Na ir kaip jums ta tikroji lietuviška vasara? Aš pati, kadangi jau turėjome karščių, kol kas žiūriu abejingai. Bet va katės, tai eina iš proto. Glaustosi, kad vieną net lipniuku pavadinau, ieško, kur šilčiau įlindus, juk visi radiatoriai ir kiti žiemos taškai yra šalti. Na, bet tikiuosi dar gausime saulės, nes porą savaičių galima duoti gamtai atsigauti, bet ta ano mėnesio vasara man patiko labiau :).

Po tokios geros įžangos, nes apie orą galima kalbėti bet kur ir su bet kuo, ar ne, noriu papasakoti apie vėsinančius paakių padelius, kurie man pravertė per karščius, nors ir dabar maloniai užsidedu rytais. Aptarsiu korėjietišką “Petifree” produktą “Agave Cooling, Hydrogel Eye Mask”.

Indelyje yra 60 hidrogelio padelių. Aprašymas teigia, kad jie veikia penkiais būdais:
Agavas vėsina, mėlynės ramina, spirulina maitina, baklažanas itin greitai nuramina, kofeinas stimuliuoja. 

Sudėtis: Water, glycerin, calcium chloride, ceratonia siliqua (carob) gum, xanthan gum, butylene glycol, butyrospermum parkii (shea) butter, ethyl hexanediol, peg-60 hydrogenated castor oil, citrus grandis (grapefruit) seed extract, bambusa textilis stem extract, pinus palustris leaf extract, phenoxyethanol, scutellaria baicalensis root extract, camellia sinensis leaf extract, houttuynia cordata extract, artemisia princeps leaf extract, citrus junos fruit extract, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, chondrus crispus powder, synthetic fluorphlogopite, tin oxide (ci77861), titanium dioxide (ci 77891), ferric ferrocyanide (ci 77510), ci 77491, ci77007, chlorphenesin, ethylhexylglycerin, laminaria japonica extract, macrocystis pyrifera extract, enteromorpha compressa extract, sargassum fulvellum extract, spirulina platensis extract, hizikia fusiforme extract, codium fragile extract, vaccinium angustifolium (blueberry) fruit extract, solanum melongena (eggplant) fruit extract, agave americana leaf extract, hydroxyethylcellulose, disodium edta, caffeine, sapphire powder, fragrance.

Dėžutėje buvo pridėta mentelė, bet iš jos mažai naudos, tad griebiuosi įprasto pinceto. Kaukės lakšteliai gana stori, bet nėra tokie, kokie buvo “Biovene“, kur jau dėles priminė. Pirmą kartą aš užsidėjau vos gavusi, o kelionės metu pakuotė buvo apversta ir skystis sutekėjęs į viršų, tad kaukės atrodė labai šlapios ir itin slydo nuo paakių. Tačiau per naktį pastovėjo normaliai, skystis persiskirstė ir dabar visai smagiai priglunda ir per daug nesmunka. 

Kvapas lengvas ir neįkyrus. Priemonę laikau šaldytuve, tad jau vien dėl to maloniai vėsina. Nė kiek neerzina ir iš tiesų atgaivina paakius. Net mano chroniškus paburkimus tam kartui šiek tiek sumažina. Tiesiog poilsis paakiams. Bet, kad nebūtų maža, aš po kaukės dar pasivoluoju pastaruoju metu išpopuliarėjusiu voleliu. 

Pirkau aš jį “Ebay” už kelis eurus ir negaliu pasakyti, ar tai akmuo, ar plastikas, ar dar kažkokia medžiaga. Tai visiškai nesvarbu, nes esminė masažo dalis yra judesiai, o ne priemonė. Galit pirštais veidą tapšnoti, galit akmenuką pajūryje susirasti. Tiesiog ši forma patogi. Taip pat laikau šaldytuve ir galiu pasakyti, kad atgaivinti patinusį veidą rytais yra malonu. 

Taigi, kaukė man patiko, nes patogi naudoti ir momentinės naudos duoda. 


Naudinga: Įsigyti galite “Ebay”, korėjiečių parduotuvėse, pvz Jolse.com (apie 12 USD), aš pati pirkau Iherb.com (12,35 EUR).

Visi korėjietiškos kosmetikos atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.