Pabaiga? Nustebsite jūs! O taip! Noriu šiandien pabaigti blogminimą, nes ryt jau Kūčios. Ir man, ir jums, bus ką veikti. Na, o jei nebus, tai gal belaukdama 12 patiekalų vakarienės, aš dar prišoksiu, kokios apžvalgos parašyti, bet neįsipareigoju.

O šis mano Blogmas bus kuo gryniausi plepalai. Truputį šventiniai. Juk per šias 23 dienas jūs gana daug apie mane sužinojote. Ir kokie produktai buvo mylimiausi šiais metais, ir kaip aš su vyru susipažinau, kokius atvirukus renku, ar net tai, kad dar kolekcionuoju ir įdomias kortas. Pametėjau visokių idėjų dovanoms, žodžiu buvo smagu. Bet nė vienas įrašas nepraėjo be Patricijos advento kalendoriaus išpakavimo. Beje, jei jums įdomu, kokios dovanėlės mano manymu galėjo pradžiuginti Patriciją, skaitykite jos bloge, jau beveik visas išpakuotas ir pamatysite.

O aš parodysiu dvi paskutines.

Dvidešimt trečios dienos užuomina:

Viduje radau:

Kūno kremo indelį. Labai primena pirmomis dienomis rastą lūpų balzamą.

Na ir paskutinė dovanėlė. Patricija pasiūlė, kad 24-toji dovana turi būti kiek didesnė ir svarbesnė nei visos kitos. Aš žinau, kad truputį prašoviau, nes Patricija per tą laiką apsirūpino panašiais dalykais, bet kas gali žinoti :).

Nekantriai žiūrime užuominą:

O užuominos nėra 🙂 Viduje radau:

Rusišką atvirukų rinkinį su drugeliais.

Ačiū, Patricija!

Advento kalendorius sukėlė man labai daug gerų emocijų. Kartais tiesioginių, kartais atgarsiniu. Abejoju ar kitaip būčiau gavusi gražiausią pasaulyje stiklainį (žr. Blogmas diena Nr.20). O vakar nuo Ingos gavau jos ilgai ieškotą dėžutę, kurios liepta neišmesti, o pasidėti prie stiklainio. Taip ir padariau.

Viduje buvo labai smagių dalykėlių rinkinys, apie visus tikrai (turbūt tikrai galbūt) papasakosiu ir bloge:

Tris mažylius jau išbandžiau – super.

Vakar mano namus pasiekė ir keli skirtingų kompanijų PR produktai. Suprantama, kad tai nėra dovanos, nes su dovanomis gali daryti ką nori, o kompanijos tikisi sulaukti atsiliepimo. Tikisi, aišku, gero, ne visada tokį gauna :).

Tačiau šį kartą noriu išskirti iš kitų ir padėkoti Dijora.lt už galimybę išbandyti “The Balm Meet Matt(e) Trimony” paletę.

Tai buvo pats pats geidžiamiausias daiktas iš mano geidaraščio. Anksčiau ar vėliau (greičiausiai gimtadienio proga, kaip padariau su Meet Matt(e) Nude) būčiau ją įsigijusi, todėl labai džiaugiuosi, kad jau galiu atradinėti naujas spalvas.

Taip pat už gražuolį lapytės atviruką ačiū sakau ir Irmai Sincerai iš youtube. Nustebinai! Ir linkėjimai labai gražūs!

Beje, pamenate, kaip aš rašiau Blogmas įrašą apie dovanų pakavimą? Tada sakiau, kad pagalvokite apie detales. Kaip vešite dovanas artimiesiems? Juk nesusidėsite į prekybos centro xl maišiuką. Šiandien bandžiau pati pasinaudoti savo patarimu, tai yra nusipirkti kelis didelius dovanų maišelius. Vienas per Kūčias keliaus pas vyro tėvus, kitas pas maniškius. Truputį pasibaisėjau “Maxima” asortimentu. Gana ilgai meditavau aš prie tokio pasirinkimo:

Labai jai ne salomėjiška. Na, bet laiko blaškytis po miestą nėra, todėl gerokai viską iškilnojusi, aš radau užkištus du gana padorius maišus 🙂

Petruškevičius gal ir išbrokytų, bet man jau nebus gėda tokio neštis :).

O kad jau kalbame apie dovanas, tai ar viską supirkote, pagaminote, supakavote? Mano maišuose yra ir knygų, ir skanėstų, ir aliejų, ir kavos, ir papuošalų, ir kosmetikos… Pirmą kartą ever visas dovanas pakavau taip iš širdies. Į dėžutes, su visokiais paklotukais, pabarstukais ir pan. cackutėmis-pacackutėmis. Kažkas naujo iš manęs. Matyt grožio blogo rašymas įjungia rožinę smegenų dalį.

Gražių jums švenčių! Ačiū, kad skaitėte, tikiuosi ir be Blogmas užsuksite kiekvieną dieną, bendrausime, draugausime, plepėsime! Linksmų!

Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.