Apžvalga: "Salerm" plaukų priežiūros priemonės iš "Salerm 21" serijos

Estimated read time 4 min read

Šiandien pagalvojau, kad pakeitus darbinę aplinką nuotaika iš karto pakilo daugybe punktų. Kiek nedaug tereikia. Tik kokio naujo šampūniuko visada reikia :). Ar ne?

Jau minėjau, kad šią savaitę esu nusiteikusi papasakoti apie ne vieną plaukų priežiūros priemonę. Ir šiandien eilė atėjo “Salerm” produktams. Gal šis prekinis ženklas ir nėra labai dažnai linksniuojamas, bet mano bloge jis ne pirmą kartą. Štai čia galite paskaityti apie “Salerm” kaukę iš “Biokera” serijos. Taip pat aš turiu dar nepradėtą “Hi Repair” kaukę. Kelioninio dydžio priemonė laukia kelionės :).

Ispaniška kompanija “Salerm” skaičiuoja apie 50 veiklos metų. Jos produktų linija “Salerm 21” populiari jau visą dvidešimtmetį. Visą produkciją galite apžiūrėti gamintojo svetainėje www.salerm.com.

Aš šį kartą papasakosiu apie šampūną-kondicionierių. Taip pat kalbėsiu ir apie nenuplaunamą kondicionierių-kaukę. Abu yra iš “Salerm 21” šeimos.

Pradėkime nuo šampūno-kondicionieriaus.

Žinote, kiekvieną kartą į rankas paėmusi produktų buteliukus, aš stebėjausi tokiu keistai akies netraukiančiu dizainu. Mėgstu minimalizmą. Dvi spalvos – balta mėlyna, galėtų būti solidu, tačiau per daug šriftų, per daug smulkių tekstų… Nepaisant nepavykusio dizaino, pats šampūno buteliukas yra tikrai patogus. Labai minkšto plastiko, todėl nesunku įsipilti priemonės, kamštelis užsidaro tvirtai.

Aprašymas:

Skamba puikiai!

Sudėtį nufotografuoti pasirodė misija neįmanoma, o rasti internete irgi nepavyko. Pasakysiu, kad pagrindą sudaro SLES, tačiau haliurono rūgštis bei šilko baltymai tikrai pirmoje sudėties pusėje.

Poveikis mano plaukams: ne veltui prie žodžio “šampūnas” lipinamas ir “kondicionierius”. Priemonė tikrai veikia dvigubai. Stipriai putoja, gerai plauna plaukus, tačiau juos trinkdama aš jaučiu, kad jie nepasidaro šiurkštūs bei gurgždantys. Mano sausiems ir besipučiantiems plaukams vien tik šampūno neužtektų, tačiau normalius plaukus turinčios damos, labai tikėtina, kad išsiverstų be papildomų balzamų.

Na, o aš po plovimo tepu nenuplaunamu kondicionieriumi.

Štai ką jis turi daryti:

Toks yra lietuviškas aprašymas. Na, o angliškasis šiek tiek išsamesnis. Jame rašoma, kad priemonę galima naudoti ir kaip kaukę. Reikia užtepti 5-10 ml balzamo ant itin pažeistų vietų, palaikyti 5 minutes ir nuplauti. O tada ir vėl tepti nedidelį kiekį, tam, kad pagerintume iššukavimą ir nebenuplauti. Taip pat galima naudoti prieš saulę bei baseinus.

Poveikis mano plaukams: man labai sunku laikytis instrukcijų. Bandau spėti, kad žirnio dydžio (angliškame variante – lazdyno riešuto) kiekis siūlomas vidutinio ilgio plaukus turinčioms damoms. Manieji trumpi, bet labai stori ir tankūs. Taigi, aš irgi imu žirnį, nors prisipažinsiu, kad labai norisi išspausti daugiau. Vis atrodo, kas čia tas žirnis? Bet gerai, kad to nedarau, nes nurodyto kiekio tikrai pakanka. Patrinu tarp delnų ir tepu plaukus. Šie iš karto praranda šiurkštumą po plovimo, kurio metu nenaudotas balzamas. Drėgni tampa slidūs, o išdžiuvę švelnūs. Mano skoniui gal vos per purūs, tačiau šitai jau suvaldau kitomis priemonėmis, prisiplojusių ir riebaluotų juk irgi nenorėčiau.

Bendros išvados: džiaugiuosi, kad įvairiais keliais šiemet atrandu “Salerm”. Nors kompanija ir skaičiuoja daug metų, bet aš seniau nebuvau jos girdėjusi. O gaila, nes kainos labai didelės, artimos prekybos centruose pardavinėjamiems produktams, bet kokybė tikrai aukštesnė. Nenuplaunamą kondicionierių teks naudoti amžinai, labai jau jis skalsus. Vienintelis rimtas minusas – produktai itin stipriai parfumuoti. Iš tiesų per daug ir tai truputį nupigina bendrą įspūdį. Gerai, kad kvapas ilgai nesilaiko ir yra gana malonus, tik šiaip per stiprus. Rekomenduoju nepraeiti pro šalį ir pasižvalgyti jei ne po šią, tai po kitas “Salerm” serijas.

Įvertinimas:

Šampūnas:

Kondicionierius:

Naudinga: “Salerm” produktų ieškokite “Vitrina Pro” parduotuvėse ir www.beautyforsale.eu. 300 ml šampūnas kainuoja 9.85eu, o 250 ml nenuplaunamas kondicionierius – 9.82eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours