Jei atvirai, tai aš neskirstau spalvų į sezonines. Kas draudžia lakuoti nagus salotine spalva vasarį? Kodėl vasarą neturėtų tikti kraujo raudonumo nagai? Tačiau yra taip, kad šiltuoju sezonu aš lūpų beveik nedažau. Net nežinau kodėl. Kažkaip nepatogu, norisi visko kuo mažiau, lūpų dažai, kokie faini bebūtų, man yra sunki priemonė. Atėjus rudeniui pradėjau dažniau traukti spalvas. Norisi atrodyti ryškiau.

Nepasakyčiau, kad lūpų dažais mano kosmetinė pildosi labai sparčiai. Šį sezoną ko gero pirkau paprastą “L’oreal” lūpdažį ir bandžiau “Isadora”. Norų sąraše yra “Maybelline” matinis naujokas, dėl kurio čia visos svaigsta.

Kalbant apie “Isadora”, tai būtų vienas iš dviejų drugstore prekinių ženklų, kurie manęs beveik niekada nenuvilia. Tas kitas, tai be abejonės – “Gosh”. Būna patinka labiau, būna mažiau, bet kad visai nepatiktų? To nepasitaikė.

Taigi, pakalbam apie “Liquid Lip Cream”.

Parduotuvėse rasite bent 10 spalvų.

Manoji yra 06 Berry Brown. Gamintojo paveiksliuke ji atrodo pilkšvesnė nei iš tiesų.

Aš labiausiai mėgstu tokias rusvai rausvas, neutralias spalvas, kurioms nereikia progos ir dabintis galiu kiekvieną dieną.

Dažai pristatomi taip:

Kreminės konsistencijos ir ypatingo lengvumo skystieji lūpų dažai puikiai pasiskirsto ant lūpų. Lūpų dažų „Liquid Lip Cream“ kreminė konsistencija suteikia malonų pojūtį lūpoms. Juose dera skystojo lūpų blizgio lengvumas ir sodri lūpų dažų spalva.

Aplikatorius gana įprastas, patogus, veikia, jokių priekaištų.

Perfekcionistėms reikėtų lūpų pieštuko, tačiau aš jau ne kartą minėjau, kad nemėgstu griežto kontūro ir kai išeina, net jį šiek tiek prasklaidau.

Spalva puikiai pasidengia vienu sluoksniu. Dažai visiškai nelipnūs, bet suteikia drėgnumo vaizdą ir jausmą. Mano pojūčiai tokie patys, kaip naudojant riebesnį lūpų balzamą.

Kadangi tai kreminiai dažai, tai jie nėra ilgalaikiai. To net aprašyme nesiūlo. Nusivalo per pirmą valgymą. Tačiau iki to laiko maloniai drėkina lūpas, visai nesimeta į gumuliukus.

Jei jums nėra problemos po valgio vėl dažytis, o matiniai lūpų kankintojai jau nusibodo, tai rekomenduoju atkreipti dėmesį.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “Drogas” ir “Douglas”. Reguliari kaina – apie 15 EUR. “Douglas” šiuo metu taikoma nuolaida.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).