Apžvalga: "Organic Shop BODY DESSERTS" stangrinantis kremas kūnui

Estimated read time 2 min read

Šiandien laikas bėga labai greitai, nes kažkodėl ilgai miegojom. Tik apie 9 ryto atsikėliau burbėdama ant savęs, kad kol nueisiu į darbą jau bus pietūs. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, nes neprasilenkiau su kurjeriu, o jie, kaip žinia, gi skambina kai jau būna atvažiavę :). Taigi, mano ryto mieguistumas taps ir įrašo įkvėpimu, nes papasakosiu apie kapučinu bei karamėle kvepiantį kūno kremą iš “Organic shop” kūno desertų serijos.

Prisipažinsiu, kad parduotuvėje mane patraukė didelis kiekis, padori kaina ir “skanios” pakuotės. Rinkausi ne pagal poveikį, o pagal kvapus. Ir taip mano rankose atsirado stangrinantis kūno kremas.

Apie kremą: Organic Shop stangrinantis kremas kūnui padeda atkurti suglebuisios odos stangrumą, gerina išvaizdą ir tiekia ilgalaikį drėkinamąjį poveikį. Žalios kavos aliejus stangrina odą ir suteikia elastingumą, o organinis taukmedžio sviestas ir kakavos sviestas drėkina ir švelnina odą. Aštrus cinamonas atstato odos natūralią pusiausvyrą ir padeda sulėtinti odos senėjimo procesus.

Sudėtis:

Pradėsiu nuo kvapo. Jis saldus, labai skanus. Kai karamėlė susijungia su kapučino, tai gaunasi kažkoks toks nenusakomas desertas. Lyg moka, lyg ledai. Kvapas tikrai labai toks maistiškas. Neduokit vaikams, nes suvalgys :).

Konsistencija tiršta. Ne tokia kieta kaip kūno sviestais vadinamų produktų, bet arti to. Įsigeria labai gerai. Kvapas nesilaiko labai ilgai, kas yra tik privalumas, nes kažin ar kas nori visą dieną kvepėti ledais.

Jokio stangrinimo nepastebėjau ir tiesą sakant nelabai žinau, kaip tai turėtų atrodyti bei pasireikšti. Gal kas gali papasakoti?

Maitina ir drėkina tikrai gerai, tą aš įvertinu pasižiūrėjusi ryte į blauzdas – pleiskanoja ar ne. Nepleiskanoja ir lieka švelnios.

Puikus desertas kūnui. Planuoju įsigyti ir kokį nors šios serijos šveitiklį.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge” ir “Elevitose”. 450ml kainuoja apie 6.5eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours