Aha, sakysite ir Salomėja jau reklamuoja kiniškas šmutkes. O tai būtų blogai? Užsukus į jų parduotuves tikrai viskas atrodo patraukliai. Tad smalsu išmėginti. Istorija paprasta. Esu šiek tiek draugavusi su parduotuve Gearbest.com, iš kurios atkeliavo mano “Mi Band” apyrankė. Ja aš vis dar labai patenkinta ir jei ši sugestų, tai pirkčiau tokią pačią. Beje, ta, kurią dovanojau vyrui, jau nebeveikia. Neatlaikė garažo darbų, tapo neatspari vandeniui. Tačiau aš, kartojuosi, saviške džiaugiuosi. Ir net įsigijau gražesnę nei silikoninė apyrankę. Ir dar laukiu juodos tokios.

Iš to paties “Gearbest”. Na ir šios parduotuvės atstovai pasiūlė bendradarbiauti su drabužių svetaine Stylebest.com. Tikrai nesu iš tų blogerių, kurios kažką slepia, tad detalizuoju, kad pasiūlymas buvo parašyti abstraktų tekstą už pinigus. Na, žinote, būna ten visokie wishlist’ai ir pan. Tačiau aš kažkaip atsakiau, kad net už pinigus negaliu rašyti ir rekomenduoti nepabandžiusi, nepačiupinėjusi ir nemačiusi. Galiu nebent banerį įsidėti. Baneris jei matėte yra, o manęs paklausė, ką norėčiau iš drabužių išsirinkti. Sėdėjau kelias valandas, rinkausi, galvoju, kas čia galėtų geriausiai atrodyti, išmatavimus nagrinėjau ir sudariau šiokį tokį sąrašą. Dabar ten tų drabužių daug, bet tuo metu buvo gerokai mažesnis pasirinkimas. Bet gi šiandien gavusi siuntinį pradėjau kikenti, nes iš keturių daiktų tik vienas buvo iš mano norėtų, visai ne to dydžio, o kitus atstovai parinko savo nuožiūra. Juokinga, ne kitaip! Iš marketinginės pusės žiūrint, man atrodo daug naudingiau būtų atsiųsti tai ko norėčiau, nes aš jau rinkausi labai kruopščiai, tad didesnė tikimybė sulaukti geros apžvalgos, ane?

Na bet gavau, tai galiu įvertinti, ar ne? Tiesa, aš tikrai nesu iš tų blogerių, kurios spraudžiasi į per mažus drabužėlius ir pasakoja, kad tai puikus madingas daiktas drąsiems žmonėms, tad jei netelpu arba netinka, tai ir nesivelku.

Pirmas daiktas – trikotažinė palaidinė. XL dydis.

Ne tai, ko norėjau, bet atrodo neblogai. Deja, kad ant manęs atrodytų, kaip nuotraukoje, ko gero reikėtų 3XL dydžio. Nes dabar tik paprasta palaidinė.

Nepykit už pozą, geriausia, kas gavosi :).

Palaidinė, kaip palaidinė, mano skoniui gal kiek per daug bobiška.

Kitas rūbas – marškiniai su siuvinėtomis širdelėmis, kurių parduotuvėje net nerandu, XL dydžio.

Bandžiau aš juos lyginti su gariniu rankiniu lygintuvu – nė velnio. Bandau spėti, kad gal lininiai? Keisto, kimono tipo kirpimo man jie pagal dydį lyg ir geri, lyg ir rankovės netose vietose, kuriose turėtų būti, o ir ties papuliais saga skečiasi. Širdučių siuvinėjimo kokybę patys matote. O ir šiaip ne be trūkumų, pvz., kelios sagų skylutės neprakirptos. Būtų gražūs, bet žiūrisi nei šiaip nei taip, kaip ir dažnai su kinų drabužiais pasitaiko.

Kitas daiktas yra tas, kurio aš norėjau. Marškinių tipo suknelė. Ji iš prabangesnių Zanstyle rūbų kategorijos.

Šios vasaros madingo rūbo aš prašiau L dydžio, bet gavau S. Bet ir šiaip nedrįsčiau vadinti suknele, greičiu jau tiesiog marškiniais.

Labai plonos medžiagos rūbas puikiai tiktų karštai dienai. Malonus liesti. Žinoma, tūri visur kyšančių siūlgalių, tačiau iš visos siuntos vienintelis daiktas vertas dėmesio. Deja, ne mano dydžio. Bet taisyklė pasitvirtino, tai ką pati rinkausi, atrodo geriausiai. Ech…

Na ir galiausiai siuntoje radau auskarus.

Antra foto atskleidžia kokybę. Iš karto reikia griebtis replyčių. Šiaip patys auskarai plastikiniai, dideli. Ar nešiosiu? Nežinau. Gal ir pritaikysiu kažkada, o šiaip tai puikiai pasitarnaus dekoruojant nuotraukas.

Tai vat, kažkokių išvadų rašyti net neverta, patys viską matote, o man smagu “atidirbti” ir nepagražintai parodyti, kokie tie daikčiukai atkeliauja.

Beje, jei kas nors norėtų marškinių su širdelėmis (nors netikiu, kad kažkas susigundys) ar marškinių-suknelės (visai gražus rūbas, tikrai!), tai rašykit ir pirmam komentaruose panorėjusiam atiduosiu.


Jei sumanysite apsipirkti Stylebest.com, tai štai keli nuolaidų kodai:

5% OFF STYLEBEST5OFF
buy55$ save5$ STYLEBEST5OFF55
buy100$ save15$ STYLEBEST15OFF
buy200$ save 45$ STYLEBEST45OFF

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).