Veni Vidi gimtadienis! Šeštasis! Valio valio valio ir dar tris kartus valio! Didele mano dalimi tapo šis blogas, todėl džiaugiuosi! Aš jums nepasakosiu visos istorijos kaip jis atsirado, kaip keitėsi, kaip galiausiai priėjau iki bloginimo apie atradimus bei grožio priemones. Visą istoriją galite perskaityti pernykščiame penkmečio įraše.

Šiandien paplepėkime tik apie praėjusius metus, neįgyvendintus norus bei šiaip visokius planus.

Apie šeštuosius blogo metus

Jie buvo geri. Aš nesu ta blogerė, kurios tikslas yra gauti nemokamų PR produktų, o tai reiškia, kad tam reikia bet kokia kaina surinkti kuo daugiau FB fanų. Man norisi bendrauti, man norisi grįžtamojo ryšio, aš nenoriu, kad mane sektų minia prizų medžiotojų, geriau mažiau, bet sudominti žmonės, kurie rašo komentarus, reaguoja, siunčia man asmenines žinutes. Man regis siekt šių savo tikslų gana neblogai sekasi. Mieli skaitytojai, ačiū, kad esate! Jūs mane motyvuojate!

Šiek tiek žvilgtelėjau į statistiką, juk įdomu, kurie per metus parašyti tekstai buvo jums įdomiausi.

Pirmoje vietoje yra įrašas “Fotoepiliatorius “Philips Lumea SC2009/00″. Pirmi įspūdžiai po dviejų mėnesių”.

Taip ir neprisiruošiau jums papasakoti tolimesnių įspūdžių, ar ne? Taip, vis dar naudoju, taip, vis dar kas savaitę, ne, plaukų dar neatsikračiau, o problematiškiausioje srityje pokyčių visai mažai. Ar pirkčiau vėl? Be abejo. Nepabandysi, tai save kankinsi amžinai.

Šie metai išskirtiniai ir tuo, kad tinklaraštyje atsirado svečio rubrika. Čia gali pasireikši visi norintys, tiesa, tokių daug neatsiranda. Nepatraukli ta blogerio veikla, ar ne? Svečio rubrikos rašytojos Ingos tekstas “Kaip kiaušinienę paversti platina. Atsiliepimas apie „ROKOLOR Tonika 9.1“ užima antrą vietą!

Trečią ir ketvirtą vietą (skiriasi vos keli skaičiukai) užima pirmosios ir antrosios Topbeauty.lt grožio dėžutės išpakavimas.

Ačiū, kad skaitėte!

Taip pat noriu padėkoti visoms kompanijomis, kurios draugavo, bendradarbiavo, džiaugėsi pagyromis ir nesigraužė dėl kritikos. Jūsų dėka atradau ir išbandžiau produktų, apie kuriuos gal net nebūčiau pagalvojusi.

Yra ir mažiau smagių dalykų. Kartais tenka susidurti su keistu kitų žmonių pavydu, kuris kyla dėl šampūno buteliuko. Taip pat neįgyvendinau noro pakeisti Veni Vidi blogonimo platformą ir dizainą. Dizainą keisti būtų nesunku (galima rasti kas sukuria, ar nusipirkti tinkamą variantą iš gausybės), tačiau tam reikia migruoti į kitą sistemą, mat šioje viskas per sudėtinga. Perkėlimo procesas nėra toks paprastas (ypač jei noriu, kad išliktų visos nuorodos), kad tą padaryčiau pati, tad kol kas dar pagyvensime taip, o kokios ypatingos šventės proga iš savo programuotojo užsiprašysiu ne dovanų, o paslaugų :D.

Ateitis

Aš noriu draugauti, bendrauti, sulaukti jūsų nuomonės, protingos kritikos, pasiūlymų, laiškų ir t.t. Todėl, kaip ir visada kviečiu sekti Facebooke, kur visada šiek tiek drąsiau bendraujame ir Instagramekur nugula momentiniai įspūdžiai. Ačiū!

O aš rašysiu, kol tik bus motyvacijos ir įkvėpimo.

Na, ir šį įrašą apjungsiu su kitu. O tai…

Lapkričio mylimiausi atradimai

Ir vėl tradiciškai pradėkime nuo to…

Ką mėgote jūs!

Dažniausiai skaitėte straipsnį su mano mintimis apie meilę sau ir  figūrą formuojantį korsetą.

Antroje vietoje tekstas “Apie mano žiemos uniformą: palto paieškos, super leggings’ai, kiečiausi batai”.

Trečioje vietoje tikrai rekomenduojamas mano įrašas “Geros plaukų kaukės sausiems plaukams: iki 5 EUR, iki 10 EUR, iki 15 EUR, iki 20 EUR ir nuo 20 EUR”.

Kas mėnesį vis pasidarau išvadas, kad tikrai ne apžvalgos jus labiausiai sudomina, ar ne?

Ką skaičiau aš

Aš skaitau daug tinklaraščių. Vienus nuolatos, į kitus užšoku atsitiktinai. Tad, kai noriu paminėti vieną įrašą, kuris man ateina į galvą pagalvojus “na ką čia gero šį mėnesį skaičiau…”, būna labai sunku. Daug tų gėrių. Šį kartą noriu parekomenduoti du įrašus. Vienas apie maistą :). Su malonumu skaičiau tinklaraščio “Nuo šiandien aš graži” straipsnį “Teta, nespaudykit avokadų”. Sužinojau, kad ir aš neteisingai vertinu prekybos centre sukrautus vaisius.

Kitu tinklaraščiu jau dalinausi FB, bet pasikartosiu ir čia. Blogo “Ten kur namai” įrašas (Ne)reikalingos dovanos tikrai yra aktualus šiuo metų laiku, ar ne?

Ką dar skaičiau

Lapkritį perskaičiau tik 4 knygas. Bet viena jų beveik 800 psl, o ta į kurią esu įnikusi ir nebaigsiu jau šį mėn, taip pat 800 psl. Taigi skaičiau tiek pat, tik knygų skaičius mažesnis. Visos knygos pasirodė gana vidutinės, bet jei jau reikia skelbt geriausia, tai ja tampa “Kalno šešėlis”.

Kosmetika

Juokinga, tinklaraštis yra apie kosmetiką, o apie ją mažiausiai norisi kalbėti mėnesio geriausiuose. Visgi išrinksiu penketuką, bet kategorijos gali kartotis 😀

Pirma foto, po to komentaras.

“Matrix Biolage ExquisiteOil Softening Treatment” serumas tinklaraštyje dar neaprašytas, bet man toks jausmas, kad jis taps ne tik geriausiu mėnesio aliejumi plaukams, bet pretenduoja ir į metų nugalėtojus. Na, dar pažiūrėsim, bet čia mano naujausia meilė.

MISSHA BB kremas “Signature Wrinkle Fill-up” šį mėnesį buvo mylimiausias, nes gražiai maskuoja ir neparyškina išsausėjimų.

“The Balm” ilginamasis blakstienų tušas “What’s your type? Tall, Dark & Handsome” – dar vienas pretendentas į metų geriausius.

“Kerastase” sausų ir nepaklusnių plaukų kaukė “Oléo-Relax” baigta šį mėnesį ir kol kas įspūdingesnės dar neturiu.

Nestebinu, ar ne? “The Balm” akių šešėlių paletė “Meet Matte Nude” nėra vienintelė, kurią myliu, bet vienintelė, kuri dera su visomis kitomis ir dažnai ją traukiu net jei naudoju ir kitokias.

Dar vienas atradimas – Kalėdų laukimas. Keista, bet paprastai aš esu Grinčas, o šiemet viskas kitaip. Ryt pradėsiu kasdienius Kalėdinius įrašus, tarptauninėje blogerių bendruomenėje vadinamus Blogmas :). Valio!

Štai toks mano mėnuo, štai tokie mano metai! Liksime kartu? 

Tikiuosi buvo įdomu. Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

Pirmas paveikslėlis iš Designed by Freepik.