir pilkos spalvos.

Pažvelkime detaliau:

Matt Johnson – visiškai pilka.

Matt Garcia – šilta, šokoladinė, graži ruda.

Matt Malloy – paprasta balta.

Visos trys spalvos labai pigmentuotos, gerai tepasi, nebyra. Ypač džiugina balta, nes daugelyje pigesnių palečių ši spalva yra labai nepigmentuota. Čia gi balta yra tiesiog balta, o tepama ant pagrindo (ant rankos pagrindo nenaudojau) atrodo dar ryškesnė ir grynesnė. Aš labai mėgstu tiesiog baltai pasidažyti vokus ir raukšlę truputį paryškinti tamsesne spalva.

Matt Rosen – šilta, vidutinio tamsumo ruda spalva. Ji yra viena iš mano mėgstamiausių rudų.

Matt Wood – tamsi, šalta ruda. Šią spalvą aš dažniausiai naudoju antakiams paryškinti.

Matt Singh – šviesi ruda turinti vos vos rausvumo.

Man atrodo vien šiomis trimis spalvomis galima sukurti gausybę makiažų.

Matt Abdul – šviesiai pilka.

Matt Lombardi – smėlinė į gelsvumą.

Matt Hung – pilka su vos vos violetiniu atspalviu.

Ši trijulė gal mažiausiai pigmentuota iš visos paletės, o pilkos spalvos turi birumo, tačiau toli gražu iki mano turimos “Urban Decay” paletės byrėjimo.

Ant akių abi pilkos spalvos atrodo panašiai.

Mano manymu ši paletė yra pati universaliausia iš visos “The Balm” šeimos. Gal ir netinka ekstravagantiškam spalvingam makiažui, tačiau ja džiaugsitės kiekvieną dieną. Na, bent jau aš džiaugiuosi. Mano mėgiamiausios spalvos yra Matt Garcia, Matt Malloy, Matt Rosen, Matt Hung. Aš jas dabar pastoviai naudoju vienas, ar dermėje su kitomis.

Tokiai nemokšai kaip aš, kuri tingi ieškoti super duper pagrindų, ypatingu teptukų ar užnešimo technikų, “The Balm” kosmetika yra pats tas. Pigmentuota. Nebyra. Gerai sklaidosi (tai tai yra nesusilieja į vienos spalvos pliurzę ir nenusivalo blendinant), pasiima su bet kokiu šepetėliu. Žinoma, ne kiekviena spalva yra ideali, kaip matote, net toje pačioje paletėje pasitaiko biresnių ir mažiau pigmentuotų. Nenaudojant pagrindo, man į raukšles subėga po kokių 5-6 valandų. Su pagrindu (šiuo metu naudoju baltą NYX) laikosi iki kol nuvalau.

Paletė lūkesčius ir vėl pateisino. Tačiau, gali būti, kad esu subjektyvi, aš jau pirkdama labai tikėjausi, kad tiks, patiks, nenuvils. Bandymų laukia nauja, blizgių spalvų paletė, įdomu įdomu.

Įvertinimas:

Naudinga: Originalios “The Balm” kosmetikos ir šią paletę Lietuvoje galite įsigyti Dijora.lt (paletės kaina 38 EUR) ir Topbeauty.lt (paletės kaina 44 EUR).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.