Rankų kremai, kuriuos naudoju šiuo metu: “Stenders”, “Kiehl’s”, “L’occitane”, “Sensilis”, “Neutrogena” ir “Numis Med”

Estimated read time 5 min read

Aš džiaugiuosi, kad praeitame įraše sulaukiau daug atsakymų į man gana svarbų klausimą. Iš jų galima daryti išvadas: nuolatiniai skaitytojai nori kasdienių įrašų ir neapsisunkina svarstydami, kaip aš tai sugebu. Ką gi, kiek man pačiai norėsis, tiek tokį grafiką ir palaikysiu. Nors kitą savaitę jau nusimato atostogos ir aš nemanau, kad spėsiu parengti išankstinių tekstų, bus matyt. Na, o jėgas atgauti padeda geras poilsis. Mes jo ieškojome miške. Tylu taip, kad girdisi, kaip vabaliukai krebžda, ramu, geriausia kompanija, skanus maistas ir vėl galima šokti į pirmadienį. Ir šiandien tokia nuobodesnė tema – rankų kremai. Jie pas mane, kaip ir lūpų balzamai, yra iškaišioti po visus kampus ir sugalvojau susisteminti, ką šiuo metu naudoju, kodėl, ar patinka. 

Taip jau išėjo, kad iš pakampių surankiojau 6 produktus. Iš tiesų turiu bėdų su rankomis ir pėdomis. Apie pėdas patylėsiu, o kas liečia rankas, tai labai sausėja pirštų galai. Ne tik odelės aplink nagus. Bet ir oda šalia nagų ragėja, pirštų pagalvėlės lupasi, sunku liesti sintetinius daiktus, atrodo, kad visur kimbu. Aha, šveičiu, tepu rūgštimis, daug geriu ir galvoju, kad turbūt vitaminų kažkokių trūksta. Bet ir be kremų kol kas gyventi negaliu. 

“Stenders” rankų kremas su spanguolėmis

“Stenders” visada mane viliojo, bet lyg tol buvau naudojusi tik žvakę. Kaip mano rankose atsidūrė šis kremas, jau ir pati nepamenu. Kažkada per Kalėdas. Na ir man jis toks so so. Rankas padrėkina tik tuo momentu, susigeria gana greitai, tad guli ant darbo stalo. Grynai taip greitam pasitepimui. Nepatinka keistas saldus kvapas. Tad sunaudosiu ir nekartosiu. 

Įsigyti galima Douglas.lt, 25ml kainuoja 5,49 EUR.

“L’occitane” vėsinamasis verbenų rankų kremas

Manau “L’occitane” kremukus žino visi. Šis kvepia skaniai, bet nepasakyčiau, kad vėsina. Taip pat ir nesusigeria labai greitai. Visgi, dėl pakuotės mažumo, aš jį įsimetu į švarkelio kišenę. Ne pats geriausias, ne pats blogiausias. 

Įsigyti galima “L’occitane” parduotuvėse. Miniuko kainos nežinau, o 30ml kainuoja 8 EUR

“Sensilis” rankų kremas su levandomis “Silhouette Xpert”

Apie šį kremą esu prašiusi atskirą apžvalgą. Man visai jis patinka.

Tirštumas vidutinis. Kvepia levandomis. Subtiliai. Įtiko, nes gana greitai susigeria ir palieka rankas sudrėkintas. Nėra nei jausmo, kad šias norisi nusiplauti, nei to, kad reiktų vėl pakartoti. Nešiojuosi kosmetinėje, kuri visada mano kuprinėje.

Įsigyti galima Eurovaistine.lt ir Tiesioggrazi.lt. 30ml kainuoja apie 5 EUR. 

“Kiehl’s” rankų kremas “Ultimate Strength Hand Salve”

Apie šį kremą taip pat yra atskira apžvalga. Mano vyro mėgiamiausias, tad namuose mėtosi, tai jo lovos pusėje, tai virtuvėje. Pričiumpu ir aš prie progos, nors nežavi kvapas. Visgi greitai susigeria ir rankas palieka minkštas, tad tikrai neblogas. 

Įsigyti galima “Kiehl’s” parduotuvėse Vilniuje (“Akropolis” ir “Panorama”), būna 75ml (apie 16 EUR) ir 150ml (apie 23 EUR) pakuotės. 

“Neutrogena” koncentruotas bekvapis rankų kremas

Kuomet rankų bėda pasidarė didelė, pagalvojau, kad reikia nusipirkti, ne kokį “žaislinį” kremą, kaip “Stenders”, o kažką tokio paprastesnės sudėties, bet riebesnio. Patraukė akį šis “Neutrogena” produktas. Galiu pasakyti, kad jis labai tirštas, vos išspaudžiu. Koncentruotas, juntamai daug glicerino. Sunku ištepti net. Na ir minkština rankas, bet ne tiek daug, kiek norėtųsi iš tokio riebumo kremo. Geriasi tai šimtą metų, tad tiks nebent prieš miegą.

Įsigyti galima vaistinėse ir daugelyje parduotuvių, kaina – apie 4 EUR už 75ml. 

NUMIS® MED UREA tepalas su 25 proc. šlapalo

Taip taip, tai nėra rankų kremas. Iš viso, tai pėdų tepalas. Bet naudoju ir rankoms, tad įtraukiu į atsiliepimą. Kuomet mano kulnai suskilo iki skausmo, aš vaistinėje paprašiau parekomenduoti, kažką veiksmingo. Mergina sakė, kad šis tepalas labai geras ir žmonės jo grįžta. Paėmiau. Tikrai patiko. Ištepu savo vargšes sausas pėdas, kulnus ir tikrai kelioms valandoms pagerėja. Po to, situacija, aišku, panaši. Tepu ir suragėjusias odos dalis šalia rankų nagų, lengviau jas pašalinti. Tad štai su šia priemone galiu gyventi. Tiesa, irgi iš tų, kur nesusigers gretai. Į savo atostogas negaliu pasiimti 100 kremų, tad ketinu įsigyti “Numis Med” kūno losjoną su 10% šlapalo, tikiuosi išsiversti. 

Įsigyti galima vaistinėse. Kaina – apie 10 EUR už 50ml.

 

Toks šį kartą įrašas. Gal ir nuobodi tema, bet štai pvz., gal sulauksiu rekomendacijų. Kokie rankų-kojų kremai jums labiausiai pasiteisina?


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

8Comments

Add yours
 1. 1
  Kristina

  man patiko kremas su šaltalankiais iš weleda. žiemą rankos ypač sausėjo, tai pagelbėjo.

 2. 2
  Virginija

  Tokio rankų kremo, kurį pažadinta viduryje nakties galėčiau rekomenduoti, deja iki šiol neradau. Kai labai išsausėja oda, tepu Cien SOS (lidlo) arba kanapių iš the body shop. Bet jie abu ilgai geriasi, o va tokio, kuris greitai susigertų ir po to rankų vėl iš naujo nesinoretu drėkinti, deja nerandu O va kojų kremą radau – Beesline. Man jis pats pačiausias šiuo metu.

 3. 3
  Salomėja

  Beesline, sakai? Aš turiu lūpų balzamą, tai nelipo, tai daugiau nieko ir nebebandžiau.

 4. 4
  Virginija

  O lūpų balzamą aš kaip tik norėjau išbandyti, bet tuo metu nebuvo pirkti ☺️ tai turėsiu omenyje ☺️ jų kūno kremas tai toks nei labai geras nei labai blogas, bet va specialūs kojoms man tiko ir patiko. Kažkiek turi panašumo į Cedralex (kvapas ir vėsinimo pojūtis)

 5. 5
  Simona

  Po tavo rekomendacijos pabandziau vyriska ‘aras’ ranku krema,tikrai patiko.Taip pat dauguma is weleda patinka.

 6. 6
  Dovilė

  Rankų kremo nenaudoju, kai labai išsausėja oda pasitepu nakčiai taukmedžio sviestu. O jei reikia kažko dienai, kad neliktu riebalo tada naudoju numis med kūno losjona su 5% šlapalo, man jis pats geriausias. Tinka viskam ir visai šeimai. Greitai įsigeria, lengvai tepasi, gerai drėkina, nėra kvapo.
  Norint rimtesnio drėkinimo su 10% šlapalo reiktų, bet jis sunkiai tepėsi ir gėresi, dabar jau kitos sudėties (gal lengviau naudot).

 7. 7
  Salomėja

  Na, tai va, naudoju su 25% gi :). sunkiai ir tepasi, ir geriasi, bet bent jau kelioms valandoms padeda 🙂

 8. 8
  Nergyvenimo

  Prieš tris mėnesius pradėjom su vyru rock climbingą, tai rankų kremas pasidarė labai aktualus dalykas, nes delnai tai kaip artojo po viršvalandžių 🙂
  Šiaip rankų kremus pirkalioju visokius ir visus išnaudoju (iškyrus porą labai parfumuotų, kurie labiau džiovino, nei drėkino), bet dabar įprasti kremai geriasi kaip per sausrą. Tai favoritai yra du:
  Nivea repair arba Neutrogena (kuris yra absoliučiai laimėtojas).

+ Leave a Comment