Apžvalga: “Skin Chemists” veido valymo aparatas “Cleanse-a-sonic”

Estimated read time 4 min read

Gerai, aš nujaučiu, kad veido aparatų bumas šiek tiek jau praeityje, tad galima ramiai, be isterijos pasikalbėti, ar ne? Pradėkim nuo to, kad kažkada aš tikrai norėjau garsiojo klarisoniko. Tačiau jo kaina gerokai baidė ir jei buvau apsvarstymuose ar pirkti jį, ar fotoepiliatorių, tai pastarasis galvoje žibėjo ryškiau. Tuomet šiek tiek pažaidžiau su pigesnėmis alternatyvomis, pvz. “Braun”, kurį pirkau dėl epiliatoriaus funkcijų (dar kai laužiausi dėl foto versijos), bet kad jau tuo pačiu jis ir šepetukus turėjo, tai prausiau veidą. Netenkino. Ne todėl, kad su juo kas būtų blogai, bet per dažnai reikėjo keisti baterijas. Taip pat buvau nusipirkusi ir kažkokį nesisukantį “Clarisonic” kloną, bet greit jis man palūžo. Numojau ranka, kol rinkoje neatsirado “Foreo”. Jie pasirodė patrauklūs tuo, kad neturi senstančių šepetėlių, tai yra jų nereikia keisti, higieniškiau ir šiaip patraukliau. Pažiūrinėjau juos, bet labiau susidomėjau, kai blogerės buvo apdalintos aparatais ir dalijosi įspūdžiais. Kažkaip man patiko ką kalbėjo, deja, nesu tokio kalibro tinklaraštininkė, kad gaučiau garbę išmėginti prietaisą, todėl įsirašiau galvoje į norų sąrašą, nes būna sunku sugalvoti įgeidžius, kai ateina gimtadienis ir visa giminė klausia, ką tau padovanoti. Tačiau kartą benaršydamą po vieną žymią lietuvišką išparduotuvę aš užsukau į “Skin Chemists” skyrelį. Kompaniją žinau iš “Lookfantastic” grožio dėžučių. Brangūs produktai :). Na ir va, į akį krito tai, kad jie turi labai jau į “Foreo” panašų aparatą už patrauklią kainą. Pala, sakysit, taigi pigiau tikrai bus prasčiau. Aha, tik tas pigiau, matote, išparduotuvėje (28 EUR), o pas patį gamintoją kainavo 92 EUR (tiesa, dabar jau ir jie nukainavę produktą daugiau nei 60%). Taigi, kompanija patikima ir žinoma, pradinė kaina įtikinama, tad ką čia laužytis. Bandau!

Vienoje pusėje silikoninai šereliai prausimui, kitoje – gumbukai veido masažui. Aparatas turi tris mygtukus. Šoniniai skirti vibravimo stiprumui reguliuoti. Vidutinis įjungia prietaisą prausimo režimu (stiprus virbravimas), antrą kartą jį paspaudus sustoja/persijungia į budėjimo režimą (dega švieselė, kuri pati užgęsta po kelių minučių jei taip ir paliekate), spustelėjus trečią kartą tą patį mygtuką, įjungiamas masažo režimas, tai yra virbacijos gerokai silpnesnės, nei prausiantis.

Pats aparatas pristatomas taip:

Paverskite kasdienį odos priežiūros procedūrą į ritualą. Šis revoliucingas veido valymo ir anti-senėjimo prietaisas veikia dviem būdais: veido valymo ir masažo. Užtepkite veido šveitimo priemonę ant šepetėlio galvutės, švelniai sudrėkinkite iki putų, paspauskite ir pasirinkite greitį. Nukreipkite prietaisą į veidą apskritais judesiais. Šis prietaisas nereikalauja papildomų šepetėlių, iki 500 naudojimų iš vieno pilno įkrovimo. Rezultatai: oda tampa spinduliuojanti; mažina pastebimus senėjimo požymius; pašalina negyvas odos ląsteles ir makiažo likučius.

Į komplektą įdėtas tik krovimo laidas. Viename gale speciali jungtis, kitame – USB. Tiesą sakant man jo dar neprireikė. Prietaisą turiu nuo kovo mėnesio.

Rankoje laikyti daiktą malonu, jis toks švelniai silikoninis, tiesa, spalva tai klaiki. Bet nebuvo iš ko rinktis, dabar mačiau ryškiai oranžinis yra. Vandeniui atsparus tik dalinai, geriau jau tų krovimo jungčių į skystį nemesti, keista, kad nėra kažkokio kamštuko.

Dar iš specifikacijų turiu paminėti, kad kas minutę jis suvibruoja kiek kitaip, galit orientuotis kiek laiko jau prausiate ar masažuojate veidą.

Na, ir kai jau visos detalės regis apkalbėtos, laikas pasakyti savo nuomonę ir aptarti įspūdžius.

Prie silikoninių šerelių reikia įprasti. Skirtingai nei vis tie įprastesni šepetukai, šie neatrodo, kad patektų ten giliai į pačias poras, tačiau ir nenušiūruoja odos. Malonu naudotis, smagu jausti vibravimą. Visgi, nepasakyčiau, kad jis nuprausia kažkaip ypatingai geriau nei rankos, tik tiek, kad tikiu virbo galia, jog kažkiek išjudina nešvarumus. Suputoti prausimosi priemonę reikia rankomis, pats jis to nepadarys.

Dar galiu pasakyti, kad tie aparatai greit pabosta. Žaidi žaidi mėnesį du, o tada žiūrėk ir vėl save pagauni su paprasčiausia konjak kempinėle rankoje. Atrodo greičiau ir paprasčiau. Visgi naudoju, nes patinka pats veido masažiukas.

Ar rekomenduoju? Hm, o reikia mano rekomendacijos? Nemanau! Patys nuspręsite ar jo reikia, o aš, kaip ir sakiau, labiausiai mėgstu dėl masažo. Neretai ir šiaip veidą ištepusi aliejumi ar serumu dar paburzgiu :).


Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti galite Membershop.lt (kaina 28 EUR) arba Skinchemists.com (kaina be nuolaidos apie 92 Eur, dabar – 28. 40, pigiausias siuntimas apie 7 EUR).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
 1. 1
  Renata

  Labas.as naudojuosi Olay aparaciuku,jam reikia keisti galvutes,bet šiaip jau 6 metai,kaip puikiai veikia,turi du greičio rezimus,naudoju ta greitesni.zinau tas nuomones,kad besisukantys valymo aparatai tampo oda taip skatindami rauksliu formavimasi,nepasakyčiau,nepastebėjau,gal neteisingai naudojant,jo spausti nereikia,svelniai vedzioji ir tiek.man patinka,be jo jau negaliu.

 2. 2
  Monika

  Sveika. Aš turiu foreo luna. Rankoje pojūtis malonus, šereliai nedirgina odos, nešvarumus nuplauna gerai. Man tikrai geriau nei rankomis. Oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Prausiklis suputoja puikiai. Prausimosi rėžimu padaro pauzę kas 15s kad pereitum prie kitos zonos, yra 4 zonos. Jei norisi galima naudoti ilgiau. Tačiau po 3min išsijungia, kad nebūtų naudojamas per ilgai. Tad pats ir su masažo funkcija tik zonos yra 5. Naudoju jau apie 3 mėnesius ir tikrai esu patenkita. Kroviau vos 1valandą iškart išpakavusi ir dar naudojuosi.

 3. 3
  Salomėja

  Apie tuos sukučių pavojus man regis sugalvojo “Clarisonic”, nes ir juo gali sau rankomis sukinėti ir tampyti odą :).

 4. 4
  Salomėja

  Bet tas pauzių darymas, tai truputį erzina, ane? Nes aš tai vistiek nesivadovauju, tik trukdo.

+ Leave a Comment