Pastaruoju metu gerokai įnikau į veido kaukes. Nežinau kas pasidarė, bet atrodo nebesibaidau lakštinių. Gal persilaužiau? Bet nebejaučiu to pasibjaurėjimo ir klaustrofobijos. Žinoma, mano mėgiamiausios vis dar yra valančios, bet apskritai pradedu atrasti visokias kitokias. “Therme” kaukė labai sudomino aprašymu, o kadangi keli bandyti (šveitiklis ir prausimosi aliejus) produktai man labai patiko ir vis dar patinka, tad priemonė dar labiau viliojo.

Taigi, mane sudominęs aprašymas:

THERME Zen White Lotus 3 minučių veido kaukė, tai šveitiklis ir kaukė viename. Papajos, jūros dumblių ir lotoso ekstraktų savo sudėtyje turinti veido kaukė, nuvalo negyvas odos ląsteles, be šiurkščių granulių. Taip pat tinka jautriai odai ir esant kuperozei. Naudojant šią kaukę valosi poros, oda tampa lygesnė, švelnesnė ir glotnesnė.

Sudėtis:

Kaukės kvapas yra gėliškas ir gana lengvas.

Spalva balta, konsistencija kreminė, užtepus ant veido, kaip ir kremo, jos nesimato. Tokias kaukes vadinu “paštininko”, nes nebūna gėda duris atidaryti :).

Rašoma, kad tai yra trijų minučių kaukė. Iš vienos pusės man patinka, kad viskas greita. Vienas du ir gali plauti. Iš kitos gi, aš jau atrodo, kai nusiteikiu kaukei, tai tuo pačiu noriu ir ilgesnio malonumo.

Na, bet svarbiausia poveikis. Nepastebėjau, kad produktas išvalytų odą, bet matyt šiek tiek negyvų ląstelių visgi nuima, nes po procedūros oda tikrai atrodo švelnesnė. Labiausiai man ji atrodo pamaitinta ir net šiek tiek nuraminta, todėl labai tinka po stresinių odai dienų, pvz., gavus daug žvarbaus vėjo. Po kaukės man nebereikia jokio kremo, ji nesukelia odai diskomforto, kaip jau sakiau – priešingai.

Gal aš tikėjausi šiek tiek daugiau šveičiamųjų savybių. Visgi, manau, plonai, glebiai odai turėtų tikrai patikti.


Įvertinimas:

Naudinga: kaukę rasite vaistinėse ir Medexy.lt. 75 ml kainuoja 12.20 EUR. Medexy.lt parduotuvėje visai neakcijinei “Therme” produkcijai gausite 15% nuolaidą su kodu venividi15.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).