Ar žinote, kokia problema yra įsisukus į bloginimo ratą? O gi ta, kad tikrai vengiu kartoti patikusias priemones. Ir todėl, kad pasaulyje dar tiek neišbandytų, o jei kita dar labiau patiks? Ir dėl to, kad šita jau aprašyta, o juk nuolatos norisi papasakoti apie kažką naujo. Taigi, pati iš savęs atimu galimybę mėgautis tam tikrais produktais. Ir dabar pagalvojau, kad kartais galiu sukurti atnaujintas apžvalgas. Pvz., štai aš jau esu rašiusi apie “Andalou Naturals” moliūginę kaukę. Tačiau aš bandžiau vienkartinę pakuotę, kurios užteko dviems kartams ir įspūdis buvo sudarytas tik iš jų. Man labai patiko. Taip patiko, kad nepaisant viršuje išdėstytų minčių, gi ėmiau ir nusipirkau pilną indelį ir kaukę naudoju du kartus per savaitę. Kodėl gi neatnaujinti apžvalgos? Du kartai vs daug. Ir apskritai, gal nuomonė pasikeitė?

Kaukė su moliūgais, manukos medumi ir glikolio rūgštimi žada švelniai šveisti negyvą odą, lyginti tekstūrą bei skaistinti.

SudėtisCucurbita pepo (pumpkin) puree*, aloe barbadensis juice*, helianthus annuus (sunflower) oil*, vegetable glycerin, manuka honey, ananas sativus (pineapple) juice*, pectin, glycolic AHA, sodium hyaluronate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum*, fruit stem cells (malus domestsica, solar vitis) and bioactive 8 berry complex*, lecithin, saccharum officinarum (sugar cane) extract*, calophyllum tacamahaca (tamanu) and limnanthes alba (meadowfoam) oils, magnesium ascorbyl phosphate (vitamin C), tocopherol (vitamin E), aspalathus linearis (rooibos) extract*†, phenethyl alcohol, ethylhexylglycerin, cinnamomum cassia (cinnamon), myristica fragrans (nutmeg) and eugenia caryophyllus (clove) powders* 

Šį kartą kaukė jau gražiame oranžiniame indelyje. Nežinau, kaip jums, bet man ši spalva kelia apetitą, net ir renkantis produktus. Visada stabtelėsiu, visada apžiūrėsiu. Na, o kaukė, tai kaip trinta moliūgų sriuba, kvepia saldokai.

Užtenka jos tikrai gana ilgam, nes nereikia labai storo sluoksnio, o kadangi nėra itin tiršta, tai dengiasi lengvai. 

Pastebėjau, kad jei užtepu ant vos drėgno veido, tai šiek tiek dilgčioja. Geriau ant visiškai sauso. Taip pat primenu, kad ši kaukė yra su AHA, todėl geriau naudokite ją vakarais, o kitą dieną nepamirškite gero SPF. Labai svarbu! Nes kitaip produktas ne skaistins, o kaip tik gali paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą. 

Kaip ir žiemą, taip ir dabar, kaukė man patinka. Po jos oda atrodo tarsi nušveista, bet nesudirginta (aš šiaip pripratusi prie rūgščių), skaistesnė, turo sveiko spindesio. Kažkaip ilgainiui atrodo, net ir ilgiau tas poveikis išlieka, mažiau kemšasi poros. 

Tad vienas tų favoritų, kuris vertas pakartotinio atsiliepimo, ir kurį pirksiu dar ne vieną kartą. Vertinu ir draugišką kainą, mano viso gyvenimo geriausia kaukė yra “Kiehl’s” su spanguolėmis, tačiau jos 100ml indelis kainuoja 40 EUR, tad dvigubai daugiau už tą patį kiekį. O ir dėl tirštesnės konsistencijos susinaudoja sparčiau. 


Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. Kaina – apie 11 EUR be nuolaidų už 50ml. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.