Update:

Advento grožio kalendoriai 2019.

Advento grožio kalendoriai 2018.

Galima būtų kalbėti apie tai, kad adventas yra susikaupimo ir rimties metas, bet galima ir pasilinksminti. Kadangi aš savęs krikščione nelaikau, tai visokiomis saviplakomis neužsiimu. Ir man patinka Kalėdos. :D. O jų laukti smagiau su advento kalendoriumi. Ir jei seniau šie būdavo skirti tik vaikams, tai dabar yra tokių, į kuriuos nespjautų net piktas dėdė. Mūsų šalis, gaila, bet yra mažas kaimukas ir mes negalime lengvai atsisiųsti sūrio ar alaus kalendorių, tačiau ne taip viskas ir blogai, kaip galėtų būti, jei gyventume Antarktidoje. Vistiek turime kuo pasidžiaugti ir šiame įraše atrinkau keletą įdomesnių rinkinių, kuriuos galime įsigyti vietoje, arba juos parduodančios parduotuvės neignoruoja Lietuvos.

Rituals Exclusive Advent Calendar

“Rituals” mėgsta dauguma, todėl tikiu, kad jų siūlomi kalendoriai bus populiarūs. Šiame rasite servetėlių, šveitiklių, kūno kremų, rankų balzamo, tušą, žvakę ir kt. Kaina – 59.50 EUR.

Kas man nepatinka, tai paties kalendoriaus dizainas. Baisi ta eglutė, ne?


Ritualas Deluxe Advent Calendar

Prabangesnis, didesnis. Tačiau žiūrėdama į sąrašą nematau kuo jis labai įdomesnis už Exclusive variantą. Kaina – 79.50 EUR. Nors išmėginti būtų įdomu, bet kalendoriaus dizainas dar baisesnis. Sorry, bet garbingoje vietoje nelaikyčiau :).


“The Body Shop” advento kalendorius

Prisipažinsiu, kad “The Body Shop” kalendoriai yra mano mažytė svajonė. Tiesa, erzina tokie dalykai, kaip dildės ar plaušinės. Vistiek norėčiau. Kaina – 79 EUR.

Šiandien G9 mačiau 20% nuolaidą viskam. Paklausiau ar galioja kalendoriams… Nea!


“The Body Shop” didysis advento kalendorius

Šis yra vienas tų, kur ne šiaip norėčiau, o labai. Paslėptų daikčiukų nuotraukoje matau, kad viską būtų įdomu išmėginti ir ko gero nenusivilčiau atidariusi langelį, o lengvai krykštaučiau! Kaina – 139 EUR.


“L’occitane” klasikinis advento kalendorius

Dar vienas, kurio labai labai norėčiau. Na taip, galiu tą sakyti prie kiekvieno, bet “L’occitane” ir “Rituals” man turi savotiško panašumo. Tik žiūrėkite kaip skiriasi dizainas. Šis šventinis, malonus, tikras atvirukas! Norėjau pirkti, nes buvau gavusi žinutę su 20% gimtadieniniu nuolaidos kodu, tik va, nepritaikė… Tad susilaikiau, bet vis dar noriu. Kaina – 49.00 EUR.


“L’occitane” prabangus advento kalendorius

Štai šis gal įdomesnis paslėptais produktais, bet vien dėl išvaizdos aš labiau norėčiau klasikinio. Kaina – 99 EUR.


“Le Couvent des Minimes” advento kalendorius

“L’occitane” brolis. Keista, bet manęs per daug netraukia, nors viduje prislėpta smagių daikčiukų: rankų kremai, šampūnai, kalėdinės dekoracijos ir pan. Kaina – 39.00 EUR


“Douglas” advento kalendorius

Viename prekybos centre bėgdama pro šalį nustebau – koks didelis šis kalendorius. Ir prisipažinsiu, kad pažiūrėjusi siūlomų produktų sąrašą, visai jo norėčiau. Nieko įmantraus, bet būtų ką pamėginti. Kaina – 34.95 EUR.


“Biotherm” advento kalendorius

Nesu bandžiusi “Biotherm”, todėl mano širdies nevirpina :). Tačiau tikriems gerbėjams turėtų patikti, išmėginimui rastumėte miniukų ir jokių nesąmonių, kaip antai visokios dildės :). Kaina – 59.95 EUR.


“Clinique 24 Days of Clinique” kalendorius

Galiu pakartoti viską, ką parašiau apie “Biotherm”. 🙂 Kaina – 79.95 EUR.


MALU WILZ advento kalendorius

Dar nesate bandę “Malu Wilz” kosmetikos? Tai štai kalendorius puiki proga. Jį daugiausiai sudaro koncentratai ampulėse ir serumai, netyčia įsipaišo ir akių pieštukas :). Kaina – 89 EUR.


“Babor” ampulių advento kalendorius

Įdomybė! Po ampulę per dieną iki Kalėdų! Iš pradžių nenorėjau šio kalendoriaus traukti į sąrašą, nes atstovai man buvo lyg ir pasiūlę jį, po to parašė, ir davė suprasti, kad rado naudingesnių blogerių. Bet gi kalendorius, tai toks gana unikalus! Tikrai būtų įdomu, kokia gražuolė pasitiktų Kalėdas po viso advento kapsulinimosi. Kaina – 72 EUR.


Kiehl’s advento kalendorius

Jei atvirai, tai yra mano šių metų favoritas ir labai jo norėčiau. “Kieh’s” kosmetika mane itin traukia, bet vis nepasitaiko progų išmėginti. Kaina – 69 EUR.


Lookfantastic.com advento kalendorius

Dar viena svajonė. Ir dizainas koks! Koks dizainas! Alisa! Kiek mačiau išpakavimų, tai produktas labai vertas dėmesio (mano akimis). Kaina – 104.45 EUR. Beje, tai ko gero vienintelis kalendorius, kurio turinys neatskleidžiamas, tad jei nežiūrėsite spoilerių, tai tikrai nežinosite ko tikėtis :).


DECLÉOR’s Hello December, Surprise Me! Advent Calendar

Čia, kaip ir “Biotherm” ar “Clinique” atveju – tikriems gerbėjams, arba žmonėms, kurie nori kuo labiau susipažinti su vienos kompanijos prekiniu ženklu. Kaina – 76.45 EUR.


Cowshed Travel Countdown Calendar

Šis kalendorius taip pat ilgam aprūpins miniukais, tiesa, jų čia bus tik 12. Jis manęs per daug nedomina, bet atkreipiau dėmesį į mielą dizainą. Apskritai “Cowshed” produktų  apipavidalinimas man atrodo dailus, kaip jums? Kaina – 76.45 EUR.


Ciaté London Mini Mani Month 2017

Nagų lakų maniakėms. Man atrodo, kad jei spalvos įtiktų, tai metams būtumėte apsirūpinusios. Manęs pačios toks kalendorius vėl gi netraukia, bet dovanų, žinoma, priimčiau. Kaina – 58.95 EUR.


12 Days of Beauty Calendar by Feelunique

Visiems gerai pažįstama parduotuvė “Feelunique” taip pat siūlo savo produktą, tiesa tik iš 12 dienų. Produktai visai įdomūs. “NYX”, “Inika”, “Gatineau”, “Palmer’s” ir kiti vardai nenuteikia labai skeptiškai. Tokia dovana mane pradžiugintų. Kaina – 42 EUR.


essie Advent Calendar 24 Days

Dar vienas perliukas nagų lakų aistruolėms. Nežinau kodėl, bet jis ši dėžė man atrodo patrauklesnė nei “Ciate” ir jei tektų, tai rinkčiausi būtent “essie”. Kaina – 89.06 EUR.


NYX Professional Makeup Kiss & Tell Advent Calendar

Esate abejingos nagų lakams? Tuomet gal patinka lūpų dažai? NYX siūlo kalendorių, kur šiais apsirūpinsite ilgam. Dovana parduodama ir Lietuvoje, NYX parduotuvėse. Ar norėčiau? Žinoma! Gal kiek nuobodoka, kad viskas yra lūpoms, nes kompanijos asortimentas ohoho koks platus, bet visą gruodį galėčiau mesti sau iššūkį ir dabintis vis kita spalva. Kaina – apie 60 EUR.


Charlotte Tilbury Naughty & Nice Box

Čia jau dėžutė išskirtinai prabangos gerbėjams, nes už 12 miniatiūrų teks pakloti 180 EUR. Prisipažinsiu, kad tokios kainos mane labiau baido nei traukia, tačiau įpakavimas tikrai dailiai atrodo net nuotraukoje, tikiu, kad gyvai darytų dar didesnį įspūdį.


SUPER GARDEN advento kalendorius

Sakykit ką norit, kad ir kaip faina būtų kosmetiniai advento kalendoriai, bet labiausiai pažįstami yra šokoladiniai. Sveikesnė, nors ir brangesnė, alternatyva yra šaltyje džiovintos uogos! Ir šiais metais prekyboje galime rasti tokį lietuvišką kalendorių. Aš apžora! Man patiktų! Kaina – 44.95 EUR.


Elegantiškas advento kalendorius su šokoladu

Vaikams gal ir tinka tie visi juokingi šokoladukai, bet saldus kalendorius gali būti ir solidesnis, pvz., medinėje dėžėje ir iš kokybiško belgiško šokolado. Aišku, kaina atitinkama – 47.40 EUR. Dar vienas panašus – čia.


Coffeebrewer Advento kalendorius

Kava kava kava kava! Esu įsitikinusi, kad galėtų pradžiuginti daugelį. Kiek mačiau, priimami tik išankstiniai užsakymai. Kalendoriaus viduje yra 25 Coffeebrewer kavos pakeliai dviems. Kaina – 39.95 EUR.


Protein Bar Advent Calendar

Proteinas dabar gi labai ant bangos. Proteino blynai, proteino granola, proteino gėrimai… Tai šekit proteino batonėlių advento kalendorių. O kodėl ne? Neatsisakyčiau! Kaina – 57 EUR.


Tiek apie pirktinius kalendorius. Aš pati labai norėčiau “Kiehl’s”, “Lookfantastic”, TBS didžiojo, “L’occitane” mažojo, NYX ir “Douglas”. Deja, nemanau, kad man šį mėnesį liks lėšų pasilepinti, todėl, kad pati ruošiu advento kalendorių. Taip taip, šiais metais ir vėl mainausi, pati irgi gausiu ir jums rodysiu, ką randu!

Pasipasakokite ar jūs perkate, o gal gaminate tokias dovanas? Jei gaminate, tai kuo užpildote, jei perkate, tai kokius? Vienais metais buvau gavusi 24 vokelius su atvirlaiškiais. Užrašytais, žinoma. Viena šauniausiu dovanų, pasakysiu jums!

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.