Ką gi, ką gi, jau beveik baigėsi pavasaris. Džiugi žinia, kad vasara dar prieš akis. Kartojuosi ir kartojuosi, kad man labai patinka šiltasis ir šviesusis metų laikas, kuomet beveik iki 23h galiu skaityti lauke. Galvodama apie pavasario favoritus aš supratau, kad jau nelabai atsimenu kovą, jis man buvo sunkios žiemos tęsinys. Atrodo viskas sukasi tik aplink gegužę. O šį laiką stengiamės išnaudoti. Tai einam paskaityti į senamiestį, tai važiuojam vakarais grilinti.

Visgi, kažkaip surinkau vieną kitą šį pavasarį mėgtą produktą. Kaip visada žvaigždute pažymėsiu PR priemones, o rožinė spalva ant pavadinimo reikš, kad jį reikia paspausti ir nukeliausite į apžvalgą. 

1.  “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+”*. Dengiama kempinėle ši pudra gražiai dengiasi, pakankamai maskuoja, nesubėga į poras ir turi šiokį tokį SPF. Tikrai geriausia, ką turėjau šį pavasarį. 

2. Sportbačiai CONVERSE Ct Shoreline Slip. Seniai svajojau nusipirkti naujus konversus. Lyg tol turėjau tik secondhandinius, kas reiškia, kad negalėjau būti tikra dėl originalumo, o ir sunešiojau. Šiaip nemažai įtakos tam, kad pirkau šį modelį, padarė gera kaina ir man patiko, kad jų nereikia užrišinėti (gale yra guma, tad užsitraukia ant kojos ir atrodo tiesiog įprastai). Kiek erzina, kad mano koja plati ir truputį spaudžia mažąjį pirštelį, bet vistiek dėviu kiekvieną dieną :).

3. “Geomar” šveitiklis*. Šiuo metu labiausiai patinka geltonas, bet šiaip jie visi nuostabūs ir kol kas geriausia, ką bandžiau apskritai. 

4. “Dr. Hauschka” rožių kūno aliejus. Absoliučiai tobulas! Ir kvapas, ir konsistencija, ir susigėrimas. Na, viskas man patiko. Dabar turiu levandinį, kuris irgi malonus, bet rožės kvepėjo labiau. 

5. “Syoss” kaukė normaliems ir storiems plaukams “Pure Smooth”. Šiame favoritų sąraše yra ir tikrai labai brangiu produktų ir visai pigučių, kaip ši kaukė. Vos porą eurų per išpardavimus, o daro viską, ko noriu. Ir glotnina, ir drėkina, ir švelnina. Beje, tą daro net neturėdama silikonų sudėtyje. 

6. “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”*. Labiau man patikusių lūpų dažų aš gyvenime nesu naudojusi ir tuo viskas pasakyta. Jie tepasi plonai, pigmentuoti ir visai nesijaučia ant lūpų. Tarsi vandeniu būčiau tepusi. Aš sužavėta. 

7. Pypkių tabakas “4th Generation: 1982”. Rūkymas kenkia jūsų sveikatai ir aplinkiniams! Kaip jau suprantate iš mano insta istorijų, aš mėgstu pypkę. Rūkau kartą per dieną išvažiavimuose arba kai mieste skaitome knygą. Ir tabaką renkamės pagal nuotaiką, šiuo metu turim kokius 8. Na ir šio pavasario atradimas man yra būtent šis. Parduotuvėje mačiau keturias “4th Generation” rūšis, bet pamėginti norėjau savo gimimo metų ir jis labai švelnus. Aprašymas teigia, kad turi vanilės ir uogų poskonį. Gal. Aš tų subtilybių neužčiuopiu, bet tas kvapas, kuris juntamas atsukus dėžutę man yra mmm, galėčiau maudytis. 

8. “Driu Beauty” drėkinamasis veido serumas*. Minėjau jau ir praeituose favorituose. Mano gyvenimo drėkiklis, kurio, deja, šiuo metu neįperku :). Daugiau gražių žodžių rasite apžvalgoje. 

9. Samuel Bjørk “Aš keliauju viena”. Šį pavasarį perskaičiau berods 33 knygas. Tai jei reikia išrinkti pačią geriausią, man iškyla ši. Tai tik detektyvas, bet kaip tokio žanro gerbėja, aš džiaugiuosi atradusi kažką prilygstančio Jo Nesbo. 

10. “L’oreal Unbelieva’brow” antakių gelis*. Netyčia ištryniau nuotraukas, tad vis neprisiruošiu jų padaryti vėl ir aprašyti produktą. Bet man labai patiko šis gelis, nes jį lengva naudoti, gerai laikosi, man tinkama spalva. 

11. “La Diva” šveičiamosios kempinėlės su AHA/BHA rūgštimis*. Dar vienas itin prabangus, bet veiksmingas produktas. Daugiau rasite apžvalgoje, bet pasakysiu, kad jo naudojimas tikrai tuo metu pagerino odos tekstūrą. 

12. “L’Oreal Paris” maitinamasis plaukų kremas “Argan & Safflower Nourishing Potion” iš “Botanicals” serijos. Šis kremas man tobulas viskuo. Sutramdo besipučiančius sausus plaukus, suglotnina drėgnus, skaniai kvepia. Su malonumu naudoju!

13. ANTIPODES® žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklis HALLELUJAH*. Dar vienas tobulutis. Jis nėra putojantis, tad labiau primena pienelį veidui valyti. Aš jį naudoju, kaip pirmą žingsnį – tiesiog ištepu ir išmasažuoju odą, taip ištirpsta makiažas, net akių. Tada nuplaunu ir jei jaučiu poreikį, dar imu gilesnio valymo priemonę. Tačiau man labai patiko kaip šis produktas kvepia, koks švelnus akims ir šiaip malonus naudoti. 

Na ir dar keletas kitų pavasario džiaugsmų. 

Sezono kelionė

Man labiausiai patiko išvažiavimas Labanoro miškais į Visaginą. Pats miestas irgi paliko įspūdį. Man atrodo, kad ten daugiabučių muziejus. Kiek esu mačiusi sovietinių namų, tiek egzempliorių ten turbūt ir radau 🙂

Sezono atvirlaiškiai

Vėl gerokai aktyviau dalyvauju Postcrossing’e, tad gaunu daug atvirukų. Labiausiai patikusius matote nuotraukoje. Favoritų favoritas yra tas vidurinis žemiau. 

Na ir kas čia dar? Filmo/serialo nemačiau nei vieno.

Muzika? “Murder by Death”.

Skanėstas? “Biržų duonos” kokosinis pyragas. 

Aš pasipasakojau, o dabar apsidžiaugsiu jei ir jūs pasidalinsite savo geriausiais pavasario atradimais ir įspūdžiais 🙂


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.