Outfit: morkos ir žodžių trūkumas! Ir ką man reiškia “Veni Vidi” blogas

Estimated read time 6 min read

Gruodžio pirmomis dienomis mano blogas švęs gimtadienį. Iš viso bus suskaičiuoti 7 metai. Tiesa, tik trys, kai pasirinkau atradimų bei grožio blogo kryptį. Ankstesnius 4 metus tinklaraštis turėjo tiek tekstų, kiek aš dabar turbūt per mėnesį parašau. Taigi šie 3+4 metai buvo įdomūs, pvz, jau max. po poros mėnesių bus pasiekta milijonas peržiūrų. Didžioji dalis – poros paskutinių metų. Ir būtų melas, kad blogas man nieko nereiškia. Reiškia daug! Kartais net žodžių trūksta!

Blogo dėka aš atradau bendraminčių. Gal negaliu jų dar vadinti draugais, tačiau yra žmonių, su kuriais virtualiai paplepame bent kartą per savaitę. Ne tik apie tušą, bet ir apie sveikatą, gyvenimą, maistą ir apskritai viską, ką kalba bendraujantys žmonės.

Aš prisirišau prie savo skaitytojų ir kai keletas nuolatinių ilgokai nekomentuoja, rūpinuosi, ar aš jiems pasidariau neįdomi, ar jiems kas nors nutiko. Serga? O gal atostogauja po palme?

Tiesa, kartais užsiliuliuoju. Galvoju, jė, kaip faina, kiek daug žmonių mane skaito, kaip smagu su visais paplepėti. O tada nueinu į tą retą renginį (nesu iš tų, kuriuos visi puola kviesti į naujo lūpdažio pristatymą, bet jei proga pasitaiko, neatsisakau galimybės susipažinti ir pabendrauti, čia irgi blogas įtakojo, kad jau persilaužiu, seniau baidydavausi visų nepažįstamų žmonių) išgirstu, kaip organizatorė kitai blogerei rodo mane ir sako, kad štai jūsų kolegė. Ir tą merginą aš seku per visur, kartais komentuoju, o ši tik gūžteli pečiais – nepažįstu, sako ir nueina savo keliais :). Tenka atsibusti. Tikėtina, kad su savo skaitytojais niekada neprasilenkiu gatvėje. Jei kada mane matėte, prisipažinkit! 😀

Blogo dėka manyje atsirado drąsos. Seniau net nebuvo kalbos, kad galėčiau kam nors paskambinti. Tačiau buvo toks metas, kai kas savaitę atvažiuodavo kurjeris. Įpratau, kad skambučiai gali reikšti ir ką nors gero ir nors atsiliepti nebebaisu, o skambinant vis dar dreba rankos, bet pokytis akivaizdus!

Taip pat, aš dar prieš 8 metus esu minėjusi, kad labai norėčiau turėti street style blogą. Taip tuo metu vadindavau tinklaraščius, kuriuose skelbiamos drabužių derinių nuotraukos. Bet nedrįsau. Lietuvoje kažkaip mažai tokių buvo (mano mylimiausią rašė Gin Cherry), aš nedrįsau fotografuotis gatvėje. Ir dabar dar labai baugu, bet štai jau ne tik vyro prašau, bet įsidrąsinu ir su kitais žmonėmis. Nebūčiau patikėjusi.

Blogas mane išmokė stebėti detales. Įsidėmėti gražius dalykus. Parduotuvėse jau iš karto matau, kokią nuotrauką galėčiau padaryti su vienu ar kitu daiktu. Tiklaraštis mane verčia nuolatos galvoti kaip išsiskirti, bet likti savimi. Vienu metu bandžiau nerti į tradicinį skandinavišką minimalizmą fotografijose. Dėlioti gėles baltame fone… Kol supratau, kad aš pati esu ekeltika, mane artimieji ir gal svetimieji myli už tai. Rokenrolas yra rokenrolas. Mokausi būti savimi, nes sekimas iš paskos tik vargina ir laimės nesuteikia.

Taip, aš norėčiau, kad mano blogas augtų. Tikiu, kad pamažu tobulėju. Po truputį ieškau įvairesnių temų, bet nepametu svarbiausių – kosmetikos apžvalgų. Aš svajoju, kad mano tinklaraštis galėtų tapti mano pagrindiniu darbu. Galbūt ateityje atsiras koks nors “Veni Vidi” produktas ar paslauga. Nesu grožio ekspertė, bet artėjant Kalėdoms visada pradedu gauti draugių žinutes su pagalbos prašymais: padėk išrinkti dovaną garbanei, padėk surasti gerą kaukę iki 10 EUR ir t.t.. Ir padedu. Remdamasi ne tik savo, bet ir kitų patirtimi, nes skaitau daug :). O ir mėgstu knaisiotis po ešopus :). Esu atvira naujovėms, idėjoms, pasvajoju apie naują, popierinį blogerių žurnalą. Tik mano vizijose jis turėtų būti panašesnis į “Moterį”, “Laimą” (straipsniai, patarimai, grožis, mados) ir t.t., nei į tarkime “Lamų Slėnį” (daug tuščio ploto ir keli gražūs daiktai). Ir kol žmonės sako, kad apie svajones reikia patylėti, aš gi manau, kad tik išsakytos jos gali virsti realiais dalykais. Niekada nežinai kas skaito, gal kažkas irgi turi idėjų, tik trūksta bendraminčių. Taip pat šalia svajoju apie darbus nebūtinai su šiuo blogu, bet leidžiančius rašyti…

Tiek apie bloginimą, o kalbant apie derinį, tai paklausite manęs, kodėl aš vis įkeliu nuotrauką su paltu. Juk jau matėt bent du kartus tokią aprangą. O taip yra todėl, kad man pačiai visada būna įdomu, kaip blogerės rengiasi lauke. Aš žiūriu kartais į outfit’us su įdomaus ilgio batais, sijonais, suknelėmis, ar dideliais megztiniais, švarkais ir man būna įdomu, o į kokį paltą/striukę visą tai įvilko, kaip suskamba ilgiai? Ar vaikšto be jo? Pati turiu sijonų, kurių nedėviu, nes jų ir palto ilgiai pjaunasi. Todėl tegul ir nuobodu, bet matykite viską 😀 Be to neatmetu galimybės, kad kažkas čia užsuko pirmą kartą.

Derinio suvestinė:

Paltas“Reserved”, 44 dydis. 69.99 EUR.

Šalikas-mova: “Humana”, 1.5 EUR.

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama.

Batai: “Dr. Martens”, iš “Vinted”, 27 EUR.

Megztinis: Tas pats, kuris taip patiko Šopaholikės SH pirkiniuose. Dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct” Žvėryne. 6 EUR.

Suknelė: “Reserved”, XL dydis. Kelių sezonų senumo, tad kainos nepamenu, bet lyg ir apie 20 EUR. Ji tokios įdomios, tarsi frotinės medžiagos. Dažniausiai dėviu vieną, su ilgu pakabuku, bet šį kartą nusprendžiau išnaudoti labiau kaip sijoną :).

Auskarai: draugės dovana. Tokius gamina Larisa Karpova.

Už nuotraukas ir kompaniją dėkoju Martynai iš “Skaityk Papartį”.

Klausimas jums: kokie yra jūsų tinklaraščių (ne vien mano) skaitimo įpročiai. Ryte, vakare? Vieną kartą per savaitę prisėdate perskaityti visus blogus? O gal užsukate tik kai ieškote konkrečios informacijos? Tik kai sudomina nuotrauka FB?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Total
0
Shares

37Comments

Add yours
 1. 1
  Mano akys megztos

  Superinis įrašas, laiku ir vietoje man pačiai (kaip egoistiška)…Sprendžiu savo neseniai pradėto rašyti blogo likimą ir šiek tiek jį apsprendė…Visai ačiū :). O dėl užduoto klausimo – skaitau tik vakare, jau lovoje, toks lyg naktinis šokoladinis saldainis, kuriuo nenoriu su niekuo dalintis

 2. 2
  Salomėja

  Labai džiaugiuosi, kad įrašas patiko ir sukėlė minčių!
  O bet žiū, prisiviliojau paskaityti ryte 🙂

 3. 3
  Modesta

  Aš skaitau visada, kai pamatau nuorodą FB ar nuotrauką Instagrame 🙂
  Aš irgi esu už minčių dalinimasi, nes gali būti, kad kažkas nori judėti panašia linkme, dviese lengviau. Tu man tokia drąsi, stiprios nuomonės ir savim pasitikinti atrodai, todėl leista skaityti dalį apie skambučius:) Linkiu sėkmės auginant auditoriją!

 4. 5
  Salomėja

  Ačiū! Ir panešiok mintis galvoje, gal gims dar idėjų. Vizija, komanda, rėmėjai – daug kas įmanoma. Bet ne tada kai esi vienas ir net neturi su kuo pasitart 🙂

 5. 7
  Ruta

  As skaitau dazniausiai traukiny, vaziuojant is ar i Darba. Zurnalas butu faina. Vokietijoje vis dairausi tokiu.
  O nuotraukos tavo vis geryn!
  Linkejimai

 6. 9
  Egle

  Kaip gražu – derinys pasakiškas, o kuprinę tai atimčiau gatvėj pamačius 😀

  Anksčiau skaitydavau vakarais po darbo su arbata, dar buvau įpratus skaityti eidama ar kur važiuodama, laukdama, išnaudoti visą laiką. Pasikeitė darbo valandos ir skaitau rytais 🙂 Tik dabar pastebėjau, kad kažką užsiveikiu ir blog’ų skaitymai lieka savaitgaliams ar keletą savaičių net neužsuku. Be to ne šis, bet nemaža dalis anksčiau mėgtų blogų pasidarė nebe tokie įdomaus, kiti nustojo kurti. Gaila. Bet gal žmonės atrodo įdomesnės veiklos – valio.
  Linkiu rašyt ir rašyt, nes man taviškis puikus 🙂

 7. 10
  Toma

  Puikus įrašas. Aš dažnai šį blogą paskaitau, nors pirmiau atradau ne šį blogą, o apie knygas 🙂 O šiai dienai šis yra vienas mėgstamiausių.

 8. 11
  Salomėja

  Ačiū! Bet ar pastebėjau, kad vieni blogai dingsta – kiti atsiranda 🙂 Visada yra ką paskaityti.

 9. 12
  Salomėja

  Ačiū! Šiemet planuoju daug daug skaityti, kad pasiekčiau tikslą 10 metų su 1000 knygų, tad bus ten įrašų, tikiuosi 🙂

 10. 13
  Simona

  Visų pirma- fantastiškai atrodai! Antra- džiugu skaityt apie įveikiamą sociofobiją :))
  O su skaitymais… Seniau kone kasdien kompą įsijungus permesdavau blogus, dabar dažniau telefone skaitau, tai gaunas chaotiškai- kartais fb išmeta, tada lendu skaityt, kartais tiesiog lendu į blogus ir tada krūvą įrašų vienu kartu perskaitau. Vienži, jokios tvarkos 🙂

 11. 14
  Alma

  Smagus derinukas, tik man kažko ant kaklo trūksta, kokios spalvingos skaros, nes dabar atrodo ryšku, bet Tau galima ir daugiau 😀 Dažniausiai skaitau vakarais, toks smagus dienos užbaigimas. Blogas žemiškas, savas, malonu žinoti, kad ne man vienai bendravimas su svetimais žmonėmis nekelia didelio džiaugsmo, o skambučiai verčia krūpčioti 😀 Linkiu nepritrūkti įkvėpimo!

 12. 15
  Salomėja

  Aš gi baisiai nemėgstu, kai kažkas ant kaklo 🙂 Bet jei dėčiausi kokią skarą, tai tada jau morkos out 🙂

 13. 16
  Aura

  Sveik. Jau net neprisimenu kada ( gal prieš kokius 3-4 metus) šniukštinėdama kažkokios informacijos, netyčia aptikau jusų tinklaraštį. Atsimenu, jog tada per kelias dienas perskaičiau visus įrašus. Dabar paprastai “užsuku į svečius” per pietų pertrauką, gerdama kavą. Jūsų rašymo stilius, pasaulėžiūra man tokie jaukūs, saviti ir mieli. Ačiū, kad esate.
  P.s.; komentarus soc.erdvėse rašau įpatingai retai, tiesiog šiaip; iš principo 🙂

 14. 17
  Brolis Molis

  Iš tiesų tai ne kartą jus mačiau netoli savo universiteto 😀 O blogus skaitau kaip užeina, kažkokios rutinos neturiu, bet daugmaž kasdien užlekiu pasižiūrėt, kas ką parašė.

 15. 18
  MonaM

  O aš skaitau praktiškai kasdien, kai randu 10 minučių atitrūkti nuo vaiko priežiūros 🙂
  Šiaip nelabai suprantu, kodėl nesate “iš tų, kuriuos visi puola kviesti į naujo lūpdažio pristatymą”, – jei atstovaučiau kosmetikos bendrovei, būtumėte pirmame kviečiamųjų dešimtuke, tiek atsižvelgiant į įrašų dažnumą, tiek į kokybę ir įvairovę. Na, nebent kosmetikos įmonės yra labai neužtikrintos savo gaminiais ir bijo, kad parašysit visą tiesą 🙂 o man, tik kaip skaitytojai, šis objektyvumas labai imponuoja 🙂

 16. 19
  Salomėja

  Aš dažniausiai galvoju, kad gal dėl nereprezentatyvios išvaizdos 🙂 tik gadinčiau renginių fotkes :):):) Truputį juokauju, bet kaip visada, kiekviename juoke yra šiek tiek tiesos.

 17. 20
  Irma Sincera

  Ak ta dalis apie skambučius tai atrodo apie mane 😀 Man ir visi šitie reikaliukai labai padėjo išdrąsėti socialiai 🙂
  O blogus aš dažniausiai skaitau, kaip ir dabar, prieš darbo pabaigą, kai nurimsta šurmulys, o į lubas žiūrėt nesinori, tai puikiai padeda praleisti laiką. Nors apskritai skaitau tik 3 blogus, tai džiugu, kai pas tave randu įrašus beveik kas dieną 🙂
  p.s. mąstau ar pavyks čia mum dar šiais metais tos arbatos išlėkt…

 18. 21
  Peroksidinė blondinė

  man kaip tik patinka kai pasipjauna sijono ir palto ilgiai, kokie trys skirtingi ilgiai išvis man taip gražu… 😀 o šiaip tai mano blogui du metai suėjo lapkričio 7 ir aš tai atsiminiau tik lapkričio 11 dieną… siaubas 😀

 19. 22
  MonaM

  Aš ir vertinsiu kaip juoką, nes puiki ta išvaizda, visai ne “nereprezentatyvi” 🙂 o ir šiaip, kuri jau iš mūsų (ir tų pačių į renginius kviečiamų blogerių/vlogerių) ideali? Ypač nuplovus visus tuos sluoksnius špakliaus ir instagramo 🙂
  Beje, kerzai nuostabūs, – niekad nebuvau Dr. Martens gerbėja, bet tikrai gerai atrodo, norėčiau panašių.

 20. 23
  Suerte

  Skaitau vakare ir labai dekoju uz tikruma! Apzvalgos tikros,ne reklamines ir be pagrazinimu,tai vertinu.ir skaitosi smagiai,zo toks sveiko proto blogas.Aciu!

 21. 24
  Salomėja

  Irma, reikia tiesiog iš anksto suplanuot 🙂 Spontaniškai irgi nieko blogo, bet va, vis nesigauna 🙂

 22. 25
  Salomėja

  Na, trys skirtingi ilgiai dar nebūtinai pjaunasi. Ir man tikrai neturi tie ilgiai sutapti kažkaip. Tiesiog privalo vizualiai gražiai žiūrėtis. O su mano turimu paltu ir tais turimais sijonais – nesižiūri nors tu ką!

 23. 26
  Salomėja

  Nėra už ką :). Dabar kažkaip visuomenėje priimta manyti, kad bet kokio produkto paminėjimas yra reklama :). Aš pati reklamą suprantu kitaip. Mano akimis reklama yra mokamas darbas, kurio tikslas skatinti pardavimus. Aš stengiuosi pabrėžti, kad mano vertinimai subjektyvūs, o pati nesu labai išranki vartotoja 🙂

 24. 29
  Gaivile

  Smagu paskaitineti bloga. Ir vis sau pasizadu, kai dar karta sutiksiu Salomeja pasnekinsiu. Kadangi gana daznai vis kur nors prasilenkdavom gatveje.

 25. 31
  Beata

  Man žiauriai patinka, kad tavo outfitai yra normalūs (ta prasme, kad su jais yra normalu gyventi tikrą gyvenimą),o ne užsidėti tik dėl nuotraukų ir tinkami tik podiumui. Ir pasikartosiu – kuprinė nereali! O dėl skaitymo tvarkos, skaitau be jokios tvarkos, tiesiog kai turiu laisvą minutę, bet praktiškai kasdien 🙂

 26. 32
  Virgilija

  Kai tik pamatau, kad yra, ištaikau minutę ir perskaitau. O vėliau vakare dar kart, pasigardžiuodama.

 27. 33
  Dolic

  Labai gražios nuotraukos, aš irgi daug kuo pasidalinčiau, turiu atradimų,tik kad tokių gražių nuotraukų neišeina.
  Va turiu džemperiuką juostuotą kaip jūsų suknelė, tik baltos juostelės mėlynam fone, ir sijoną raudoną kaip jūsų bliuskutė, net raštas toks pats, pirktas primarke. Pagalvojau, kad ir paltuką turiu tamsiai mėlyną su medinėm sagom, prie jo derinu tamsiai mėlyną rankinuką su medinėm movom ir ilgus medžiaginius demisezoninius batus su rudais raišteliais, bateliai irgi mėlyni. Pas mane viskas tarpusavyje dera, kartais pamiksuoju, bet labai retai.

 28. 34
  Salomėja

  Gražios nuotraukos gimsta su laiku. Ir man išeina rečiau nei dažniau. Tačiau, pasakysiu, kad tas nuotraukų gražumas dažnai gerokai pervertinamas, nes kai jau viskas išlaižoma iki tobulybės, tai nelieka gyvybės 🙂

 29. 35
  Dalia

  Paveluoti sveikinimai su blogo gimtadieniu, linkiu buti dazniau kvieciamai i renginius 😉 o blogeriu zurnalas – nuostabi mintis, noriu isvysti ji dienos sviesoj! Labai pritariu Beatos nuomonei del outfitu normalumo 😀 man visada kyla klausimas, ar jos taip kasdiena vaiksto ar tik fotkese sala be pedkelniu. Nei grazu, nei praktiska, mano nuomone. Manau outfitai turetu ikvepti kasdienai ir buti pritaikomais. Kas del skaitymo iprociu, tai turiu laiko ir skaitau. Padrikai. Jei turiu daugiau laiko paskaitau ir kitus blogus. Daznai po to, kai pamatau fb ar ig postus apie naujus straipsnius arba turedama juos galvoj griztu veliau 🙂 arba kai prisireikia kokio produkto apzvalgu/tortu receptu 🙂

 30. 36
  Salomėja

  Dalia, kaip ir rašiau, gimtadienis pirmomis gruodžio dienomis, tai dar tikrai nepavėluota 😀 Dėl outfitų, tai tokios pačios mintys mane paskatino juos rodyti. Na turi kažkas paatstovauti ir tą realybę 🙂 Turiu mintį iš viso kada (tolimesnėje ateityje) padaryti įrašą svajonės/žurnalai vs realybė 🙂

 31. 37
  Ieva

  Salomėja liko vienintele mano skaitoma lietuviško grožio blogere. Vertinu nuoširdumą ir savikritiškumą, negaliu pakesti kai iš kiekvieno įrašo kyšo reklama. Šaunuolė, taip ir toliau!!!

+ Leave a Comment