Šiandien mano galvoje įsisukę skaičiukai. Pilna užrašų knygelė primarginta. Ir čia kalbu ne apie bloginimą, o apie darbą. Tačiau ir su blogu susiję skaičiai randa vietos galvoje. Pvz., vakar paskaičiavau (skaičiavimai atlikti tik žiūrint į paskutines 117 apžvalgų), kad 24% atsiliepimų yra apie plaukų priežiūros produktus, 17% apžvalgų apie veido priežiūrą, 30% yra apie dekoratyvinę kosmetiką neskaitant nagų lakų. Apie 19% apžvalgų yra apie produktus, kuriuos bendradarbiaudamos atsiuntė įvairios kompanijos. Skaičius matau visur. Šampūno pavadinime (Salerm 21), kremo pavadinime (Hyseac K18)… Matyt taip savotiškai veikia pilnatis.

Po tokio skaitinio nukrypimo laikas pakalbėti apie veido prausimą. Ši rutina kinta pagal poreikius ir metų laiką. Seniau aš valydavau veidą miceliniu vandeniu. Po to prausdavau Konjak kempinėlėmis. Namuose atsiradus Makeup eraser rankšluosčiui aš micelinius vandenis pradėjau naudoti tik rytais prieš makiažą. Arba kartais griebiuosi, kai pasitaiko sunkiau įveikiamas akių makiažas. Ilgą laiką man to rankšluostuko užteko, tačiau oda siautėja kaip siautėjusi ir aš nusprendžiau imtis rimtesnių priemonių. Nusipirkau gana stiprų kremą su AHA rūgštimis, kuris nekemša porų, tada įsigijau veido kremą su saulės apsauga, kuris tinka riebiai odai ir nekemša porų, o valymą taip pat nusprendžiau sustiprinti. Tik vat dilema, reikėjo kažkokio prausiklio, kuris nekenktų. “La Mav” putojantį valiklį (kaip įdomiai pavadintas) aš nusižiūrėjau pas Patriciją. Apie kompaniją galite paskaityti čia. Sudomino ir štai turiu savo rankose.

Jo aprašymas gana įspūdingas:

REKOMENDUOJAMA: Riebiai, mišriai, normaliai, suglebusiai, brandžiai veido odai. Idealiai tinka esant odos balanso sutrikimui bei pavargusiai odai.

Balansuojantis veido valiklis idealiai tinka riebiai ir mišriai odai. Efektyviai mažina prakaitavimą, puikiai pašalina makiažą bei per dieną susikaupusius nešvarumus. Ženšenio, cukranendrių ir papajos ekstraktai puikiai valo bei šalina negyvas odos ląsteles. Veido valiklis stangrina odą, suteikia jai gaivumo pojūtį ir švytinčią išvaizdą. Puikiai tinka odos senėjimo profilaktikai.

NAUDOJIMAS: Veido valiklį naudokite ryte ir vakare ant drėgnos odos. Švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite veido ir kaklo srities odą nedideliu kiekiu valiklio bei nuplaukite šiltu vandeniu. 

POVEIKIS: subalansuoja odos riebalinių liaukų veiklą; puikiai valo veido poras; valo odą ir pašalina negyvas jos ląsteles; mažina prakaitavimą, puikiai pašalina makiažą bei per dieną susikaupusius nešvarumus; pagerina odos išvaizdą ir suteikia jai švytėjimo; padeda užkirsti kelią odos senėjimo požymiams.

Sudėtis:

Sudėtis išnagrinėta KosmetikosDNR puslapyje. Nėra reikalo kartotis, tiesiog pasakysiu, kad tai švelnus ir saugus prausiklis, o bėdų gali kilti tik jei pykstatės su tam tikrais eteriniais aliejais bei ekstraktais.

Prausiklio buteliukas yra su labai patogiu dozatoriumi:

Šis man patinka tuo, kad leidžia reguliuoti išspaudžiamos priemonės kiekį, nebūtina naudoti visos dozės. Taip pat nesispjaudo į visas puses :).

Produkto kvapas citrusinis, bet nėra labai stiprus. Saldžiai gaivus. Nors sudėtyje nėra tokių ingredientų kaip SLS ar SLES, tačiau putoja valiklis tikrai puikiai.

Paprastai mano rutina tokia. Minėtu rankšluostuku nuvalau visą makiažą, ypač akis. Tada sudrėkinu veidą, sudrėkinu valymo aparačiuko šepetėlį, išsispaudžiu apie pusę dozės valiklio, patrinu tarp delnų, kad suputotų ir putomis pamasažuoju veidą. Tada aparačiuku atlieku valymo ritualą: šiek tiek vieną žanduką, šiek tiek kitą, nosis, smakras, kakta. Galiausiai putas nuplaunu šaltu vandeniu. O tada jau eilė kremams. Akių putojančiomis priemonėmis niekada neplaunu.

Man labai patinka naudotis šiuo valikliu, nes jis suteikia savotiško malonumo. Skaniai kvepia, gerai putoja, švariai prausia, o svarbiausia – nesausina odos. Nėra taip, kad po galėčiau netepti kremo, tačiau tikrai nepradeda nemaloniai traukti ir tempti, jei reiktų, galėčiau išsiversti padrėkindama tik hidrolatu. Kadangi oda neišsausinima, tai ji ir nepuola dar labiau riebaluotis. Visas mano naujas veido priežiūros ritualas pradeda duoti rezultatų. Nors porų kimšimosi dar nesuvaldžiau, bet pastebėjau, kad akivaizdžiai pagražėjo odos spalva. Nemanau, kad vien nuo prausiklio, tačiau bendrai mano suburta komanda veikia visai neblogai. Vienintelis valiklio minusas yra jo kaina.

Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti prausiklį galima www.lamav.lt ir www.bioeco.lt. 100ml kainuoja 37 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.