Apžvalga: aliejus šiurkštiems plaukams "MATRIX Biolage ExquisiteOil Monoi Oil"

Estimated read time 3 min read

Po vakarykščio įrašo apie “Grožio draugo” staigmenų dėžutę, padirbinius ir kitus triukus, aš kažkaip negaliu pradėti galvoti apie ką kitą :). Visgi, ten jau vakarykštė diena. Visai neseniai sulaukiau laiško iš moters, kuri klausė patarimo dėl plaukų priežiūros. Prisipažinsiu, kad parodytas pasitikėjimas man malonus, nors visus turiu įspėti, kad remiuosi tik sava patirtimi, nesu nei specialistė, nei turiu profesionalių žinių, lengvai galiu nukrypti į lankas, kaip ir bet kuris kitas žmogus. Visgi, mes kartu atradinėjame pasauli, tad ačiū, kad rašote! Klausiate, ar pasidalinate kokia įdomybe.

Apie tą laišką užsiminiau todėl, kad atsakydama nurodžiau ir man labai patikusi aliejų, tačiau neturiu savos nuorodos, savos apžvalgos ir teko duoti linką į parduotuvę, tik šiek tiek pakomentuojant įspūdžius. Dar gražiau – šį aliejų aš išrinkau metų TOP1, o nesu aprašius. Metas susiimti, ar ne? Kalbu apie “MATRIX Biolage Exquisite Oil Monoi Oil”.

Iš viso yra net trys serijos aliejai:

Tamsiausias – Monoi Oil – skirtas šiurkštiems plaukams.

Rožinis – Tamanu Oil – lūžinėjantiems plaukams.

Geltonas – Moringa Oil – atnaujinantis plaukus.

Kiek suprantu, pastarieji du yra kiek lengvesnės konsistencijos, na o aš, žinoma nusipirkau tą, kuris skirtas šiurkštiems plaukams. Juk mano tokie ir yra.

Aliejus pristatomas taip:

Matrix Biolage EXQUISITEOIL aliejus Monoi gydomasis egzotiškas aliejaus mišinys iš kokoso ir gardenijos. Rekomenduojama naudoti kartu su EXQUISITEOIL šampūnu.
Išlygina plaukų paviršių
Plaukai tampa paklusnesni ir lengviau valdomi
Kondicionuoja ir suteikia plaukams minkštumo, elastingumo ir blizgesio
Naudojimas: gali būti naudojamas prieš ir po kondicionieriaus arba kaip naktinė terapija. Įtrinkite kelis lašelius aliejaus į plaukus.

Sudėtis: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Dimethicone, Argania Spinosa Oil / Argania Spinosa Kernal Oil, Parfum/Fragrance, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Gardenia Tahtensis Flower Extract (FIL D55491/1)

Buteliukas plastikinis, tikrai neatrodo nei brangiai, nei prabangiai. Turi gerai veikianti dozatorių.

Kvapas toks minkštas, saldus, jaukus. Skiriasi nuo to rytietiško saldumo, kuris būdingas daugeliui aliejukų.

Konsistencija tiršta, klampi.

Kadangi aliejų jau išrinkau metų geriausiuoju, tai suprantate, kad vien tik liaupsės iš mano pusės čia bus. Nežinau kaip tai padaroma, nes sudėtis gi tų aliejų gana panaši (silikonas + koks nors aliejus + kvapai ir koservantai), tačiau būtent nuo šio aliejuko mano plaukai tikrai sušvelnėja, suminkštėja, daug maloniau juos liesti. Padauginti nesugebėjau, nes tepu ir ant šlapių, ir ant sausų plaukų. Blizga, nesipučia. O ir kaina, lyginant su mano metų antros bei trečios vietos laimėtojais, yra šiek tiek mažesnė.

Rekomenduoju toms, kurios turi tokius nei garbanotus, nei banguotus, nei tiesius, besipučiančius, sausus plaukus, kurie tik biški kas ir atrodo, kaip gerokai panaudota tetulės šluota.

Įvertinimas:

Naudinga: Pastebėjau, kad būtent ši aliejuko rūšis greitai dingsta, nes ten, kur pirkau, jau nebėra, tad rekomenduoju inhair.lt. Aliejaus kaina – 15.30 EUR už 92 ml (“Topbeauty” buvo – 12.99 EUR).

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours