Apžvalga: "Kerastase" sausų ir nepaklusnių plaukų kaukė "Oléo-Relax"

Estimated read time 2 min read

Jei mano plaukai būtų vaikai, tai išvadinčiau juos nedėkingomis kiaulėmis. Tiek investuoji, tiek prižiūri, rūpiniesi, vargsti, o jie pareiškia, kad studijuos menus. 😀 Kaip jaustis? Iš tiesų, kai specialistams papasakoju plaukų priežiūros rutiną, jie kraipo galvą, kad keistas tas sausumas. Na, bet jis lydėjo mane visą gyvenimą, tokia jau banguoto plauko struktūra, tik va seniau neturėjau gerų priemonių, kurios bent šiek tiek padeda tvarkytis.

Sunki plaukų kaukė yra mano “must” ir tokias naudoju vieną, o kartais ir du kartus per savaitę. Ir daug jų visokių išbandžiau. Gerų, vidutiniškų, blogų… Šiandien papasakosiu apie tokią, kuri patenka į pirmųjų kategoriją. Tai – “Kerastase” sausų ir nepaklusnių plaukų kaukė “Oléo-Relax”. Gaila, kad turiu tik 75ml bandinuką, gaila, kad tokio dydžio pakuočių nėra pirkti (nebent pas kirpėjus), gaila, kad jau baigiu subaigti.

Aprašymas:

Kerastase Masque Oléo-Relax kaukė yra išsausėjusiems ir sunkiai suvaldomiems plaukams skirta priežiūros priemonė. Kaukė sukurta pagal Nutri-Huile Complexe technologiją, kurios pagrindinių elementų šorėjų ir palmių aliejų dėka plaukai yra intensyviai maitinami, o plauko kutikulė greitai išlyginama. Priemonė praturtinta katijonų derivatu, palengvinančiu plaukų modeliavimą bei suteikiančiu jiems minkštumo, polimeru, kuris suteikia plaukų paviršiui lygumo, bei silikono derivatu, garantuojančiu papildomą išlyginimą, lengvumą ir spindesį. Naudojant Kerastase Masque Oléo-Relax kaukę, Jūsų plaukai taps minkšti, lygūs ir paklusnūs.

Išsausėjusiems ir sunkiai suvaldomiems plaukams! Pas ką tokie? Pas mane!

Sudėtis:

Nieko neįprasto prof. kosmetikos sudėčiai. Ši niekada nespinduliuoja sveikatingumu.

Kvapas šiltas, saldokas. Konsistencija tiršta, bet ne sviestinė.

Kaukę dažniausiai laikau 20 minučių. Išplovus plaukai tampa akivaizdžiai pamaitinti ir sunkesni ta gerąja prasme, kai jauti, kad jie prisotinti. Ypač patiko, kad efektas jaučiamas net po kelių plovimų. Apskritai, tokį gerą įspūdį man buvo palikusi tik “Macadamia Nourishing Moisture” kaukė, kurios mėginuką kadaise bandžiau ir vis pasvajoju įsigyti.

Minusas – didelė produkto kaina. Jei turite labai sausus plaukus, o piniginė leidžia, būtinai išmėginkit!

Įvertinimas:

Naudinga: Mano kaukė yra iš Klipshop.lt. 200ml kainuoja 41.50 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours