Šopaholikės užrašai: suknelė, basutės, daug kosmetikos, lygintuvas ir kita

Estimated read time 4 min read

Šiandien man ir vėl norisi šiek tiek pasidžiaugti bei pasirodyti naujus pirkinius. Jais diena buvo turtinga. O didžiausias džiaugsmas tame, kad man visko reikėjo, čia buvo tikrai mažai spontaniškumo, jokio “ai bus gerai, bele ką nors nusipirkti”. Jei jums tokie pasirodymai neįdomūs, tai tiesiog praleiskite įrašą, tačiau iš asmeninės patirties žinau, kad žmonės smalsūs. Ir jei pasakai, kad nusipirkai suknelę, tai iš karto sulauki – “parodyk”. Tai jiems visiems ir rodau.

Pradėsiu nuo suknelės, kuria labai džiaugiuosi. Ją nusipirkau “Utenos Trikotažo” išparduotuvėje. Kainavo 16.94 eurus. Susideda iš polyesterio ir medvilnės.

Mane lengvai suviliojo šaltibarščių spalva, kišenės, neglamžus audinys ir trijų ketvirčių rankovės. Dar vyro du kartus paklausiau ar ne per trumpa ir griebiau. Dabar tik madingųjų “New Balance” kedų tetrūksta.

Kitas pirkinys buvo labai labai reikalingas.

Pavasarį aš “Deichmann” parduotuvėje pirkau basutes. Štai tokias, mano akimis tai net nėra itin pigios, tiesiog eilinės, normalios neodinės baskės. Tačiau deja deja, jos net sezono neatlaikė. Nors nenešiojau kiekvieną dieną, bet vistiek sulūžo padai. Ir net ne vienoje vietoje. Taigi, likau be basučių ir pirmadienį dariau reidą po “Batų kalną” bei visas “Akropolio” parduotuves. Spėkite ar radau? Aišku, kad ne! Gal mano lūkesčiai per aukšti? O jie buvo tokie: padori kaina (bet jei rasčiau kažką wow, tai būtų mažai svarbu), neutrali spalva – ruda, rusva, rausva, pilka ir pan., patogus padas, nes negaliu pakęst tų popierinių, su kuriais jauti kiekvieną šapelį ant tako. Nieko neradau. O štai šiandien, kai jau buvo apeitas visas prekybcentris, aš nukabinusi nosį pamačiau šias. Tiesiog sukrautas koridoriuje, šalia “Danija” išparduotuvės. Pasimatavau. Patiko! 19.99 eu. Odinės, patogios, rudos.

Patiko man apdaila, kaina, patogumas. Tikiuosi neverksiu po pirmo panešiojimo.

Dar buvome užsukę į Humaną, kur vyras nusipirko brezentinę tašę, o aš raudonus šortus. Jo rankinės neparodysiu, o šortai liko mašinoje. Tačiau dar aš prigriebiau pundą apyrankių.

Ši krūva kainavo 1.50 eu minus 30%. Joje mane sužavėjo lyg nerta, su karoliukais ir stikliukais apyrankė.

Paprastutė mėlyna labai prilipo prie laikrodžio 🙂

Raudonas šniūras bei smulkūs perliukai taip pat bus panaudoti.

Na, o kitos gal pravers fotografijų kompozicijose 🙂

Next!

Mudu su vyru labai nekenčiame lyginimo. Nu žiauriai! Kadaise, dar kai turėjom tik visai studentišką lygintuvą, aš laisvai galėdavau apsižliumbti ką nors lygindama, todėl viskas baigėsi tuo, kad visada tą darydavo mano vyras. Reikia lygint suknią? Aš ją patiesiu, įjungiu lygintuvą, o jis padaro tą baisų darbą. Vėliau mes nusipirkom garinį prietaisą. Džiugino, nes viskas gaunasi greičiau. Pakabini rūbą ant pakabos ir vertikaliai sau lygini. Tas daiktas sugedo ir šiandien gailėjom gailėjom ir atgailėjom, nusipirkom “Philips Steam and Go”. Beje, tokių prietaisų pasirinkimas labai menkas. Parduotuvėse tik to paties “Philips” keli variantai. Kainavo 79eu.

Dar buvome užsukę į vaistinę. Ten pirkau “Bioderma Sebium Hydra” kremą.

Mane pavergė aprašymas, tačiau susinervinau, kad pražiūrėjau poras kemšantį ingridientą. Na, bet mano anksčiau turėtas pagal sudėtį irgi turėjo kimšti, bet per daug agresyviai to nedarė. Tiesa, pastebėjau, kad pas KosmetikosDNR šiek tiek skiriasi kremo sudėties pabaiga. Maniškiame nėra parabeno, o vietoje jo Ginko Biloba Leaf extract, Dodecyl Gallate, Propylene glycol.

Na, ir tada dar aplankiau “Martiną”. Reikėjo daikčiukų. Ir štai jie kokie.

Nepasimokiau ir vis dar ieškau įdomių micelinių vandenų. Na bent jau nenusipirkau didelės pakuotės.

“Bielita” spalvinantis balzamas be peroksido ir amoniako. Atšviežint šaknis.

Dildės. Jau labai reikėjo. Ir vienfazis “Meslauda” gelinis lakas.

“Dr. Sante” purškalas plaukams nuo slinkimo.

Intymios higienos prausiklis be SLS ir SLES. Esu bandžiusi kitą rūšį. Patiko.

Beržų balzamą pasiėmė mano vyras. Jam labai patinka kvapas, tai praktiškai jame maudosi. Na ir man visai nieko toks, kažkada jau rašiau apie šį.

Ir viskas! Na, nepaisant ledų iš “Lidl”. O nom nom nom, tokie, kur su graikiniais riešutais.

Diena buvo produktyvi ne tik pirkiniais, bet ir darbais. Ačiū Karaliui Mindaugui, kuris suteikė progą išeiginei, kurios metu galima daug ką nuveikti.

Jei iki čia perskaitėte, tai prašykite, ar jums būna įdomūs šopaholikės užrašai :). Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours