Labas! Ką tik grįžau namo ir puolu rašyti šį įrašą. Laukia darbinga diena. Regis nieko sudėtingo: suruošti porą užsakymų ir nunešti į paštą, nufotografuoti ir sutvarkyti timpų nuotraukas, įdėti į parduotuvę. Nufotografuoti keturis papuošalus (bent po dešimt skirtingų nuotraukų kiekvienam), sutvarkyti, įdėti į Etsy. Darbų sąrašas trumpas, bet užtruks visą dieną. Kūrybiška veikla man visada patinka. Tad nedaugžodžiaudama šoku prie metų geriausių veido priežiūros produktų.  Šių bus šiek tiek daugiau, nei kūno priežiūros srityje. Ten aš šiek tiek abejingesnė. Taigi. Štai tie šaunuoliai!

Mėgstamiausia priemonė veidui valyti buvo ir vis dar yra “Antipodes” žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklis “Hallelujah”.

Tai kreminė priemonė, kurią tobuliausia naudoti kaip pirmą dviejų valymo žingsnių etapą. Man jis puikiai tirpina makiažą, net atsparų vandeniui. Skaniai kvepia, bet labai neįprastai, ne visiems patiks. Skalsus. Nes vis dar turiu, užtenka vieno spustelėjimo. Beje, kam aktualu, tai jo buteliukas stiklinis!

Mėgiamus serumus turėjau bent du. Vienas, gal net labiausiai per dešimtmetį patikęs yra “Driu Beauty” drėkinamasis veido serumas.

Tobulas riebiai odai: labai gerai drėkina, itin greitai susigeria, nepalieka lipnumo, jokio tempimo jausmo, sudirginimo. Oda sveika, pridrėkinta. Vienu žodžiu – gėris. Bet turi tris minusus: brangus, greitai baigiasi ir labai prasta pakuotė. 

Kitas mylimas produktas yra “Manilla” stangrinantis kolageno veido serumas NUDITUM

Tai buvo trečias bandytas serumas iš “Manilla” ir patiko labiausiai. Visų pirma, tai jo kvapas man priimtiniausias. Naudojasi gana skalsiai, veidą padengia tokia slidžia plėvele, kuri greitai susigeria ir oda lieka tiesiog švelni. Netempia, kaip būna su stangrinančiais serumais, bet veidas tikrai atrodo, sakyčiau, šviežesnis. 

“Antipodes” šviesinantis lengvas dieninis kremas su manuka medumi “Manuka Honey Skin-Brightening Light Day Cream” yra mėgstamiausias kremų srityje. 

Didelį kiekį vis naudoju naudoju ir dar beveik pusę turiu, tad skalsus. Malonus kvapas ir mane džiugina konsistencija – jis iš pradžių atrodo riebokas, bet iš tiesų nepalieka sunkumo ir gana greitai susigeria. Ilgai jau naudoju ir tikiu, kad jis tikrai prisideda prie odos spalvos gerinimo. 

Dėl paakių kremo visai nenustebinsiu. Vis linksniuoju ir linksniuoju “Sesderma” jauninantį regeneruojantį paakių kremą “Factor G”.

Jei atvirai, tai vienas man labiausiai iš viso patikusių paakių kremų. Naudoju jį jau ne pirmą mėnesį. Juk įtraukiau į vasaros favoritus, o jau žiema. Nežinau, ar čia tik man tiek ilgai užtenka produktų? Kuo jau jis toks geras? Visiškai neapsunkina paakių ir ant jo gerai gula kreminės pudros. Drėkina puikiai, kažkaip net su mano didžiausia bėda – patinimu padeda kažkiek kovoti. Ar jaunina? Nemanau, aš senėju turbūt greičiau nei jis veikia, bet visi pojūčiai, kuriuos šis suteikia man patinka. Ir dar svarbiausia, kad nedirgina, nes būna po mėnesio kito kremai ima alergizuoti. 

Tada, labai noriu į geriausius įtraukti ir saulės apsaugą. Mano favoritas – “Avene” apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais “B-Protect”, SPF50.

Absoliučiai geriausias tarp visų “Avene” saulės kremų, tačiau ir šiaip labai patiko: turi prisitaikančią spalvą, kuri nėra oranžinė ir tinka šviesioms. Labai gerai sulygina odos atspalvį, per daug neblizga ir nesijaučia sunkiai. Tik baigėsi greitai, bet šitą tikrai kartosiu kitą vasarą. 

Na ir dar noriu paminėti tris kaukes. Nustebinsiu, bet tarp lakštinių man labiausiai aptinka… nepatikėsit, bet Garnier” drėkinamoji kaukė po deginimosi “Ambre Solaire After Sun”.

Tiesiog iš lakštų aš noriu gaivinimo ir drėkinimo, visomis kitomis savybėmis sunkiai tikiu. Dar pageidauju, kad po visko neliktų to bjauraus lipnumo. Tai va. Man ši yra labai gera, o jūs jau kaip norit :).

Skaistinimui ir valymui mėgau naudoti “Andalou Naturals” kaukę su moliūgais ir medumi.

Man ji yra puiki pigesnė alternatyva visų laikų mėgiamiausiai “Kiehl’s” kaukei su spanguolėmis. Pravalo odos paviršių, skaistina ir tą daro akivaizdžiai. Ko dar norėti?

Na ir šių metų paskutinis džiaugsmas yra “Petitfee” paakių kaukė “Agave Cooling, Hydrogel Eye Mask”.

Laikau šaldytuve ir kai jau prabundu visiškai užtinusi, dedu ant paakių ir einu dirbti. Gera jie gaivina, puikiai pamažina tą tinimą. Spėju dauguma tų silikoninių padelių panašiai veikia, bet aš turiu šiuos ir džiaugiuosi. Tad gal metų atradimas yra ne tiek konkreti rūšis, kiek pats tokių kaukių tipas. 

Tiek šį kartą, tikiuosi priminiau vieną kitą produktą. O ką gero jūs mylėjot?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.