Rytas su kava duše! Apie riboto leidimo “Rasa” dušo putas “Mūza” su kofeinu, hialuronu ir jūros dumblių ekstraktais

Estimated read time 3 min read

Man sunkiausia gyvenime būtų atsisakyti kavos. Esu absoliučiai priklausoma. Nuo poveikio, skonio ir kvapo. Mes geriame ją iš kapsulių, todėl aš net perku šias be kofeino, kad kavos galėčiau atsigerti ir devintą valandą vakaro. Mano rytai prasideda tada, kai vyras prieš išeidamas į darbą į letenas įduoda stiklinę kavos. Tiesiog aš nesikeliu, kol jis neišeina, nes neišsitenkame vonioje ir kt. Kol išgeriu kavą aš paskaitau visokias naujienas, peržiūriu soc. tinklus, galiausiai išsibudinu ir einu ruoštis dienai. Antra kava manęs laukia duše. Ne visai tiesiogine prasme, nes kalbu apie putas. Vos jas pamačiau “Biok” svetainėje, iš karto užsimaniau, o pamačiusi gyvai – griebiau. Yra trijų rūšių, bet aš norėjau kavos!

Šių flakonėlių dizainą sukūrė mano mėgiamas menininkas Algis Kriščiūnas. Ir nors darbai nėra tie, kuriuos kabinčiau ant sienos (Algis sukūrė tokių, kurie yra mano svajonėse), visgi kažkaip miela.

Tiesa, tas “Mūzos” pavadinimas dabar jau kiek nupigintas, bet ką jau padarysi.

Šiek tiek poetiškų užrašų:

Putos pristatomos taip:

Būkite įkvepianti, būkite mūza! Mėgaukitės šiomis aromatingomis, švelnios konsistencijos dušo putomis, kurias RASA Jums sukūrė kartu su įkvepiančia asmenybe, menininku – Algiu Kriščiūnu.

RASA MŪZOS dušo putose rasite:

* Kofeiną. Juk jis ” Bam!” ir tonizuoja.
* Hialuroną, kuris padeda išlaikyti odos elastingumą.
* Jūros dumblius. Jie būtini undiniškam žavesiui!

Sudėtis:

Sudėtis tikrai nėra pavyzdinė, bet prausiklis neturi aršiųjų SLS/SLES.

Kvapas čia svarbus. Ir jis man tikrai patinka. Esu iš tų, kurie dievina bet kokį kavos aromatą, nesvarbu ar jis tikras, ar sintetinis. Čia kažkas tarpinio. Man labiausiai primena tirpią kavą, tą tokią trys viename.

Puta nėra itin standi, kokia buvo panašios “Dove” priemonės, tačiau kažko blogo pasakyti irgi negaliu. Prausia švariai, visa vonia kvepia kava. Aromatas ant kūno beveik nesilaiko. Sunku pasakyti kiek produktas sausina. Vis išlipus ir nusišluosčius tikrai netempia, kaip būna paprastai po eilinių dušo želių. Tačiau aš vistiek tepuosi aliejus arba kremus, nes jaučiasi, kad oda nelieka ir sudrėkinta/pamaitinta, kaip po cukrinių šveitiklių, ar aliejinių prausiklių.

Kadangi didelių reikalavimų kūno prausimo priemonėms aš nekeliu, tai galiu pasakyti, kad lūkesčius pateisino su kaupu. Prausia, man asmeniškai nerealiai kvepia, visada mėgau putų pavidalo produktus, dailus dizainas. Liuks.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Biok” el. parduotuvėje. Gyvai radau “Droge”. Kaina – 4.99 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

3Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Tai čia nuo įpročių priklauso. Kadangi aš dar ir skutimosi peiliuką į visą reikalą įtraukiu (rankoms, kojoms ir kitur) tai sunaudoju kokius 5-6 paspaudimus visam kūnui. Tiesiog nusiprausiant po dušu manau 3-4 užtektinai. Tiesa, aš kempinės nenaudoju, su ja dažniausiai mažiau visko reikia.

  2. 3
    Alma

    Apžiūrėjau kitus kvapus, man gal arčiau širdies su alaviju. Bet kokiu atveju gražus dizainas, putoms ir aš neabejinga, jei pasitaikys kelyje, išbandysiu 😀

+ Leave a Comment