Veni Vidi lapkritis: geriausi produktai, populiariausi įrašai, paplepėjimai, atradimai ir visa kita

Estimated read time 5 min read

Su šiuo įrašu žiauriai vėluoju. Priežastis? Bėdos su kompiuteriu ir su sveikata. Penktadienį, kuomet norėjau šį įrašą parengti, abu dalykai buvo labai pašliję ir nors niekas manęs neverčia kažko daryti konkrečiu metu, bet man pačiai praeina ūpas ir dabar toks jausmas, kad rašau labiau iš reikalo. Tuo labiau, kad nelabai kas to įrašo pasigedo. O kadangi, jo nepritrūko, tai pagalvojau, kad užbaigsiu šiuos metus tradiciškai, na, kad būtų tvarkinga ir gražu, o kitais pagalvosiu ar iš viso reikia “mėnesinių”. Arba sugalvosiu kitą formą, nes norisi kažką pakeisti.

Pasiūlymus priimu. Ne tik dėl šio tipo tekstų, bet apskritai dėl viso blogo tobulėjimo. Juk šeštadienį buvo jo gimtadienis ir kiekvienais metais po truputį keičiamės. Tiek blogas, tiek blogerė. Jau vien tai, kad pakito dizainas yra daug! Kitais metais norėčiau jums pasiūlyti ir prenumeruojamą naujienlaiškį. Kodėl ne šiandien, kodėl ne dabar? Nes noriu gerai apgalvoti jo reguliarumą, formatą ir tai, ką norėsiu pranešti. Rašau daug, tad tikrai nenoriu “užbombinti” spamu, bet ne visos savaitės ar net mėnesiai vienodi… Bus matyti. Noriu pasidžiaugti, kad skaitytojai jau peržiūrėjo 965 tūkstančius puslapių, tad milijoninio galiu tikėtis sulaukti dar šiais metais. Ačiū!

Na, o kol kas žvilgtelėkime į lapkritį.

Ką skaitėte dažniausiai? Vienareikšmiškai į viršūnes šovė mano tekstas apie advento kalendorius. Tūkstančiai peržiūrų, kurios vėl sušoko paskutinėmis lapkričio dienomis. Nes žmonės viską atidėlioja, ar ne?

Antroje vietoje mano fotoreportažas apie Panevėžio automobilių turgų

Man visai patiko ruošti šį tekstą, tad gal ateityje padarysiu daugiau reportažų. Reikia tik apsilankyti įdomiose vietose, ar ne?

Trečioje vietoje yra mano outfitas “Trūksta žodžių”.

Po to seka norų sąrašas iš “Shein” (kompanijai regis neįtiko), mano second hand’o pirkiniai, o populiariausia kosmetinė apžvalga buvo apie nagų laką iš “Lidl”.

Ką skaičiau aš

Iš tiesų šį mėnesį kitus blogus skaičiau mažiau. Buvo daug veiklos, buvau panirusi į knygas. Apie jas jau seniai parašiau atskirą tekstą. Bet taip užsimerkiau ir šaukiau kokį nors kitą tekstą ir į mintis prisišaukiau “Strielkos ir Bielkos” kanelių testą.

Taip pat nors to blogo neskaitau, bet per “Geri Blogai” užėjau į “Dievinu” įrašą apie paslėptą reklamą. Buvo įdomu tiek tekstą, tiek komentarus paskaitinėti.

Mėnesio geriausia kosmetika

Šioje vietoje aš esu vis labiau pasimetusi ir nelabai atsakanti sau į klausimą, kam reikia tokios skilties. Visa kosmetika, kurią naudoju yra daugiau mažiau gera, nes ta, kuri nepatinka yra atiduodama. Aš tikrai nesu iš tų žmonių, kurie būtinai turi sunaudoti buteliuką iki galo, ar perskaityti knygą iki paskutinio puslapio. Galit smerkti, bet gyvenimas per trumpas kankintis su prastomis priemonėmis. Todėl, kaip įrašo pradžioje minėjau, ateityje ieškosiu rubrikos pokyčių, o kol kas tęsiu taip kaip pradėta 🙂

Plaukų priežiūra

Šį kartą parinkau produktą, kuris geras, gana patrauklios sudėties ir dar gi neplėšo kišenės. Tik, deja, riboto leidimo ir jau bus sunku gauti. Kalbu apie “EO Lab” atstatantį plaukų aliejų “Argana SPA”.

Dekoratyvinė kosmetika

Pradėjau dažyti lūpas kiekvieną dieną ir šio mėnesio favoritai yra “Isadora” gaminiai. Tai neseniai aprašytas lūpų kremas “Isadora Liquid Lip Cream”.

Ir vandeniui atsparus “Isadora” lūpų pieštukas, kurį naudoju kaip lūpdažį. Nešiojuosi rankinėje ir būtent juo dažausi po valgio ar pan. Nes dar neradau tokių dažų, kurie nenusitrintų.

Veido priežiūra

Sėdėjau ir galvojau, kad nelabai turiu ką šį mėnesį išskirti. Rimtai. Tačiau gruodžiui jau yra promising variantų.

Kūno priežiūra

Žinokit nugali kava. Kalbu apie “Rasa” dušo putas “Mūza” su kofeinu, hialuronu ir jūros dumblių ekstraktais. Man tikrai labai patinka jomis praustis.

Mėnesio atvirlaiškis

Lapkritį buvau gana pasyvi, todėl gavau tik apie 20 atvirukų. Tačiau kaip reta – puikūs ir sunku išrinkti vieną geriausią, todėl parodysiu net tris labai patikusius:

Šis tiesiog man labai gražus.

Šis labai patiko, nes aš labai mėgstu gauti atvirukus su moterimis, kurios užsiima stereotipiškai nemoteriška veikla.

O šį gavau todėl, kad renku atvirlaiškius su pieštomis morkomis. Jaukus 🙂 Beje, daug ką iš šio sąrašo aš laikau šaldytuve.

Muzika ir filmai

Dažniausiai klausiausi Jace Everett dainų.

Šį mėnesį žiūrėjome “Žmogžudystė Rytų eksprese”.

Daug kas turi savo įsivaizdavimą, kaip turėtų atrodyti Puaro ir todėl nusivylė, bet man filmas patiko. Pirmiausiai todėl, kad labai gražus akiai. Visi tokie dailučiai, tiek kostiumai, tiek aktoriai. Istorija žinoma, todėl tiesiog mėgavosi akys.

Toks mano mėnuo.

Lauksiu komentarų, dėl visko ką rašiau pradžioje ir šiaip, papasakokite apie savo atradimus!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 4
  Salomėja

  Mes ir laikom 🙂 Ir daržoves, ir kavą laikydavom, kol gerdavom nekapsulinę.

 2. 5
  Vaida

  Nusipirkau tokias pat Rasos putas tik alavijų kvapo, labai patinka. O šitą filmą žiūrėjau irgi kine, tai tikrai patiko, labai gražus kinematografijos prasme,na, ir aišku, Depp’as puikus kaip visada 🙂

 3. 6
  Monika M

  Mano mylimiausias lapkričio mėnesį bei, tikiu, išliks ir toliau toks – Žiedės makadamijų aliejus. Taip pat gerą įspūdį paliko ir Urtekram rutulinis dezodorantas aloe vera. Knygų fronte – visiška tyla, neskaitadieniai užsitęsė jau taip ilgai, kad net man pačiai keista… Prieš mėnesį bandžiau įveikti Justin Cronin “Perėja”, bet ties 250 puslapiu supratau, kad gal jau užteks. Liūdžiu, nes mano miesto biblioteka vis dar neturi naujausios Nesbo knygos, tad Troškulys vis dar nenumalšintas. Tau patikusio plaukų aliejaus jau neberadau…

 4. 7
  Salomėja

  Sakiau, kad jei dar kur pamatysiu aliejų, tai pirksiu urmu ir visiems dovanosiu 🙂

 5. 8
  Živilė

  O man patinka tokios mėnesio apžvalgos. Galbūt būtų smagiau,jeigu tiesiog būtų šūsnis dalykų, kurie džiugino šį mėnesį 🙂

+ Leave a Comment