Apžvalga: “Isadora” akių šešėlių paletė “Eye Sculptor Bar”. Spalva – “20 Nude Sculpt”

Estimated read time 3 min read

Manau daugelis kosmetikos mėgėjų turi savo silpnybių. Vieni apsistato kūno sviestais, antri negali praeiti pro lūpų dažus, treti save vadina nagų lakų kolekcionieriais. Aš pati labai silpna plaukų srityje. O jei reiktų nurodyti šios silpnybės konkurentę, tai būtų akių šešėlių paletės. Juokinga yra tai, kad aš gana mažai dažausi. Ypač šešėliais. O kai juos renkuosi, tai man pakanka vienos-dviejų spalvų. Beje, ne tik šešėlių paletės mane žavi, nors aš jau seniai nebepiešiu, bet vis dar turiu krūva akvarelės. Ir dabar, kai prasideda mokyklinės mugės, aš pagaunu save bevartančią paletes :).

Namuose dominuoja “The Balm” paletės. Labiausiai dėl  to, kad gražios, bet tuo pačiu ir kokybiškos. Tačiau turiu ir keletą kitų. Viena jų – iš “Isadora”. Sakyčiau mažiausia ir kompaktiškiausia.

Produktas prabangiai pavadintas akių kontūravimo palete. Tarsi dažymas šešėliais iš esmės nebūtų bandymas sukurti dailesnį vaizdą, suteikti formos, gilumo žvilgsniui ir t.t. Na, bet pavadinta kaip pavadinta. Paletė turi nediduką veidrodį, o kitoje pusėje rasite idėją kaip sukontūruoti voką.

Mano turimos spalvos yra švelniai rusvos į lengvai rausvą pusę.

Paletė sudaryta iš 4 matinių spalvų. Šviesiausia pavadinta baze ir užima daugiausiai vietos. Paskutinė spalva yra atspindinti šviesą ir skirta paryškinti voko kamputį, zoną po antakiais ar net skruostikaulius, jei tik yra poreikis.

Man spalvos pasirodė labai gražios.

Trečiąją aš naudoju beveik kiekvieną dieną ir tepu ant apatinio voko. Tobulas atspalvis ir ryškumas. Beje, naudojami su specialia baze šešėliai daug ryškesni, bet čia jau dauguma taip.

Vasarė minėjo, kad jai šešėliai pasirodė labai birūs. Na, aš to nepastebėjau. Taip, šiek tiek byra. Bet ne košmariškai. Čia aš visada sutrinku, nes atrodo, kad koks kremas gali skirtingai veikti, šampūnas… Į kvapą galima skirtingai reaguoti. Bet ne pirmą kartą pastebiu, kad mano nuomonės išsiskiria su kitų dėl byrėjimo. Pvz., prabangią “Urban Decay” paletę aš pardaviau, nes neapsikenčiau nesveikai, nenormaliai klaikaus byrėjimo, o kitos merginos gyrė ir su manimi visai nesutiko. Kažkada išpeikiau “Catrice” šešėlius ir nuo tada net nebandau kitų, jei gaunu bandymams, atiduodu konkursuose, o panos gūžčiojo pečiais, sakė, kad nieko panašaus. Gal viskas priklauso nuo šepetėlių, šešėlių kabinimo ypatumų? Nežinau. Tai va, “Isadora” man pasirodė tiesiog normalūs, nepretenzingi, gražūs, paprasti, suderintų spalvų.

Be bazės į raukšles subėga jau susiruošus pietauti, o su pagrindu išlaiko visą dieną (naudodavau iš “Artdeco”).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Douglas” ir “Droge”. Kaina – 24.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 2
    Dovilė

    Dėl priklausomybės šešėliams galiu patvirtinti, kad Jūs ne viena! 😀 Ir nesvarbu, kad mano akys gana jautrios, šešėlių palečių turiu laaabai nemažai. Ir taip pat nesidažau jais kasdien – kartais tiesiog atsisėdu “susitvarkyti” kosmetikos stalčiaus, o viskas baigiasi spalvų swatchinimu ir grožėjimusi, kiek visokių palečių turiu prikaupusi 😀

+ Leave a Comment