Apžvalga: “Driu Beauty” drėkinamasis veido serumas

Estimated read time 3 min read

Šiandien smarkiai girsiu. Tai yra papasakosiu apie labiausiai man kada patikusį veido drėkiklį. Kaip žinote, aš dar sausį gavau pamėginti keletą “Driu Beauty” kosmetikos priemonių. Kelis Unisex linijos produktus aptariau čia. BHA gelį, kuris yra labai geras pagalbininkas mano odai, aptariau čia. Tačiau labiausiai patikusį produktą pabaigiau, ausų krapštuku išlaižiau likučius, ko gyvenime nesu dariusi, bet taip ir neapkalbėjau. Man nebaisu pasakyti, kad kažkas nepatinka, bet aš nenoriai giriu gana solidžiai kainuojančius dalykus. Na, bet ką padarysi, retai man kažkas taip patinka, kaip šis drėkinamasis serumas

Aprašymas:

Pasirūpinkite idealiu odos drėgmės balansu ir aprūpinkite odą antioksidantais. Šis drėkinamasis serumas padės palaikyti odos drėgmės pusiausvyrą, minkštins odą, kovos su aplinkos daromu poveikiu bei lėtins senėjimo procesus.

* Tinka mišriai ir riebiai odai

* Visiškai nekemša porų

* Palaiko idealią odos drėgmės pusiausvyrą

* Aprūpina antioksidantais

* Ramina odą

* Pristabdo odos senėjimo procesus

NAUDOJIMAS

Švelniai paskirstyti serumą ant švariai nuvalytos ir tonizuotos veido / kaklo odos. Jei reikia, ant viršaus galima tepti kremą, tačiau nereikėtų per daug apsunkinti odos. Naudoti ryte / vakare.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Squalane, Niacinamide, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Hydrolyzed Silk, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ubiquinone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Parfum.

Serumo sudėtį yra išnagrinėję KosmetikosDNR, jei kam smalsu, užsukti. 

Kompanija šiomis aukso spalvos pakuotėmis turbūt norėjo sukelti prabangos jausmą, bet tiesą sakant, vien už jas man norisi sumažinti įvertinimą. Dozatorius labai nepatogus, užsikerta, spjaudosi (taip darė abu mano turėti produktai), kamštelis įskilo, nors nebuvo nei nukritęs, nei vežiojamas. Tad šioje vietoje man norisi kažko tikrai patvaresnio, geriau veikiančio ir solidesnio. 

Kairėje BHA serumas, dešinėje – drėkinamasis.

Serumo konsistencija iš tiesų lengva, kaip ir kvapas, kuris tiesiog neįsimintinas, bet neerzinantis. 

Na ir kuo gi man taip patiko? Susigeria žaibiškai, bet palieka veidą sudrėkintą. Kadangi aš turiu riebią odą, tai neretai jai skirti kremai susigeria gal ir greitai, bet tuo pačiu palieka norą dar kažkuo pasidrėkinti. Arba stovi plėvelė. Čia gi viskas kitaip. Susigeria, o veidas gaivus, tarsi toks bouncy, putlus. Taip pat priemonė nepadidino mano porų kimšimosi ir net atrodė, kad apramina spuogelius. Gerai sudrėkinus veidą jis iš karto atrodo jauniau, kosmetika gula gražiau. Na, tiesiog, sakysiu tiesiai, nuostabus drėkiklis riebiai odai. Ir nors galima po jo naudoti kremą, man daugiau nieko neprireikė. 

Tačiau be nepatikusios pakuotės, dar vienas minusas, kad produktas labai greitai pasibaigė, net nepatikėjau ir ardžiau pasižiūrėti, o gal ten kas užsikirto, negi tikrai nebėra? Kaina irgi labai nedraugiška. Aš gal ir turiu 64 EUR, bet kai pagalvoju, ar kremas, ar kuro į motociklą ir nakvynė su pusryčiais, kokiuose juokinguose svečių namuose, tai nugali ne kremas. Tačiau rekomenduoju bent mėginuką pamėginti susišaudyti, kaip jau sakiau, retai man kas taip patinka. 


Naudinga: Ieškokite Driubeuty.lt. Kaina – 64 EUR už 30ml. 

2Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Galėčiau atsakyt tik turėdama sausą, bet jei derinat su kremu… o gal net ir jo vasarą nereiktų.

+ Leave a Comment