Pradėkime šią savaitę skaniai! Net oras pagaliau pasitaisė ir vėl galima šypsotis bei ieškoti gyvenime ryškių spalvų. Šią savaitę planuoju parašyti atsakymus į FB užduodamus klausimus. Dar nevėlu paklausti ir laimėti mini prizą :). Taip pat galvoju papasakoti apie mėgstamiausius mėnesio dalykėlius, mat jų tikrai buvo. Na ir nepamiršiu apžvalgų, nes apie kai kurias priemones tiesiog norisi šaukti. Pvz., apie “Organic Shop” kūno šveitiklį.

Priminsiu, kad rašiau jums apie šios serijos karamelinį kūno kremą. Štai praėjo nemažai laiko ir aš jį vis dar naudoju, kvapas dar nepradėjo įkyrėti ir dedu riebų pliusą. Na, o kai tą kremą aptarinėjome “Facebook” ir čia komentaruose, gavau rekomendacijų, kad ir šveitikliai yra labai verti dėmesio. Ypač su mango kvapu. Daug nelaukiau, įsigijau, juolab, kad ankstesnis jau baigėsi.

Pauosčiau dar parduotuvėje. Niam. Šioje vietoje galiu paminėti ir trūkumą – pakuotės nėra apsaugotos membranomis. Atsukai ir uostyk, čiupinėk. Kita vertus, šalia tokių kvapnių produktų turėtų būti testeriai, nes tikrai ne kiekvienam įtiksi, tad lyg ir neblogai, kad gali sužinoti kvapą prieš pirkdama.

Aprašymas:

Organic Shop Body Desserts atnaujinantis šveitiklis kūnui suteikia Jūsų odai sveiką spindesį, ji taps minkšta, švelni kaip vasaros svajonės. Mango sviestas skatina odos regeneraciją, vynuogių sėklų aliejus lėtina senėjimo procesą, o organinis abrikosų aliejus tonizuoja odą, laimų aliejus detoksikuoja odą, suteikia minkštumą ir švelnumą

Vis galvoju, ar tas ženkliukas kampe ant lipduko reiškia, kad negalima valgyti?

Sudėtis:

Cukrus, glicerinas, taukmedžio sviestas – tokia yra pagrindinė trijulė. Dar rasime pieno miltelių, garstyčių sėklų miltelių, kaolino, magų branduolių sviesto, sibirinės pušies sėklų pudros, dar visokių aliejų. Na, yra ir vidutinio saugumo sudedamųjų dalių (tokiomis jos laikomos tik dėl galimų nesaugių priemaišų, pvz vitaminas E) ir kvepalų. Bendrai paėmus, sudėtis draugiška, nebent pykstatės su natūraliais ekstraktais, aliejais ir kt, o taip būna.

Konsistencija labai tiršta, nebėga.

Šveitimo savybės nuostabios. Cukrus stambus, aštrokas, pamažu ištirpsta. Oda ne tik nušveičiama, bet ir pamaitinama. Po šveitiklio aš netepu jokio kremo, visai pakanka aliejų ir sviestų.

Kvapas saldus. Vaisinio saldumo, skirtingai nei minėtas karamelės-kavos kremas, kuris yra saldainiško saldumo :). Manęs neerzina. Kaip tik labai patinka. Aš mėgstu kvepiančias priemones, nors ir žinau, kad bekvapės yra saugesnės.

Bandžiau ieškoti minusų. Kaina? Už tokį kiekį ir padorią sudėti – tenkina. Pakuotė? Nepaisant to, kad norėčiau, jog parduotuvėje ji būtų labiau apsaugota, namie ją naudoti patogu. Pagaminimo šalis? Iš esmės man tai nėra svarbu, bet nejaukiai jaučiuosi pirkdama rusiškas prekes. Dėl politikos. Ką gi, šveitiklis gaminamas Estijoje. Neturiu prie ko prikibti. Žinoma, mano nuomonė yra subjektyvi.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge” ir “Elevitose”. 450ml kainuoja apie 7.7 eu.

Daugiau kūno šveitiklių apžvalgų

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.