Taip jau nutiko, kad šią savaitę mano įrašai bus vakariniai. Tiesiog apsiėmiau papildomų darbų ir negaliu blaškytis. Tačiau mėgstu rašyti blogą ir visai laukiau, kada gi pagaliau jį atsiversiu! Susiruošiau papasakoti apie liepos mėnesio geriausius produktus, skaitinius ir kitus mažus džiaugsmus.

Kaip visada šiek tiek apie tai…

Ką mėgote jūs

Užmetu akį į statistiką. Man įdomu pažiūrėti, kurie gi liepą rašyti įrašai buvo jūsų skaitomiausi. Topas toks:

Be konkurencijos į pirmą vietą šovė įspūdžiai apie pirmąją “Top Beauty” grožio dėžutę. Nors rašytas mėnesio gale, bet tai nesutrukdė aplenkti kitų tekstų.

Antroje vietoje Šopaholikės užrašai. Jums buvo įdomu ką aš pirkau, o tas susidomėjimas verčia paklausti, ar norėtumėte mėnesio gale ataskaitos apie tai, kokią kosmetiką pirkau, ar galbūt gavau dovanų per tą laiką?

Trečioje vietoje atsiliepimas apie “Melkior” gelinius lakus.

Ačiū, kad skaitote!

Naujiena šioje mano mėnesio džiaugsmų ataskaitoje bus ir…

Ką skaičiau aš

Čia aš noriu tiesiog pasidalinti kokio nors blogerio įrašu, kuris man įstrigo. O toks šį mėnesį buvo Živilės iš “Kosmetikos Užrašų” atsiliepimas apie “Mad Hippie” kremą. Sudomino, kad iš karto užsisakiau. Vis dar nesulaukiu ir imu nerimauti, nes jokia siunta dar nėra iš tos parduotuvės tiek trukusi.

Ką dar skaičiau

Praeitą mėnesį parašiau kokia knyga labiausiai patiko, tad pratęsiu. Liepą perskaičiau 7 knygas. Labiausiai patiko Trudi Canavan “Juodojo mago trilogija”.

Na ir visi kiti mėgstamiausieji

Šį mėnesį nepraturtėjau jokiais įdomiais daiktais, kuriuos būtų verta rodyti, tad mėgstamiausių sąraše bus tik kosmetika.

Plaukai

Visai netikėtai mėgiamiausiu mano šampūnu tapo neišvaizdusis “Salerm 21”. Pastebėjau, kad griebiu jį dažniausiai, o mano plaukai džiaugiasi.

“Matrix” kondicionieriaus nuotraukos dar neturiu, jis nėra aprašytas, tačiau liepą buvo mano mėgiamiausias. O jau kvepia kaip! Turi nupjautos žolės užuomazgų!

“Macadamia” garbanų purškiklis taip pat laukia pasirodymo bloge. Ir net neabejoju, kad sulauks daugybės mano pagyrimų.

CHI aliejus jau paruoštas pasakojimui ir greitu laiku apie jį parašysiu. Vėl gi, patiko, kitaip gi nerodyčiau mėnesio geriausiuose?

Kūnas

“Organic Shop” kūno kremas ir šveitiklis tikrai pretenduoja ne tik į mėnesio, bet ir į metų TOP. Kremas tai dar kaip kremas, bet šveitiklis tai NUOS-TA-BUS!

Veidas

Galvodama apie veido priežiūrą iš karto prisimenu “La Mav” prausiklį. Kol kas nė dienos be jo!

Nuotraukoje pirkiniai iš vaistinės. Į geriausių sąrašą patenka rūgštinis “Uriage Hyseac k18” kremas. Kol kas veidui labai patinka.

Dekoratyvinė kosmetika

Kartojuosi ir turbūt kartosiuosi visus metus. “The Balm” šešėliai yra geriau nei aš galiu svajoti.

Mėlynas “Deborah” tušas į geriausių sąrašą patenka dėl savo mėlynumo! Tiesiog vasarą aptingau dažytis, tai dažną dieną tik jo man ir užtenka.

Na ir paskutiniai gėriai bus iš maisto srities.

Čia yra ledai, dėl kuri galima nužudyti. Tie su graikiniais riešutais! Šiandien vos neapsiverkiau neradusi…

Ir dar juodas nealkoholinis alus! O aš jo laukiau nuo tada kai mečiau gerti alkoholį! Dabar turim baltą, turim juodą, gyventi galima nuostabiai!

Štai tiek mano mėnesio mėgstamiausių! Tikiuosi buvo įdomu pasižvalgyti. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.