Žinokite, pastoviai iš savo pažįstamų girdžiu klausimą, kada rašysiu šopaholikės įrašą. Nieko neperku gi, sakau aš, bet daiktas prie daikto, vienas prie dviejų ir žiū, jau susikaupia masė. Tad štai ir rodausi ką naujo įsigijau nuo anų šopinimosi nuotykių.

Va!

Suknelė nuogais pečiais iš Reserved. Nesu didelė gėlių gerbėja, bet man patiko. Kainavo 15 EUR. Dydis 42. Nudžiugau, kai pasimatavusi du dydžius paėmiau mažesnį :). Patogi, per daug nesiglamžo. Tik apdaila prie kaklo šiek tiek dirgina.

Kartą mane bevaikštančią po “Humaną” užklupo liūtis. Tai aš nusipirkau lietpaltį. Gražus jis man pasirodė, o dar pagūglinus paaiškėjo, kad apie 100 EUR kainuoja (kas tiek gali mokėt už lietpaltį). Regis švediškas. Tiesa, net ir “Humanoje” jis nekainavo pigiai – 18 EUR. Dydis 38, pirkau Pylimo g. Gal norėtųsi kiek didesnio, bet ką jau čia.

Tiesiog džinsai iš “Humanos”. 33 dydis, gamintojas “Lindex”. Kainavo 6.50. Pirkau Šopeno g. Tiesą sakant esu įsitikinusi, kad kelnės, taip pat ir džinsai, mane storina. Su suknele vistiek atrodau geriau. Tačiau, na kartais tiesiog reikia kelnių ir tiek.

Palaidinė iš “Reserved”. Dydis XL. Kainavo 9.99 EUR. Na tiesiog ir vėl man kažkaip patiko tas gėlių raštas ir nesiglamžanti medžiaga.

Dvi paprastos maikutės iš “Sinsay”. Pirmoji kainavo gal 3 EUR, antroji gal 4 EUR. Mano skoniui gal kiek per daug aptemptos, nors abi XL dydžio. Tačiau kažkaip norėjau pasipildyti paprastų “maikių” lentyną.

Šiek tiek hipiška, apačioje traukta su guma, palaidinė iš “Humana”. Nieko ypatingo ar labai gražaus, bet čia jau dozė laisvumui ir patogumui. Plono džinso medžiaga ir atraitojamos rankovės taip pat patiko. L dydis, pylimo g. “Humana”, 6 EUR.

Paprasčiau nei paprasta. Minimali, plona (viskozinė), lengva, M dydžio palaidinė iš dėvėtų drabužių parduotuvės 50ct, Mindaugo g. 5 EUR. Kai parduotuvėje kiloji, tai atrodo nuobodu, o vėliau tampa patogiausiu ir dažniausiai nešiojamu rūbu.

Na tiesiog patiko paveiksliukas :). Blogerei tinka. 5 EUR. “Humana” Čiurlionio gatvėje. XXL dydis.

Pilkas džemperis iš vyrų skyriaus. Tiek užrašas patinka, tiek medžiaga, tiek forma. Kelionėje bus labai patogu! L dydis, 8 EUR, “Humana” Čiurlionio gatvėje.

Sportbačiai ir kerzai yra mano silpnybė. Šie pilkieji nokautavo pilka, džemperius primanančia, medžiaga ir tomis kniedėmis, ir ta suvarstymo guma. Ir dar nenešioti. Na super duper, ane? 8.50 eur.  Dėvėtų rūbų parduotuvė 50ct, Mindaugo g.

Na ir pabaigai – auskarai. Kainą matote, abejos poros po 2 EUR, pirkti H&M. Vakar pirkau. Nežinau ar mėlynus pritaikysiu, ar foto dekoracijoms naudosiu, o tuos rožinius šiandien nešioju ir negaliu atsidžiaugti. Elektronikos parduotuvėje pirkau auto parkavimo sistemą ir kiek dėmesio sulaukiau!

Tai tiek pirkinių! Parašykit ar patiko, kas patiko! Lauksiu!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik