Atsiliepimas: "The Balm" makiažo paletė "Balm Jovi® Rockstar"

Estimated read time 6 min read

Mes gyvename didelės pasiūlos laikais. Net jei negali kažko įsigyti, niekas tau nedraudžia svajoti ir sudarinėti norų sąrašų. To pasekoje atsiranda ir neigiama pusė – labai sunku kuo nors nustebinti viską mačiusias akis. Dar sunkiau džiaugtis gavus naują daiktą, mat jie per greitai keičiasi, per lengvai ateina, arba neatitinka lūkesčių. Visgi sunku nėra tas pats kas neįmanoma. Bent jau aš labai apsidžiaugiau įsigijusi “The Balm” paletę “Balm Jovi”. Aš jos norėjau jau senokai. Būtent šios, nes mane traukė ne tik turinys, bet ir apipavidalinimas. RockStar man yra geriau nei Nude Dude, ar Voyage :).

Laimingų sutapimų, didelės nuolaidos ir pagalbos persiunčiant dėka, aš šia palete džiaugiuosi jau visą mėnesį. Iš pradžių galvojau ne nerašysiu atsiliepimo. Vistiek jis bus vienos liaupsės. Kita vertus ši paletė yra man kokybės etalonas, su kuria lyginu kitas, pvz., Urban Decay ir pradedu abejoti ar kada ją išstums iš visų laikų favoritų. Tad ir jūs žinokit, ką aš myliu bei kuo žaviuosi.

Aprašymas:

Ši The Balm Jovi Rockstar Face Palette makiažo paletė savyje talpina viską, ko jums prireiks norint atsidurti dėmesio centre! Rinkinį sudaro 12 gundančių atspalvių akių šešėlių, visi jie gali būti naudojami tiek sausi tiek drėgni. Spindėsio ir švytėjimo suteikianti pudra drauge su skaistalais paryškins ir pabrėš jūsų skruostų spalvą ir švytėjimą. Taip pat į šią The Balm Jovi Rockstar Face Palette makiažo paletę įeina du lūpų dažai, tinkantys ir skruostams paryškinti. Į šį nuostabų rinkinį įeina viskas, kas gali būti reikalinga ruošiantis vakarėliui.

Sudėtys:

Taigi, kaip mini aprašymas, paletę sudaro 12 šešėlių (4 yra matiniai), skaistalai, šviesą atspindinti priemonė ir dveji lūpų dažai. Pati pakuotė kartoninė, įpakuota į papildomą popierinį dėkliuką.

Veidrodėlis širdies formos.

“The Balm” paletėms būdinga tai, kad kompaktinių ir kreminių produktų “sekcijos” atsidaro atskirai. Matyt, kad lūpų dažai neapibyrėtų. Šešėlius dengianti dalis yra su parodytu veidrodėliu, o lūpų dažus uždarančioje plokštelėje rasite keletą galimų makiažo variantų.

Šešėlių spalvos suskirstytos pagal muzikos stilius. Heavy Metal – blizgios arba su blizgučiais. Classical – matinės. Alternative – aksominio švytėjimo. Šviesą atspindinti priemonė priskirta Disko stiliui, o skaistalai – POP.

Pažiūrėkime atidžiau į spalvas.

Metal-Ica – šalta švytinti šviesi spalva. Ideali akių kampučiams.

Iron Maid-in – paprasta, švytinti auksinė spalva. Aš dažnai randu kur ją pritaikyti.

Lead Zeppelin – tamsiai žalia, chaki, su geltonais blizgučiais. Ko gero mažiausiai patinkanti spalva ir tą minėjau jau kai rašiau atsiliepimą apie kitą paletę. Truputį prastai sklaidosi.

Alice Copper – tamsiai raudona švytinti ir su blizgučiais. Šie ne tokie ryškus kaip ankstesnėje spalvoje, nebyra. Pati spalva gal kiek mažiau pritaikoma kasdieniniame makiaže, tačiau sklaidosi puikiai.

Klasikinės muzikos stulpelyje vien matinės spalvos. Visos labai labai pigmentuotos ir vien jų užtenka, kad galėtum susikurti nuo švelniausio iki ryškiausio makiažo.

Adagio – šviesi, kūno spalvos, ant rankos atrodo gal mažiau pigmentuota, nes jos spalva artima odos tonui. Labai dažnai ją naudoju kai dengiu visą voką.

Allegro – universali šviesiai ruda. Taip pat be jos kaip be rankų. Tinka ir viena ir kitų spalvų sklaidymui.

Moderato – tamsi, šalta nei tai ruda nei tai mėlyna (prie kai kurių apšvietimų atrodo violetinė) spalva. Ideali pravedimams.

Presto – šalta ruda. Taip pat universali jei darote ryškesnį makiažą.

Blink 1982 – aksominė šaltoka spalva su smulkiai maltais blizgučiais (ne tokiais, kaip Hard Metal spalvose). Vėl gi lengvai pritaikoma kasdieniniuose makiažuose.

The Stroke – labai tamsiai pilka, beveik juoda su mėlynu užbaigimu. Aš ją retai pritaikau, bet tas mėlynumas tikrai žavus, nes matosi ne prie kiekvieno apšvietimo.

Rem – Pilkai violetinė. Viena mylimiausių mano spalvų tada kai nenoriu nieko ryškaus, bet nenoriu ir rudų atspalvių makiažo.

Third Eye Blinded – švytinti, šilta rusva spalva. Ir vėl gi dažnai naudojama, nes yra puiki!

Šešėlius aš naudoju be pagrindo, mat visi, kuriuos labiausiai mėgstu ir dažniausiai naudoju, man puikiai laiko visą dieną. Kalbu apie Third Eye Blinded, Rem, Adagio, Metal-Ica, Iron Maid-in. Tamsesnės spalvos yra labiau linkusios subėgti į raukšles, tad tada kai ketinu jas panaudoti tepu ir šešėlių bazę.

Šokame prie Disko bei Pop.

Highlighter’is Solid Gold savo spalva ir švytėjimu yra visiškai toks pats kaip garsusis Mary-Lou. Spėju, kad tai tas pats produktas. Visgi, nežinau kodėl, būtent šis konkretus produktas iš paletės yra daug geriau pigmentuotas nei pavienė “Mary-Lou” ar Mary iš “In you Hands” rinkinio. Tad pripratusi prie anų dviejų, aš pirmą kartą šiek tiek padauginau šio.

Skaistalai Don’t you want me? (ak, tie žavūs pavadinimai) yra matiniai. Pagal paskirtį nenaudoju. Kaip šešėliai – puikūs.

Na ir dar liko Milly su Vanilly.

Gražios spalvos, lūpų dažai nėra matiniai, lūpoms patinka. Kai nepamirštu – pasitepu. Ypač patinka Milly spalva, tokia neutrali.

Bendri įspūdžiai: Kaip jau jūs supratote – puikūs tie įspūdžiai. Ši paletė yra nuostabiausias daiktas susijęs su kosmetika, kurį turiu. Jei reiktų atsisakyti visko ir pasilikt tik vieną, tai neabejotinai būtų ši.

I love Rock’n’Roll!

Ko trūksta iki pilnos laimės? Meluočiau jei sakyčiau, kad viskas tobula. Pvz., kartonas yra teplokas ir tą galite matyti šešėlių nuotraukose. Sunkiai valosi. Vietoje skaistalų geriau būtų bronzatas. Vietoje vieno lūpdažio visai tiktų kreminis-gelinis pravedimas akims. Arba šešėlių bazė. Tada jau būtų iš viso kažkas nerealaus.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “The Balm” kosmetiką pardavinėja Topbeuty.lt, Dijora.lt ir Bjuti.lt. Užsienyje patikimos ir mūsų šalį prekes siunčiančios parduotuvės yra Lookfantastic.com ir Feelunique.com. “Balm Jovi” paletę turi tik Dijora.lt (39.90eu), Feelunique.com (48eu) ir Lookfantastic.com (46.95eu).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours