Ko vertas nagų lakas iš “Lidl”? “Cien Into the Jungle” apžvalga

Estimated read time 3 min read

Protingi žmonės kalba, kad labai daug kas priklauso nuo įgūdžių. Sako, kad talentas sudaro tik 10% sėkmės, o visa kita – darbas darbas darbas. Jei tai būtų tiesa, aš tikrai dabar galėčiau girtis gražiausiais manikiūrais. Nagus pradėjau lakuoti kokioje 8 klasėje ir iki mokyklos baigimo tą dariau kiekvieną mielą dieną. Mat jau tada man nelaikydavo. Iš tingėjimo prisigalvodavau menų. Pvz., užspalvindavau kita spalva atsilupusias vietas. Po to sekė kokie 5-6 metai, kai visai nedažiau nagų. Po pertraukos vėl įnikau į spalvas. Dabar viskas priklauso nuo nuotaikos. Kartais nusilakuoju geliniu produktu, kartais paprastu laku, kartais palieku pirštus nuogus. Visgi, su tiek įdirbio jau galėčiau ir sugebėti pasidaryti dailų manikiūrą, bet nė velnio! Šioje srityje rankos auga iš šiknos ir tik neprobleminiai lakai padeda pasiekti bent kiek padoresnį vaizdą. O prisiperku aš jų visokių.

Kartą stovėdama prie kasos pamačiau ryškų “Cien” stendą. “Neon nail polish” jau pasako, kokios ten buvo spalvos. Rožinės, oranžinės, geltonos – apsauginių drabužių rėksmingumo. Bet į akį man iš karto krito šis turkio atspalvis. Nežinau kas man yra, bet kai sugalvoju nusipirkt laką tai įsigyju arba rusvai rožinius, tokius nude, arba turkį. Va įrodymas:

Kažkaip kitose srityse (interjere, drabužiuose) ši spalva man net nepatinka. Bet matyt esu atradusi, kad ji gerai atrodo ant mano nagų, ar ką? Negaliu paaiškinti.

Tikiu, kad tų džiunglių nebenusipirksite, nes čia riboto leidimo kolekcija, bet kadaise tokiuose pačiuose buteliukuose buvau įsigijusi matinių lakų, tad vienaip ar kitaip jie pasirodo “Lidl”.

Šepetėlis siauras, o man labiau patinka platūs, tačiau padorus, dirbti įmanoma.

Realiai man užteko vieno sluoksnio, bet aš iš įpročio visada lakuoju du. Sustingsta gana greitai. Taip pat naudoju savo mylimą “Orly” topą. Be jo aš niekaip niekaip. O tas dar greičiau prišaukia situaciją ready to go.

Lakas man laikėsi 3 dienas ir mano subjektyviu vertinimu tai yra puiku. Nes vieną tokį iš “Golden Rose” kai nusipirkau, tai po 3 valandų nusilupo. Su tuo pačiu “Orly” topu.

Vertinu visai neblogai. Gal “Cien” veido kremo ir nepirkčiau, bet visokius “limited edition” dalykėlius išbandyti smagu.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Lidl”.t Kainos nepamenu, bet max 2 EUR (įtariu, kad mažiau).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 1
  Beata

  Tas Orly topas yra jėga, kai dar lakavausi paprastais lakais jis man buvo pats pačiausias. Bet dabar , kai prieš porą metų atradau gelinius lakus, su paprastais nemoku nusilakuoti nagų 😀 man paprasti lakai irgi blogai laikydavo, dažniausiai jau antrą trečią dieną tekdavo nusivalyt. Gelinis irgi neišbūna 3 savaičių (kaip pas kaikurias), nors 10-14 dienų dažniausiai laiko, priklauso nuo lako. Tau kaip supratau su geliniu išlikimas irgi ne stebuklai?

 2. 2
  Salomėja

  Priklauso nuo lako ir net spalvos. Šiaip 7-10 dienų dažniausiai laiko, bet nu nagai greit auga, tai biaisiai atrodo. Nežinau kaip su tamsesne spalva 3 savaites reiktų tempt, baisiai gi atrodytų pusė nago naugę. Bet aš dabar čytinu ir nebešiaušiu nago :). Savaitei užtenka. Tiesa, vienfaziai tai visi nelaiko visiškai, net jau su visais šiaušimais ir etc.

 3. 3
  Beata

  Aš irgi nešiaušiu,gaila nagų:-) o toms kur 3 sav vaikšto tikriausiai lėtai auga nagai. Aš iš vienfazių tik Kinetics bandžius, man laiko tiek pat kaip ir įprastas gelinis

 4. 4
  Alma

  Aš irgi nebemoku paprastais lakuoti, o su geliniu ta pati dainelė, kad labai jau greitai nuaugimas šviečia, negražu man, bet tas nusiėmimas pjauna. Tad dažniausiai vaikštau nelakuotais 😀 Šito Cien spalva labai graži! Gal esi kažkokį gelinį tokios spalvos atradus?

 5. 5
  Salomėja

  Aš tai nusilupinėju tą laką, man mažiau skausminga nei acetone pirštus pamerkus laikyt, todėl ir nešiaušiu dabar jau nago, kad lengviau būtų. O dėl spalvos, tai artimiausia ką esu radus tai sincero – https://www.venividi.lt/straipsniai/apzvalga-sincero-salon-vieno-zingsnio-gelinis-nagu-lakas/
  Bet man tie vienfaziai, kaip minėjau, visai nelaiko. O dar panašų turiu kinišką, bet nu kiniškų kitiems aš nerekomenduoju, tik savo atsakomybe naudoju 🙂

 6. 6
  Marija

  Aš irgi kažkaip visada nusiperku tokių pačių spalvų nagų laką, tik pas mane raudona, tokia į oranžinę šiek tiek kur neša vyrauja, tiesiog, man labai graži spalva 🙂

 7. 7
  Dalia

  Jūs čia diskutuojat kosminėm temom 😀 Mano nagai nematę gelinio lako, kas tie vienfaziai, akriliniai ir nago šiaušimas man išvis mįslė, net nežinau ką tai reiškia 🙂 Naudoju tik paprastus lakus, ir man tai tinka, kažkaip nesinori ir bandyt kažko kito, nes noriu išlikti švelni savo nagams (kiek suprantu, paprasti lakai daro mažiausią žalą nagams?) 🙂
  Salomėja, gal galėtum priminti, kur pirkai savo išgirtąjį Orly topcoat’ą? Ar galima nusipirkti parduotuvėje centre ar Naujamiestyje (ne internetu)? Neužilgo būsiu Vilniuje, jej jej! 🙂

 8. 8
  Salomėja

  Pirkau “Vitrina Pro”. Daug jų kur yra. Trakų g., CUP’e, Gedimino 9 ir kt.

+ Leave a Comment