Apie tai, kiek kilogramų pamečiau su "Faberlic" lūpų balzamu "Sulieknėk"

Estimated read time 3 min read

Aš turiu tokią nuojautą, kad žmonės, laukiantys šio balzamo apžvalgos, tikisi, kad parašysiu kažką labai jau čia šmaikštaus. Kur gi ne. Aną kartą, kai aprašiau figūrą formuojantį korsertą, tai sulaukiau pasipiktinusio komentaro, kad korsetai nepadeda numesti svorio. Tokį faktą ir pati žinau, ten gi drabužis, o va “Faberlic” balzamo “Sulieknėk/Eat Less/Похудей” aprašymas lyg ir kažką truputuką žada:

Revoliucija: sulieknėti ir būti gražiai!

70% moterų, naudojusios priemonę, patvirtino, kad sumažėjo apetitas. Duomenys patvirtinti klinikiniais tyrimais, laboratorija Ancorotti cosmetics (Italija).

  • Opuncijos kaktuso žiedų ekstraktas turi apetitą slopinančių savybių. Lūpų balzame esančios veikliosios medžiagos padeda sumažinti apetitą, – taip lengviau numesite svorį. Opuncijos ekstraktas sertifikuotas pagal ECOCERT standartą. ECOCERT (Prancūzija) – tarptautinė sertifikavimo organizacija, taikanti aukštus standartus natūraliai ir organinei kosmetikai.
  • Pasižymi stipriu antioksidantiniu ir atkuriamuoju poveikiu, stimuliuoja kraujotaką.
  • Lūpos įgyja ryškesnę spalvą, pasidaro pilnesnės ir lygesnės.
  • Be parabenų.
  • Hipoalerginė priemonė.

Jūs tik pagalvokite! Revoliucija! Ne tik sulieknėti, bet dar ir būti gražiai! Kaži, kaip jis tą padarys? Nes ar esu plona, ar esu stora, vistiek į mises eit negaliu. O ir kam eit, jei pase parašyta, kad Misė, bet mes ne apie tai.

Taigi, sako, kad kaktuso žiedų ekstraktas mažina apetitą. Tuo galiu patikėti, bet balzamo gi mes nevalgysime. Ar jo poveikis paremtas aromaterapija, ar užtenka to, kiek patenka į organizmą nulaižant lūpas, bei per jas pačias?

Jei rimtai, tai mažiausiai apetitą kelia pati produkto išvaizda. Paprasta kartoninė pakuotė su informacija viduje, sudrisko iš karto.

Sudėtį įžiūrėti dar galime, bet aprašymo, jau ne. O ir tas tik rusiškas, tad nelabai ir bepraverčia.

Paties balzamo pakuotė bei spalva primena tuos pačius pačius pigiausius vazelinus, kurie stovėdavo visokiose norfose prie kasų.

O ir vadindavosi, man regis, panašiai – “pabučiuok”, “pamyluok” ir t.t.

Ta kūno spalva tikrai nekelia apetito, ar ne? Bet, kaip jau sakiau, ne valgyti balzamo mes ir susirinkome. Mes norime iš viso nebevalgyti. Nei balzamo, nei dešros!

Na ir ką, naudoju aš jį beveik kiekvieną dieną, nes mėtosi ant stalo, pažiūrėjus visada pruknšteliu, bet užtat nepamirštu pasitepti. Kvapas nėra malonus. Turbūt taip turi būti? Bet nėra ir bjaurus. Lūpas drėkina-maitina vidutinišniškai. Galima gyventi, bet aš pripratusi prie riebesnių.

Tai va, paklausite, o kaip ten su apetitu ir svoriu? Kaip žinia, aš labai stengiuosi nevartoti cukraus. Stengiuosi. Bet vis namus pasiekia koks šokoladukas, sausainiukas, ledai… Patikėjau reikalą šitam “pochuidėjui”, bet jis mane apvylė. 😀 😀 😀 Kilogramai ten pat, apetitas ten pat. Kaip Tapino laidoje, dabar turėtų suskambėti “tu esi melagis!”.

Vieną gerą pliusą šis produktas turi – gali būti puiki, slapta, kerštinga dovanėlė. Įkiškit į piktosios kolegės ar viršininko palto kišenę 😀 O ką? Juk lūpomis reikia rūpintis, o jis ta daro. Ne stebuklingai, bet geriau nei keletas mano bandytų balzamų.

Įvertinimas:

Naudinga: klauskit “Faberlic” konsultantų. Kaina – apie 2 EUR.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours