Šį įrašą parašyti labai noriu, bet dar nesu apsisprendusi, kokia bus struktūra ir apie ką kalbėsiu. Todėl, numanau, kad tai bus laisva paplepėjimų forma, kur nuguls įvairiausios galvoje susikaupusios mintys. Daugiausiai apie gruodį, nes apie tinklaraščio metus aš rašiau savo gimtadieniniame įraše, prieš mėnesį. Ten kalbėjau apie populiariausius metų įrašus ir planus susijusius su blogo technine puse. Blogmas tekstuose aptariau geriausius metų produktus, nėra ko kartotis.

Taigi, gruodis...

Ką mėgote jūs!

Skaitomiausias gruodžio mėnesio įrašas buvo “Grožio draugas” dešimtoji grožio dėžutė “Raudona Kalėdinė”. Įspūdžiai. Gražių švenčių su padirbiniais! Ir nieko keisto, ne kiekvieną dieną, gana didelė ir jau žinoma kompanija, pasižymi klientų apgaudinėjimu.

Antroje vietoje pagal skaitomumą buvo Grožio dėžutė “LOOKFANTASTIC Black friday bumper beauty box 2016”. Įspūdžiai. Grožio dėžutės valdo! Ir valdys ateityje, nes mažiausiai trims mėnesiams užsiprenumeravau “Lookfantastic”.

Trečioje vietoje buvo Blogmas diena Nr.12: pakalbėkim apie dovanas vyrams! (Ne)patarimai ir idėjos. Nieko keisto, nes dovanos vyrams yra tikras galvos skausmas. Tikiuosi tas mano tekstas bent kažkam pravertė.

Na, o populiariausios apžvalgos buvo apie “Xiaomi MI Band 2” aktyvumo apyrankę ir juokingąjį “Faberlic” lūpų balzamą “Sulieknėk”.

Ką skaičiau aš

Oi kiek daug visko skaičiau bei žiūrėjau, juk prieš Kalėdas ir Blogmas, ir Vlogmas užderėjo. O kur dar visi smalsioms Salomėjoms įdomūs įrašai apie tai, kas ką dovanų gavo, ar rekomenduoja dovanoti. Tačiau mano gyvenime įtaką padarė Vytautės tekstas “Kaip ištiesint kojas arba Pilates, vienintelis sportas, kurio nemečiau”. Tą įrašą aš perskaičiau vakare, permiegojau su mintimi ir ryte pasigūglinau rajono pasiūlą bei užsirašiau į Pilates.

Tai pirmas mano gyvenime ėjimas kažkur mankštintis-sportuoti. Tokiai bailei kaip aš, kuri bijo žmonių, labai sunku kažkur nueiti. Nesvarbu, ar tai blogerių vakarėlis, ar grupinė mankšta. Bet susiėmiau, nuėjau, ir va, einu du kartus per savaitę. Žinoma, mano pasirinkta vieta nėra ypatinga (nors turi žavesio nes tai yra Pranciškonų rūmai su visais savo skliautais), nėra jokių mankštinimo mašinų, tiesiog tampomės ant kilimėlių, tačiau man čia metų žygis ir gal net bus kažko pradžia. Aš JAU jaučiu, kad mažiau nugarą skauda, nors dar tik 5 treniruotes turėjau.

Ties šia vieta vienas iš lyrinių nukrypimų. Labai norėčiau kažkaip susiimti, užsimotyvuoti ir numesti bent šiek tiek svorio. Nešokstu į nerealius planus, bet tarkime po pusmečio visai norėčiau dėvėti L dydžio drabužius. Dabar jau sveriu arti 90 kg ir tai ne tiek negražu, nes visos mes gražios, kiek labai nesveika. Pilatesas man padės sustiprėti, sustiprinti raumenis ir sąnarius, bet svorio tikrai nenumesiu. Čia reikia ir teisingos mitybos, ir aktyvios veiklos, ir dar gal viso komplekso kažkokių priemonių. Tad pasinaudosiu proga, pasakyti, kad laukiu pasiūlymų iš visokių kompanijų, kurios nori man padėti atrasti sveikų užkandžių, procedūrų ir kitų naudingų reikalų :D. Na, bet žinoma, kad aš nesu iš tų, kurie tik kažko laukia, tai vienas iš pažadų skaitytojams yra pasistengti atrasti ir jums papasakoti apie visas pagalbines ir motyvuojančias svorio metimo priemones, nesvarbu ar tai sveikas becukris užkandis, motyvuojanti knyga ar naujos timpos sportui :D. Pvz., jau minėtas “Xiaomi Mi Band” yra vienas iš jų. Nes truputį spardo man šikną, kai matau, kad dar labai mažai šiandien judėjau.

Ką dar skaičiau

Gruodis buvo neskaitingas mėnuo. Vėl perskaičiau tik 4 knygas. Nors tas TIK yra toks sąlyginis. Cronin’o trilogija bendrai paėmus sudaro 1840 psl., kad galėtų būti 6 vidutinės knygos :).

Tai ta trilogija ir tampa mėnesio knygomis. Nors, jei spėčiau pabaigti skaitomą naują Jo Nesbo knygą, tai pirmą vietą duočiau jai.

Kiti mėnesio geriausi dalykai

Gruodžio mėnesį supratau, kokie linksmi žmonės mane supa. Ir net ne realiai, o virtualiai :). Mitas, kad norint pažinti žmogų, reikia nuolatos su juo bendrauti gyvai. Pažinti žmogų reikia norėti, taip pat įdėti bent truputį pastangų. To labiausiai reikia renkant dovanas.

Aš pati šiemet turėjau nupirkti kelias dovanėles iš pareigos, nes taip reikia, turėjau nupirkti keliems žmonėms, kurie brangūs, ir turėjau nupirkti tokiems, kurių gerai nepažįstu, bet noriu nudžiuginti (pvz., slapto draugo žaidimuose). Tai labai didelis skirtumas yra, kiek tų pastangų įdedi. Tas pats jaučiama ir gaunant dovanas. Tad dar kartą noriu padėkoti savo “virtualioms mergaitėms”, kurios mane tiesiog užpylė dovanėlėmis. Virginijos stiklainį jau matėte. Rodžiau ir Ingos dovaną. Tačiau dar noriu atskirai padėkoti ir Jolantai, kuri atsiuntė krūvą tobulai parinktų dovanėlių, parodysiu fragmentą, kuris mane labai atspindi:

Be kavos aš negaliu gyventi! Šioje vietoje net tinka kitas lyrinis nukrypimas apie metų kavą. Absoliuti, vienintelė ir be konkurencijos yra “Dolce Gusto Espresso Intenso”.

Šiaip jau, kapsulinis aparatas yra gėris. Tvarkinga, nereikia vargt su kavos malimu ir pan. Kai tik įsigijome aš puoliau pirkti kapučinus ir latte, nes nemėgstu kavos be pieno. Bet deja deja, pienas ten labai prisaldintas. Todėl išragavę visą lietuvišką pasiūlą, mes apsistojome prie šios espresso rūšies, o pieną plaku atskirame “Zyle” plaktuve ir galutinis rezultatas būna maždaug toks:

Žodžiu, tai yra mano metų gėrimas, kurio išgeriu n. Tą 16 vnt dėžutę tenka pirkti kas kokias tris dienas, o malonumas nėra pigus.

Tęsiame dovanų temą, nes tai yra gruodžio linksmumas, ar ne? Šiandien netikėtai gavau dar vieną dovanėlę. Negaliu nepasirodyti! Ją man atsiuntė Agnė. Pamenate, aš, pasakodama apie Virginijos dovanėlę, pristačiau priešistorę apie tai, kaip mes bendraminčių grupelėje keitėmės grožio dėžutėmis. Agnė buvo tas žmogus, kuriam aš siunčiau siurprizą. Leidžiu sau manyti, kad patiko, jei gaunu padėkų 😀

Pirmiausiai radau superinį atviruką su palinkėjimais, žinute, kad ji negalėjo likti stiklainių sezono nuošalyje.

Ir ir ir radau Salomėjos Kalėdas stiklainyje!

Čia gražiausias metų stiklainiukas, ane?!

O viduje visokio gėrio plaukams ir ne tik.

Nujaučiu, kad saldainių pavadinimas taip pat nėra atsitiktinis, ar ne?

O vakar gavau savo slapto draugo dovaną postkroserių žaidime. Pamenate mano nostalgišką įrašą rugsėjo pirmąją? Tai va, dalis mano norų buvo išpildyta ir pvz., gavau tą superinį tušinuką!

Ačiū, Sonata!

Tai vat, ką ir norėjau pasakyti, kad gruodį pamačiau, jog žmonės moka būti atidūs, kad jie tokie yra ir kad turi gerą humoro jausmą. Norėčiau, kad kitais metais viskas taip ir išliktų – linksmai, gyvai, nuoširdžiai, su daug juoko, pokalbių, diskusijų.

Kalbant apie geriausią mėnesio kosmetiką, tai išmėginau daug naujų produktų, kurių dar nesu aprašiusi tinklaraštyje. Juk reikia laiko nuomonei susidaryti. Tačiau stipriai išsiskyrė tokios priemonės:

“Melkior” švytėjimo suteikianti pudra. Šis highlighteris man net geresnis už “Mary Lou Manizer”. Galit patikėti?

Naujasis “Bioderma” prausiklis, kurį nusipirkau neapsikentusi su žieminiu odos sausėjimu. Super!

“BareMinerals” lūpų dažai. Ar tik neatradau lūpdažių, apie kuriuos galiu kalbėti tik gerai?

Apie kitus gerus dalykus jau spėjau papasakoti. Tiek apie dezodorantą, “Kerastase” pienelį nuo karščio, tiek “Matrix” aliejuką plaukams. Šie produktai buvo mano super top!

Kitais metais tikiuosi atrasti, kuo daugiau įdomių, naujų, kokybiškų produktų, daiktų, drabužių, paslaugų. Tikiuosi dalintis su jumis savo mintimis ir žinoma, tikiuosi grįžtamojo ryšio. Draugaukim, bendraukim, FacebookeInstagrame, visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Ne kažkokios “nemokamos” priemonės iš gamintojų mane motyvuoja rašyti, o skaitytojų pasitikėjimas. Būtent jūs galite diktuoti šio tinklaraščio madas. Gražių metų!