Aš mėgstu rašyti suvestines. Mėnesio, metų, sezono geriausius. Apie pabaigtus produktus, būtent per tam tikrą laikotarpį perskaitytas knygas. Nežinau kodėl, bet pati laukiu apibendrinimo, prisiminimo. Tad jau tradicinėje tapusioje mėnesio favoritų rubrikoje pasižiūrėkime, kas mane džiugino rugpjūtį. Žvaigždute pažymėsiu PR produktus, jų bus nemažai, nes aš sąžiningai stengiuosi naudoti ir pažinti gautas priemones. O ir kodėl turėčiau jų vengti? Po pavadinimu pakišiu nuorodą į apžvalgą, jei tik tokią spėjau padaryti.

Dekoratyvinė kosmetika

“The Balm” makiažo paletė “Balm Jovi® Rockstar” (matote pirmoje nuotraukoje). Vėl išsitraukiau, vieną seniausių savo palečių. Reikia gi kažkaip naudoti, ne tik turėti, ar ne? O kokybei aš jokių priekaištų neturiu.

“Maybelline Dream Matte BB” bb kremas*. Man labai patiko. O ir kaina prieinama. Turiu dvi spalvas, man geriau tinka light nei light-medium, nors po vasaros ir nesu visai balta. Priemonė tirštoka, kas man visada labiau pasiteisina, pvz., taip pat gavau naujas “L’oreal Paris” pudras, kurios gerokai brangesnės,  daugeliui labai patikusios, bet yra skystos konsistencijos, tad iš karto man su poromis bėda. Vienu žodžiu, užskaitau šį BB ir tai pirmas iš “Maybelline”, kuris patiko, bet esu bandžiusi tik pačius pirmuosius.

“P2” antakių gelis*. Apžvalgoje aš išdėsčiau kuo jis man patinka. Tiesiog paprasta naudoti, pateisina mano lūkesčius, neryškus.

“L’Oreal Paris” tušas “Unlimited”* – vos antra savaitė, tad apžvalgos nespėjau parengti, bet patiko. Tikrai ne tuo keistu besilankstančiu šepetėliu, o dramatišku efektu. Tiesa, turi bėdų su patvarumu, tad nesirinkčiau tomis dienomis, kai tušas ant akių būna 12 valandų.

L’oreal Paris” vandeniui atsparus blakstienų tušas “Paradise Extatic Waterproof”*. O štai jį rinkčiausi. Ši vasara buvo atsparių tušų vasara. Na ir turėjau kelis, dauguma patiko. Šį naudojau dažniausiai. Dėl kompaktiškiausios pakuotės.

Plaukų priežiūra

“L’oreal Paris” šampūnas “Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil”*. Princesė aš paprasta ir į favoritus traukiu tą, kuris tiesiog patinka. Jei kiti žavi tuo, kad saugesnės sudėties, kad mažiau sausina, kad tą, aną, tai šis išplauna, nekelia jokių problemų. Viskas. 🙂

“L’occitane” plaukus maitinantis kondicionierius*. Kondicionieriaus šį mėnesį naudojau mažai, nes labiau buvau įnikusi į kaukes ir šiaip paretinau plovimus. Tai jei būdavo kas dieną kondiškė, o kas kokią trečią – kaukė, tai dabar plaunu kas antrą dieną ir kas antrą kartą naudoju kaukę :). Suvėliau aš čia. Bet va, “L’occitane” mano plaukams patinka, tai būtent jį ir čiumpu kas kartą.

“Giovanni” serumas “Frizz be gone”* – tirštas, geras, veikia. Mėgstu juo tepti tiek šlapius, tiek sausus plaukus. Tikrai glotnina, neapsunkina per daug, tik tiek kiek reikia, ko dar norėti?

“Pureology” drėkinamoji kaukė*. Aš turiu ją taip seniai, kad laukė 1,5 metų (saugiai, tamsiai padėta). Ir kai jau sumaniau rašyti apžvalgą, tai atradau, kad ji nebegaminama. Tai va. Bet vistiek noriu suteikti garbės ir pasakyti, kad puiki. Duoda viską, ką žada pro kaukės.

“Erboristica” garbanų kaukė “4 Trico Bio”*. Apžvalga labai šviežia, tad viską rasite joje. Kaukė drėkina garbanas jų neapsunkindama. Retai kada taip pasitaiko.

Veido priežiūra

“L’oreal” švytėjimo suteikiantis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Glow Scrub” ir “Smooth Sugars Clearing Scrub”*. Juk jei nepaminėčiau šių šveitiklių, pačiai atrodytų, kad kažko trūksta. Bet aš jau tiek juos liaupsinau, kad nebesikartosiu.

“The Ordinary” veido serumas “Niacinamide 10% + Zinc 1%”. Tas pats senas geras niacinamidas. Baiginėju, tik tingiu pirkt naują. Bet baigsis, tai verksiu.

“Therme” veido kaukė “Zen White Lotus”*. Įnikau rytais, prieš makiažą, jei tik turiu tris laisvas minutes, užsitepti šią kaukę. Veidas tampa švelnesnis, skaistesnis.

“Skin Chemists” veido valymo aparatas “Cleanse-a-sonic”. Po to, kai jums parašiau apžvalgą, vėl nebetingiu ir naudoju kiekvieną dieną. Nežinau kiek tos naudos, bet pats jausmas man patinka.

“Margarita” prausimosi putos jautriai odai*. Tai nėra mano pagrindinis prausiklis, vakarais renkuosi su AHA, bet rytais, ar šiaip kartais, kai oda dėl kokių nors priežasčių labiau sudirgusi, imu šias putas. Patinka jų standumas ir švelnumas. Didelio sausinimo nepajutau.

Tiek favoritų. Žinoma, kaip visada apleidžiu kūno sritį, bet, kad man ji tokia mažai įdomi. Galėčiau įtraukti vyrišką “Nivea” rutulinį antiperspirantą, kuris vienintelis gelbėjo per karščius. Taip pat pasidžiaugti, kad įprastus keliaašmenius skutimosi peiliukus iškeičiau į kotelį su britvute. Prausimuisi ir kūno “tepliojimui” naudotos priemonės buvo nuobodžios bei elementarios. Pamatysit pabaigtuose.

Jei pasidalinsite savo favoritais, mane nudžiuginsite.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.