Apžvalga: “Garnier” drėkinamoji kaukė po deginimosi “Ambre Solaire After Sun”

Estimated read time 2 min read

Bet tai kai įnikau apie tas lakštines kaukes kalbėti, ar ne? Su šia istorija tokia, kad kadaise (tikrai ne šiemet) man ją buvo atsiuntusi kompanija. Aš stumdžiau stumdžiau, galiausiai pamėginau ir patiko. Tik tiek, kad neparengiau apžvalgos. Na, taip jau būna. Tačiau po to pirkau dar ne vieną kartą. Ji guli ne kiekvienoje parduotuvėje, tad radusi pajusdavau tikrą džiaugsmą. Tokių jausmų vedina pagalvojau, kad reikia skirti tegul ir trumpą, bet dedikuotą apžvalgą. Tiesiog, kad kažkada būtų galima įdėti nuorodą įvardinant mėgiamiausius vasaros produktus. 

Aprašymas:

Tai pirmoji medžiaginė kaukė po saulės, veikianti kaip „gydomasis tvarstis“. Ji nuramina, atkuria ir giliai sudrėkina intensyvių saulės spindulių paveiktą odą.

Ramina: impregnuotas audinys iš karto atvėsina odą, numalšina deginimą ir niežulį.
Atkuria: priešuždegiminiu poveikiu pasižyminčiais hamameliais papildyta priemonė atkuria intensyvių UV spindulių pažeistą odą.
Sudrėkina: didelės koncentracijos hialurono rūgštis atkuria odos vandens atsargas.
Naudojimas. Kaukė uždėkite ant švarios veido odos. Palikite 15 minučių. Nuimkite kaukę. Priemonės likučius įmasažuokite į veido odą arba nuvalykite vatos diskeliu.

Sudėtis:

Paveikslėlis didinasi

Kaukės forma įparsta, tad net nekeliu paveikslėlio, kaip su ja atrodau. Taip pat kaip visada :). Kvapas būdingas visiems “Garnier” produktams, na o pokvapis toks lengvas, gaivus. 

Kuo man taip patiko ši priemonė? Ji tikrai puikiai prilimpa, vėsina ir labai gerai drėkina. Ypač jaučiasi, kai naudoju pagal paskirtį. Tai yra tada, kai veidas nukankintas saulės. Sudrėkina, nuramina, atvėsina. Man net gaila, kad kiekvienoje parduotuvėje rasite “Garnier Aqua Bomb”, bet ne šias “After Sun” kaukes. Daug geresnės. 

Bandėt?


Naudinga: Aš randu “Rimi”, taip pat mačiau turi ir Pigu.lt. Kaina – apie 2,5 EUR. 

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours