Veni Vidi rugpjūtis: geriausi produktai, įdomiausi skaitiniai, paplepėjimai, atradimai ir visa kita

Estimated read time 6 min read

Šio mėnesio tituline nuotrauka pasirinkau fragmentą iš savo kelionės aplink Baltijos jūrą. Nes tai įsimintiniausias ne tik mėnesio, bet ir visos vasaros įvykis. O miestas Lübeck tiesiog kelia jaukius prisiminimus. Ši vasara tikrai nebuvo bloga. Nors atrodo amžinai šalta, lyja ir dar smulmenose nesisekė, bet tikrai turėjom džiugių akimirkų. Ir Klaipėdos Džiazo festivalis, ir įvairiausi pažintiniai takai, bei apžvalgos bokštai, susitikimai ir atradimai… Tikiuosi ir kiti metų laikai atneš savų privalumų.

Taigi, rugpjūtis…

Ką mėgote/skaitėte jūs!

Kaip ir visada, užmeskime akį į tai, ką iš mano rašinėlių labiausiai skaitėte.

O kiekvieną mėnesį tope tikrai ne apžvalgos dominuoja :). Pvz., rugpjūtį daugiausiai jūsų apsilankė Šopaholikės įraše, kuriame rodžiau tikrai daug įvairių pirkinių.

Antroje vietoje kas? Žinoma, kad grožio dėžutė! “Lookfantastic” grožio dėžutė “Global Glamour”, 2017m. rugpjūtis. Įspūdžiai. Laukiu dar vienos, o po to darysiu pertrauką. Skaičiau tuos komentarus, kuriuose rašėte, kad tai laukiamiausias mėnesio įrašas, bet ar pastebėjot kaip tos dėžutės ėmė prastėti? Labai tikiuosi, kad kitais mėnesiais atrasiu kažką naujo ir galėsiu toliau rašyti mėgstama išpakavimo tema 🙂

Trečioje vietoje atsidūrė mano įspūdžiai apie drabužius iš Stylebest.com. Apdalinau aš drabužiais savo skaitytojas, tad win win! Galėtų tie kinai dažniau pasisiūlyt, ane? Ir aš turiu medžiagos pasakojimams ir blogo draugai aprengti 😀 😀 :D.

Jei įrašas nebūtų pasirodęs mėnesio gale, tai tikrai patektų į aukštesnę vietą ir kalbu apie mainus su Gėlėta kosmetine. Paskaityti galite čia. Na, o pamatyti ką nusiunčiau aš, kviečiu jus pas Ingridą.

Kas liečia apžvalgas, tai skaitomiausias buvo tekstas apie prieštaringai vertinamą “Green Feel” BB kremą.

Būtent jūsų reakcijos yra dar vienas įrodymas, kad kas tinka vienam, tas nebūtinai tinka kitam. Prisiminkit tai skaitydami ne tik kritiką, bet ir teigiamas apžvalgas.

Ką skaičiau aš

Begalybę blogų įrašų :). Pvz., rekomenduoju Gretos įrašą apie elektroninę skaityklę. Aš jau šiandien minėjau, kad visada džiaugiuosi, kai mano draugai įsigyja el. skaitykles ir yra jomis patenkinti.

Tikrai mėgstu ne tik rašyti, bet ir skaityti apie grožio dėžutes. Paskutinioji iš “Grožio draugo” buvo bene vienintelė, dėl kurios nuoširdžiai gaila, kad pagailėjau pinigų. O apie ją pasismalsauti galite “Besame apžvalgose”.

Tai vat tokie labiausiai įstrigę 🙂

Ką dar skaičiau

Rugpjūčio mėnesio skaitinius šiek tiek aptariau šiame įraše, kviečiu užsukti.

Mėnesio geriausia kosmetika

Žinote, ši dalis man visada sunkiausia. Aš tikrai išbandau daug geros kosmetikos ir kai reikia išrinkti geriausius iš geriausių, kiek sunkoka. Bet pabandom!

Plaukų priežiūra

Vieną iš geresnių mėnesio atradimų galėčiau įvardinti purškiamą kondicionierių iš “Schwarzkopf Professional” saulės rinkinio.

Apžvalga čia. Man jis buvo tiesiog išsigelbėjimas kelionės metu, kuomet ne visada turėjau laiko ir progų naudoti tradicinį kondicionierių.

Kitas mėnesio džiaugsmas – RENE FURTERER intensyviai maitinanti kaukė KARITE.

Apžvalga čia. Labai sunki ir intensyviai veikianti. Net nėra progų dažnai ją panaudoti, bet rugpjūtį, po kelionės, tikrai reikėjo palepinti plaukus ir juos atstatyti į normalesnę būseną.

Dekoratyvinė kosmetika

Šį kartą pakarotino dėmesio nusipelno jau seniai turima ir besibaigianti kompaktinė pudra “TonyMoly Panda’s Dream Clear Pact SPF25 PA++” .

Apžvalga čia. Į kelionę ją pasiėmiau dėl tokių priežasčių: šviesi, naudojama plonu sluoksneliu gerai fiksuoja ir šalina blizgesį, naudojama su kempinėle – maskuoja ir dar turi apsaugą nuo saulės. Minusas – šiek tiek kemša poras, bet privalumai bei patogumas nustelbė trūkumą.

Esu iš tų žmonių, kurie ką nors įsikanda ir naudoja, kurį laiką. Rugpjūti tokiu daiktu tapo “Isadora” akių šešėlių paletė “Eye Sculptor Bar”.

Apžvalga čia. Tiesiog lipo gražios spalvos. Tačiau šį mėnesį manau, kad įsikibsiu į “Gosh” ir “Prestige”.

Veido priežiūra

Šiaip galvojau galvojau ką čia tokio įdėjus, nes nieko labai naujo nebandžiau… Ir gal gi tikrai rekomenduočiau toniką “Benton Aloe BHA”.

Man labai patinka jį naudoti po prausimosi. Oda iš karto tokia gaivesnė, malonesnė liesti, atgaivinta.

Kūno priežiūra

Galvoju galvoju ir įsimintinas yra tik vienas daiktas – “Aras” rankų kremas su kanapių sėklų aliejumi “a4x1 Urban”.

Apžvalga čia. Tiesiog jis užbaigė nepatinkančių kremų krizę :).

Tokia vat mano mėnesio kosmetika :).

Mėnesio atvirlaiškis

Nors esu gerokai pasyvesnė, bet vistiek reguliariai siunčiu ir gaunu atvirukus. Ir šį mėnesį man mieliausias gautas buvo šis:

Tiesiog aš labai mėgstu paveikslėlius su rūkančiomis moterimis. Nors pati ir nerūkau ir realybėje sunkiai pakenčiu dūmų kvapą.

Mėnesio kelionė

Na, jau nebereiktų kartotis, bet toji aplink Baltijos jūrą. Jos metu aplankėme Lenkiją, Vokietiją, Daniją, Norvegiją, Švediją, Suomiją ir kirtome Estiją su Latvija.

Taip pat rugpjūtį spėjome aplankyti Salako pažintinį taką, užsiropšti į Sartų apžvalgos bokštą, taip pasivaikščioti Mūšos tyreliu. Ak ir dar pačiame Vilniuje pagaliau įsilipome į Katedros varpinę. Ne taip ir kukliai sakyčiau.

Muzika

Šimtus, ir net sakyčiau tūkstančius, kilometrų mes klausėmės geriausių Tarantino filmų garso takelių. Tik pagalvoju ir iškarto pradedu švilpiniuoti tą melodiją iš “Kill Bill”.

Filmas

Aplankėm tik vieną. Ir ne todėl, kad norėjom jį pamatyti, ar ką. Tiesiog sugalvojom eit į filmą, buvo jau vėloka, nedaug jau repertuare kažko belikę ir pasirinkome “Žudiko asmens sargybinis”.

Nusiteikimas buvo pamatyti tipinį šaudo gaudo. Toks ir buvo, bet netipiškai prikištas tikrai juokingų dialogų bei situacijų. Laikas neprailgo, tikrai linksmas variantas vakarui.

Štai toks mano rugpjūtis. Kai susisteminau, tai atrodo net tikrai toks neblogas :). O koks jūsų? Dar kartą kviečiu mane sekti Instagram. Vis stengiuosi dažniau pafilmuoti istorijas, o jas mato tik sekėjai. Na ir šiaip, taip banaliai tariant, norisi daugiau sekėjų 😀

Tai draugausim ir rugsėjį?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

2Comments

Add yours
  1. 1
    Vasarė

    Nuėjau pasmalsauti pas Gėlėtą kosmetinę, ką tu išsiuntei jai, bet bežiūrėdama atradau įdomesnį dalyką – mano raštas panašus į tavo. 😀 Visiškai random dalykas ir net nežinau, kodėl dar apie jį komentuoju, bet tikrai labai labai retai matau, kad mano raštas sutaptų su kieno kito, tai dabar sėdžiu ir taip iš oro smagu.

    Anyway, atrodo, buvo puikus mėnuo!

+ Leave a Comment