Apžvalga: "Deborah" blakstienų tušas "24 Ore Absolute Volume". Mėlyna spalva

Estimated read time 2 min read

Įdomi dienelė. Pagaliau baigtos kraustynės, pagaliau vasara! Ir dar įdomūs pokalbiai! Šiandien dėl mano užsakymo teko bendrauti su vienos parduotuvės atstove ir iš kalbos išėjo, kad kas dieną sulaukia ne vieno prašymo bendradarbiauti (atsiųsti produktų). Sakė, kad ištisai rašo mergaitės. Ojoj, galvoju, o iš kur tų blogų tiek? Spėju pusės nežinau, o mielai papildyčiau skaitinių sąrašus. Jei, kolegos, skaitote, tai prisistatykite, nuorodą palikite, pabendrausim!

Toliau tęsiame dienos temą – mėlyna! Jau papasakojau apie mėlyną nagų laką, dabar gi pristatysiu tušą. Taip pat mėlyną!

Savo pirmas pažintis su spalvotais tušais aš aprašiau pernai, kai pasakojau apie “Vipera” produktus. Atėjo vasara, vėl užsimaniau mėlynų blakstienų, tačiau be minėtos “Viperos” nieko įdomaus neužmatydavau, o kartotis nenorėjau. Ir vieną kartą beslampiodama “Droge” stabtelėjau prie “Deborah” stendo. Akį patraukė paletės, tačiau susilaikiau ir netikėtai pamačiau išparduodamus tušo+akių pieštuko rinkinius. “Deborah” siūlo trijų spalvų “24 Ore Absolute Volume” tušo spalvas.

Aš pričiupau mėlyną.

Tūbelė didelė, kotelis lengvai užsifiksuoja, šepetėlis tai toks “jumbo” – milžiniškas.

Spalva man labai patinka. Tokia gryna, ryški mėlyna. Tušas tikrai tankina blakstienas, tačiau jo lengva padauginti ir šias sulipinti. Pasistengus galima išgauti gražų efektą.

Aš visaip sukiojau galvą, gaudžiau šviesą ir bandžiau jums padaryti nuotrauką, deja, makiažų fotografuoti aš nemoku. Kažkoks vaizdas iš 46 (neperdedu) nuotraukų darytų fotoaparatu ir telefonu 😀

Ši mano apžvalga tokia trumpoka. Tiesiog fainas tušas, kuris pagyvina vaizdą, netrupa, netepa, gerai nusivalo. Jei dar mažiau liptų, tai būtų tobulas. Tikrai rekomenduoju, jei ieškote spalvų savo gyvenime.

Įvertinimas:

Naudinga: “Deborah” kosmetikos ieškokite “Droguose”. Įprasta tušo kaina yra apie 12 eurų. Per akciją pirkau už berods 9.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours