Apžvalga: “L’oreal” skaistinamasis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Clearing Scrub”

Estimated read time 3 min read

Pasakysiu blogą naujieną – vasaros savaitgalių šiemet nebebus. Et, bet ilga, šilta vasara buvo kažkas nerealaus, jaunesni žmonės tokių gal jau visai nebeprisimena :). Ir buvo visko, pvz., miegojau po atviru dangumi miške, palapinėje, sukiužusioje medinėje būdoje, pasakų trobelėje estų salos pievose, pakelės motelyje, šeimyniniame pensione ir visokio tipo viešbučiuose. Beveik pratrintas suoliukas mieste, daug žingsnių, daug kepsnių ant žarijų. Viskas skamba tobulai, nors tuo pačiu buvo labai daug ašarų, neramybės, nesaugumo jausmo, santykių aiškinimosi. Visa gama lietuviško Majamio. Ir ateina naujas sezonas. O atsinaujinimas ir šveitimas kartais skamba panašiai, tad čia galiu visai paprastai peršokti prie “L’oreal” šveitiklio apžvalgos. Turbūt jau žinote, kad jų yra trys rūšys ir aš jau esu aptarusi “Smooth Sugars Glow Scrub”. Aš jį nusipirkau suviliota kvapo aprašymo ir man taip patiko, kad net kelis kartus įtraukiau į mėnesio geriausių sąrašą. Po, kurio laiko, iš kompanijos atstovų atkeliavo visa trijulė ir daugelis merginų šveitiklius lygino tarpusavyje, tačiau aš nusprendžiau nesiblaškyti ir atsidariau tik vieną, tą kuris mane labiausiai viliojo, tą, kurį būčiau pirkusi pabaigusi savo “Glow” ir tai yra skaistinamasis “Smooth Sugars Clearing Scrub”.

Sakykit ką norit, bet vizualiai akį jis traukia labiausiai.

Apie šveitiklį:

Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kivių sėklomis – akimirksniu švaresnei, gaivesnei ir švelnesnei odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis, baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Kivių sėklos lygina odą, kad pastebimai sumažintų inkštirų ir išvalytų poras. Pipirmėčių eterinis aliejus mažina spuogelius ir dėmeles. Citrinžolių eterinis aliejus skaistina odą. Rezultatas – švari ir skaisti oda akimirksniu. Po savaitės naudojimo poros ir inkštirai tampa mažiau pastebimi, oda atrodo matinė. Naudojant nuolat oda atrodo gyvybingesnė ir švelni lyg kūdikio. Patikrinta dermatologų.

Sudėtis:

Šio produkto kvapas yra kaip saldžių kivių. Labai labai gerai prinokusių :). Sukraus dalelės nėra taip koncentruotos, kaip anksčiau mano bandytoje priemonėje, jų gal kiek mažiau, ne tokios aštrios.

Tad ir šveitimas, mechanine prasme, yra kiek lengvesnis, nei “Glow” atveju. Tačiau žaliosios priemonės įdomybė yra ta, kad ji kaista. Matyt taip padeda atverti poras ir jas lengviau išvalyti. Aš šveitikliu tepu sausą odą ir pirštais švelniai masažuoju, kol lengvai aptirpsta ir veidas ima maloniai šilti. Tada nuskalauju. Galiu pasakyti, kad ši priemonė mažiau riebi, oda nelieka tokia švelni ir pamaitinta, bet nėra ir labai išsausinama. Kas liečia porų išvalymo, tai didelio efekto nepastebėjau, bet bendrai paėmus veidas atrodo skaisčiau, matyt viršutinį sluoksnį visgi neblogai apšveičia.

Taip, man patiko. Naudoju su malonumu. Bet jei reikia rinktis tarp dviejų išbandytų, tai kol kas man labiau patiko Glow. Jis aštresnis, bet ir riebesnis. Tad gerai nugremžia, bet palieka aliejaus, po kurio nebebūtinas kremas. Liko išbandyti dar maitinamąją, kakavinę versiją, girdėjau daugeliui ji patiko labiausiai, tad net įdomu ar nurungs “Glow”.


Įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklius rasite daugelyje parduotuvių, kur parduodama kosmetika. 50ml kainuoja apie 10,20 EUR, bet tikrai vienur ar kitur pasitaiko akcijų.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours