Paplepėkime: Veni Vidi nori į mokyklą? Tik dėl kanceliarinių priemonių!

Estimated read time 5 min read

Ar šio straipsnio pavadinimas skamba keistokai? Man taip pat :), tačiau geresnio nesugalvojau tam apie ką noriu paplepėti. Iš pradžių planavau pavadinti “norų sąrašu”. Po to pagalvojau, kad visgi tai būtų netikslu. Čia bus tiesiog draugiškas ir nostalgiškas paplepėjimas, kurį įkvepia ateinantys mokslo metai ir mokyklinių prekių gausa parduotuvėse.

Aš, kaip ir daugelis normalių mokinių, beveik nelaukdavau beprasidedančių mokslo metų. Kas norėtų vasaros atostogas keisti į kietą mokyklos, ar universiteto suolą? Niekas! Kaip ir užaugę mes nesiveržiame po atostogų į biurus. Tačiau ateidavo ta akimirka, kai parduotuvėse praėjimus užgrūsdavo pakylos su mokyklinėmis prekėmis (o mano vaikystėje tokios atsirasdavo turguje). Nusipirkusi (tiksliau, gi apiprekindavo mama) naujus flomasterius, kuprinę bei krūvą sąsiuvinių, aš pradėdavau laukti naujų mokslo metų. Pastoviai išsitraukdavau tuos flomasterius ir pažiūrėdavau kaip jie piešia. O kaip rašo tušinukas? Tikiu, kad ne pas mane vieną atsirasdavo tokių bandinių, ar ne?

Šiandien eilinį kartą kilodama (ir nepirkdama, cha!) mokyklines prekes “Maxima” parduotuvėje, aš sugalvojau panaršyti internete, ir pasvajoti ko gi norėčiau. Įdėsiu visas nuorodas į daikčiukus, gal jums kaip tik tingisi stumdytis eilėse, o internete apsipirkti nesugalvojote, ar šiaip gal įkvėpimų kils.

Kadangi aš truputį mėgstu papiešti, tai mano norai bus labiau linkę prie dailės reikmenų, bet jų mokykloje gi irgi reikia.

Nežinau ar sakiau, bet kadaise esu baigusi dailės mokyklą. Kol ten mokiausi, mano svajonių svajonė iš didžiosios S. raidės buvo “Leningrad” akvarelė. Tokia, kur kiekviena spalva atskirame indelyje. Šią buvusią svajonę prisiminiau panaršiusi po Kanceliarineparduotuve.lt asortimentą. Buvusią, nes šiuo metu aš net turiu va tokį rinkinį, bet kadaise man tai atrodė nepasiekiama. Dabar gi, kadangi “Leningrad” jau turiu, tai mielai išmėginčiau “Baltąsias naktis”.

Apžiūrėti ir pirkti čia.

O tada dar pamačiau tai ko nesu regėjus ir girdėjus. Nežinau ar čia senas, ar naujas dalykas, bet mane labai sudomino štai tokios akvarelinės kreidelės:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Esu mačiusi akvarelinius flomasterius, pieštukus, kreideles, bet tokių kubelių dar ne. Įdomu.

Kalbant apie pieštukus, tai šių pas mane pilni namai. Tik spėkit ar nenorėčiau dar? Aišku, ypač kai ArtInn.lt parduotuvėje pamačiau tokį rinkinį:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Aš kaip koks katinas – tik pamatau dėžutę ir man jau jos reikia!

Nors ir neatsisakyčiau paprasčiausių pieštukų, na, kad ir tokių:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Nors turiu prisipažinti, kad dabar spalvoti daikčiukai dažniau dalyvauja fotosesijose nei naudojami pagal paskirtį.

Prisipirkus dažų reikia ir popieriaus. Aš labai mėgstu grublėtą akvarelinį:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Visada turiu vienokio ar kitokio. Tačiau naršydama dar aptikau įdomių popierių. Pvz., mielai išbandyčiau popierių spiritiniams markeriams. Tikiu, kad piešiant ant jo turėtų nesilieti kontūrai, ar ne?

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Taip pat įdomus pasirodė ir popierius akrilui.

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Apskritai smagu, kad dabar turime tokią pasiūlą. Kai aš mokiausi piešti, būdavo tik labai brangus akvarelinis popierius, blonknotą pirkdavome susimetę su klasiokais, arba tiesiog būdavo didžiulis vatmano lapas.

Turbūt daugiausia mano dėmesio sulaukia, labiausiai iščiupinėjami būna, įvairūs sąsiuviniai bei blonknotai. Jų vidus būna panašus, tačiau viršelių įvairovė net baugina. To pasekoje aš sėdžiu apsikrovusi nenaudojamomis užrašų knygelėmis, kaip kokia žirnio princesė ant čiužinių.

Man patinka arba visai paprasti, pvz.:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Arba visokie metantys iššūkį. Pvz., jei aš dabar būčiau mokinukė, tai net neabejoju, kad mano sąsiuviniai atrodytų taip:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Įtariu, ad nepadėtų gauti geresnių pavyzdžių, bet Šekspyro sonetų analizė į juos gultų sklandžiai.

Kiek švelnesnį grožį radau Bookdepository.com parduotuvėje:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Pagūglinkit pagal pavadinimą, pamatysit koks gražus vidus.

Na ir dar lipnūs bei nelipnūs užrašų lapeliai! Kaip gi be jų? Lietuviškose parduotuvėse naršiau naršiau ir labiausiai į akį krito tokie paprasti:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

O štai pas kinus gi gali ir galva susisukti. Ypač jei patinka visokie cute daikčiukai. Pvz., Totoro pasaulis!

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Ir dar katiniukai!

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Myliu noriu negaliu!

Ir dar paskutinis daiktas, kurį tikrai tikrai pirkčiau jei vis dar eičiau į mokyklą yra štai toks tušinukas:

Apžiūrėti ir pirkti čia.

Ai, na nesakykit, kad nefaini jie? Galvoju reikia gal nusipirkti ir nešiotis rankinėje. Pastoviai kur nors prireikia :D.

Savo plepalus užbaigsiu kuprine. Šį kartą pasiūla pas “Pegasą” nukonkuravo viską. Pamačiau tikrą tobulybę. Tiesą sakant aš jos noriu! Gaila tik, kad paveiksliukas toks mažiukas.

Apžiūrėti ir pirkti čia. Tiksliau apžiūrėti ir tikėtis, kad vėl atsiras prekyboje.

Panaršiusi po interneto platybes, aš suprantu, kad norėčiau būti mokinė šiais laikais. Tiek nerealių daiktų. Tiek skirtingų daiktų! Bet yra ir ta kita žinia: aš viską galiu nusipirkti dabar, bet man nereiks eiti į mokyklą! Cha! (truputį piktdžiugiškas juokas).

Kaip jau ir sakiau, šis įrašas tėra nostaliginis paplepėjimas apie tai kas buvo “mano laikais”, kas yra dabar. Ko būčiau norėjusi ir ko iš tiesu noriu šią akimirką (kuprinės). Gerų mokslo metų, tiems kas jų ne(laukia). O jūs netingėkit, pasidalinkit ką naujo jiems nusipirkote, ar kokių planų turite.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours