Protingi žmonės kalba, kad labai daug kas priklauso nuo įgūdžių. Sako, kad talentas sudaro tik 10% sėkmės, o visa kita – darbas darbas darbas. Jei tai būtų tiesa, aš tikrai dabar galėčiau girtis gražiausiais manikiūrais. Nagus pradėjau lakuoti kokioje 8 klasėje ir iki mokyklos baigimo tą dariau kiekvieną mielą dieną. Mat jau tada man nelaikydavo. Iš tingėjimo prisigalvodavau menų. Pvz., užspalvindavau kita spalva atsilupusias vietas. Po to sekė kokie 5-6 metai, kai visai nedažiau nagų. Po pertraukos vėl įnikau į spalvas. Dabar viskas priklauso nuo nuotaikos. Kartais nusilakuoju geliniu produktu, kartais paprastu laku, kartais palieku pirštus nuogus. Visgi, su tiek įdirbio jau galėčiau ir sugebėti pasidaryti dailų manikiūrą, bet nė velnio! Šioje srityje rankos auga iš šiknos ir tik neprobleminiai lakai padeda pasiekti bent kiek padoresnį vaizdą. O prisiperku aš jų visokių.

Kartą stovėdama prie kasos pamačiau ryškų “Cien” stendą. “Neon nail polish” jau pasako, kokios ten buvo spalvos. Rožinės, oranžinės, geltonos – apsauginių drabužių rėksmingumo. Bet į akį man iš karto krito šis turkio atspalvis. Nežinau kas man yra, bet kai sugalvoju nusipirkt laką tai įsigyju arba rusvai rožinius, tokius nude, arba turkį. Va įrodymas:

Kažkaip kitose srityse (interjere, drabužiuose) ši spalva man net nepatinka. Bet matyt esu atradusi, kad ji gerai atrodo ant mano nagų, ar ką? Negaliu paaiškinti.

Tikiu, kad tų džiunglių nebenusipirksite, nes čia riboto leidimo kolekcija, bet kadaise tokiuose pačiuose buteliukuose buvau įsigijusi matinių lakų, tad vienaip ar kitaip jie pasirodo “Lidl”.

Šepetėlis siauras, o man labiau patinka platūs, tačiau padorus, dirbti įmanoma.

Realiai man užteko vieno sluoksnio, bet aš iš įpročio visada lakuoju du. Sustingsta gana greitai. Taip pat naudoju savo mylimą “Orly” topą. Be jo aš niekaip niekaip. O tas dar greičiau prišaukia situaciją ready to go.

Lakas man laikėsi 3 dienas ir mano subjektyviu vertinimu tai yra puiku. Nes vieną tokį iš “Golden Rose” kai nusipirkau, tai po 3 valandų nusilupo. Su tuo pačiu “Orly” topu.

Vertinu visai neblogai. Gal “Cien” veido kremo ir nepirkčiau, bet visokius “limited edition” dalykėlius išbandyti smagu.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Lidl”.t Kainos nepamenu, bet max 2 EUR (įtariu, kad mažiau).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.