Aš taip laukiau vasaros, kad net pikta, jog ji jau baigėsi. Vis dar neprisiruošiu nunešti palto į valyklą. Sezonas buvo įdomus ir geras! Turėjau trumpas + ilgesnes atostogas, puikiai laiką leidome ir savaitgaliais, bei vakarais. Net baigia pasimiršti tokie dalykai, kaip grilinimo savaitė, kas dieną po darbų. 

Na, o tokio įrašo idėja yra prisiminti, kokie dalykai per pastarąjį metų ketvirtį man patiko labiausiai. Atrinkau 10 kosmetikos produktų. Keletas norėjo brautis ir iš pavasario favoritų įrašo, kas tik įrodo, kad pasirinkimai buvo geri. Visgi į sąrašą įtraukiau nesikartojančius produktus.

Taigi, grožio favoritai:

1. NUMIS® MED UREA tepalas su 25 proc. šlapalo. Pats neįdomiausias produktas sąraše. Kam rūpi tie pėdų kremai? O gi žmonėms, kurie turi problemų ir niekaip jų neatsikrato. Tad tiesa tokia, kad šis produktas vienintelis sutramdė mano iki kraujo skilusius kulnus ir pleišėjančias rankų pirštų pagalvėles bei nagų odeles. 

2. “Antipodes” šviesinantis lengvas dieninis kremas su manuka medumi “Manuka Honey Skin-Brightening Light Day Cream”*. Ko gero labiausiai patinkantis kremas šį sezoną. Lengvas, raminantis, skaistinantis. Brangokas, bet ir iekis didelis, užtenka labai ilgam, kol kas dar tik įpusinėju, bet griebiu dažniausiai iš visų naudojamų kremų. 

3. “Petitfee” paakių kaukė “Agave Cooling, Hydrogel Eye Mask”.  Mano užtinusių rytų draugas. Kaukę laikau šaldytuve ir koks malonumas kartais yra atsigaivinti! Ne vieną įrašą esu sukūrusi sėdėdama su padeliais po akimis. Kažkaip tikiu, kad jie gal visi vienodi, tad baigusi išmėginsiu kažką naujo, bet patinka!

4. “Green Feel’s” atkuriamasis plaukų aliejus su kanapių aliejumi. Vasaros atradimas! Lietuviškas, nebrangus, tirštas, skalsus! Švelnina plaukus, neriebina. Na taip, su silikonais, bet aš esu iš tų žmonių, kurie neturi, ką blogo pasakyti apie tokias priemones, o va gerų savybių su kaupu. 

5. “Emmedi HS Milano” plaukų šampūnas ir kaukė “anti-frizz”*. Visai neseniai aptariau. Iš esmės, visas šis ketvertukas (aliejus, šampūnas, kaukė ir “Garnier” kremas) yra mano pastarojo mėnesio topų topas. 

6. “Garnier” plaukų kremas “Goodbye Damage 10 in 1”*. Aš tikiu, kad ne vienas pagalvoja, kad priemonę giriu, nes gavau “nemokamai”. Šiaip jei ką, jei pažiūrėtumėt, ką parodau gavusi IG ir ką aprašau, tai toli gražu ne viską. Tik tai kas man įdomu, arba patinka. Nuo pat pradžių man buvo smalsu mėginti šią priemonę, nes patiko kitas “Garnier” kremas. Nenuvylė ir pastarasis. Jei kažkas geba mano plaukus paversti gražesniais, sutramdyti putimąsi, pašvelninti, paformuoti, tai man visiškai vienodai ir vardas, ir kaina. Kremas puikus ir bus iš tų priemonių, kurias kartoju.

7. “Gosh” biri pudra “Prime’n Set Hydration”*. Vasaros gelbėtojas. Ant saulės kremo, ant kreminės pudros, kelis kartus per dieną – vienas tų, kurie visiškai nematomi ant veido, bet nuima blizgesį. 

8. “Sesderma” jauninantis regeneruojantis paakių kremas “Factor G”*. Aš galiu šį kremą įvardinti, kaip vieną geriausių savo gyvenime. Nesu aš jų bandžiusi bedieviškai daug. 10-15 gal tik kokių (per gyvenimą), bet tik keli įsiminė, kaip puikūs ir kažką darantys. Šis vienas jų ir su malonumu naudoju. Paakiai akimirksniu atrodo drėgnesni, gaivesni, net mano paduškėlės atrodo sumažėja. Ir dar svarbu, kad visiškai neerzina, nes šioje vietoje tikrai pasitaiko, kad kremas lygi ir patiktų, bet sudirgsta oda. 

9. “Avene” apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais “B-Protect”, SPF50*. Geriausias bandytas “Avene” produktas nuo saulės ir mylimiausia vasaros priemonė. Turi spalvą, bet ji ne per tamsi ir ne per oranžinė (“Avene” turi asortimente tokių). Labai gražiai ta spalva susilygina, neparyškina veido trūkumų. Drėkina. Gaila, kad baigėsi, šiais metais jau pabaigsiu ką kito turiu, bet kitais kartosiu nesispyriodama. 

10. “Everyday Minerals” mineralinė pusiau matinė pudra “Semi Matte Base, Golden Light 2W”. Jei “Gosh” tikdavo nematomam užfiksavimui, tai šią pudrą griebdavau, kuomet norėdavau suteikt šiek tiek spalvos. Taip pat naudojau ir fiksavimui, ir kaip pavienę, nes mineralines galima paversti makiažo pagrindu. Labai tiko spalva, o patiko tai, kad nepalieka miltiškumo, tad mažiausiai probleminė iš visų turimų. 

Žvaigždute pažymėti produktai buvo padovanoti kompanijų. 

Tiek apie kosmetiką. Tačiau turiu dar keletą vasaros favoritų. 

Visų pirma tai iš rankų nepaleidau kuprinės. Turiu bent tris įsigytas “Visingoje”. Ir ta, kuri matoma nuotraukoje žemiau yra mano mylimiausia, gražiausia, atrodo prabangiausia ir prie visko tinka. Ai, ir dar patogiausia, nes visos kišenės, užsegimai bei kitos smulkmenos išdėstytos taip, kaip man patinka. Tad į paštą, į “Humaną”, į parduotuvę – visur! Sportbai ir kuprinė – detalės, kurios dominavo beveik visuose mano deriniuose, nesvarbu ar dėvėjau suknelę, ar džinsus.

Neapleidau ir savo hobio – postkrosingo. Kaip tik dar aktyviau siunčiau atvirukus, o tada, žinoma, ir mano dėžutė buvo pilna. Nuotraukoje matote vasaros favoritus 🙂

Kaip jau minėjau, vasarą perskaičiau 35 knygas. Galvojau, kurią gi čia išrinkus pačia pačiausia? Na ir stipri lyderė yra “Kirkė”. Knyga unikali, nes panašu, kad patiko beveik visiems skaičiusiems. Na, o arčiausia konkurentė – Gail Honeyman “Eleonorai Olifant viskas gerai”. Tiesiog Eleonoroje radau labai daug savęs. 

Kas liečia filmus, tai mačiau tik vieną. Apskritai tai pirmasis mano žiūrinys (čia turiu omenyje ir serialus) šiais metais. Bet užtat koks! Aš esu Tarantino gerbėja. O mano mylimiausias filmas yra taip pat jo, tad nenuostabu, kad bėgte bėgau į naujo kūrinio žiūrėti. Tiesa, būtų gerai prieš tai padaryti namų darbus, tai yra pasiskaityti apie žudiką Mansoną ir Polianskio pirmosios žmonos likimą. Tada įdomiau žiūrėti. Aš pati nelabai daug žinojau apie tą istoriją, tad galus suvedinėjau jau po to. Be siužeto, tai ar ir šiaip labai gražus filmas, patinka man to laikmečio dvasia ir dekoracijos. 

Įsimintiniausias vasaros įvykis, žinoma, yra kelionė per Europą. Apie ją paskaityti galite čia. Nors nenoriu išduoti ir poilsio Saremos saloje, apie tą kelionę – čia

Tokia buvo mano vasara! O kaip sekėsi jums? Kur buvot, ką skaitėt, žiūrėjot, veikėt?


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.