Aš įsivaizduoju, kad jei dabar dvi dienas iš eilės būtų tik +15, tai tą antrą dieną aš atsiprašinėčiau dievų už kiekvieną dabar ištartą zirziantį “karšta…”. Bet karšta ir automatiškai norisi tik stovėti po dušu ir daugiau nieko neveikti. Paradoksalu, bet mėnesio favorituose nebus jokio produkto kūnui, nes visos naudojamos prausimosi priemonės blankios, aliejai jau pabodę ir nieko gero neatradau. Rekomenduoti galiu tik “Garnier Ambre Solaire UV Water”, nes juo patogu išsipurkšti einant į miestą.

Apie kitus favoritus tarsiu keletą žodžių. Jei produktas turi apžvalgą tai po jo pavadinimu pakišiu nuorodą, žvaigždutė, kaip visada, reiškia, kad tai yra PR produktas (atsiųstas atstovų).

Dekoratyvinė kosmetika

Dažytis per šiuos karščius tikrai nesinori, tad visi šešėliai, kreminės pudros ir lūpų dažai kantriai tirpsta dėžutėse, tačiau šiek tiek pasigražinimo priemonių į krūvelę susirinko.

“Maybelline Total Temptation”* ir L’oreal Paris Paradise Extatic Waterproof”* yra du pamainomis naudojami vandeniui atsparūs tušai. Nes šios vasaros klimate jokie kiti man nelaiko, o patušuoti akis man patinka ir nors tu ką. Jei reiktų išrinkti patį patį, tai šioje poroje lyderiu taptų “Maybelinne”.

“Avene” apsauginis fluidas su spalva* labiau priežiūros priemonė nei dekoratyvinė kosmetika, bet vietoje visų kreminių pudrų renkuosi jį ir taip saugau veidą nuo saulės. Kadangi ši priemonė kiek sunktelėjusi ir sukelia blizgumą, tai išsitraukiau “Uoga Uoga” mineralinę pudrą. Ja užtvirtinu, jei reikia dienos metu atnaujinu makiažą. Tikiu, kad nekemša porų ir dar pati šiek tiek saugo nuo saulės. Tačiau miltiškumo irgi kiek suteikia, todėl aš atradau “Catrice Prime and Fine” fiksuojantį purškalą. Šiaip aš tokių dalykų nenaudoju, nesu turėjusi ir garsiojo MAC, bet pas Mildą perskaičiau, kad rezultatas panašus, dar buvo akcija, tai ir paėmiau pamėginti. Na tikrai sulieja veidą, drėkina, nors nei matizuoja, nei padeda ilgiau ištempti. Vistiek patinka.

“Kiehl’s” lūpų balzamas “Butterstick Lip Treatment SPF 25”* visiškai pastūmė į šoną visus lūpų dažus. Man jis puikus, ką ir kalbėjau savo apžvalgoje.

Dar vienas atradimas – “P2 EyeBrow styling gel”* – antakių tušas, ko aš niekada nevertinau. Bet dabar aš žiauriai tingiu žaist su tais antakiais, tai tik sušukuoju mažu patogiu šepetuku, jie visai padoriai užsifiksuoja, truputį užsipildo spalva ir man to pakanka.

Plaukų priežiūra

Galvą plaunu gerokai dažniau. Patikėkit, nepaisant to, kad pusė galvos nuskusta, aš turiu tokias kudlas, kad šiuo oru net viršugalvis suprakaituoja. Tad ne tiek plaukai reikalauja plovimo, keik aš kūną po jais noriu nuprausti, todėl naudoju gana švelnų, glotnumo suteikiantį “Rene Furterer” šampūną “Lissea”*. Turiu aš jį apie metus, vis priešokiais pripuolu, manai greit papasakosiu daugiau.

“Garnier Fructis” drėkinamasis plaukų kremas “Aloe Air-Dry Cream” aptartas vos prieš kelias dienas, tad kviečiu į apžvalgą, kurioje sužinosit kuo jis man patinka. Komentaruose esu papildžiusi ir kaip naudoju.

“Rene Furterer” nenuplaunamas maitinamasis plaukų kremas “Karite Nutri”*  – kai “Garnier” jau per lengvas. Žinote, gi dažniau plaunu, tai labiau sausėju, o jis atkuria situaciją per daug neapsunkindamas garbanų. Ir dar labai skaniai kvepia.

Veido priežiūra

Vis tas pats “L’oreal” švytėjimo suteikiantis veido ir lūpų šveitiklis su cukrumi “Smooth Sugars Glow Scrub”. Aš dabar turiu visus tris. Ir neketinu daryti palyginimo, nes tikrai rasite pas daugelį blogerių. Tiesiog apkalbėsiu tuos šveitiklius po vieną. Šį jau baiginėju, man jis vis dar nuostabus. Esu pradėjusi žaliąjį, bet, kaip sakiau, reiks laukti apžvalgos.

“Rasa” trigubi drėkinimo serumas “Beauty Drops” mano rankose atsidūrė netyčia. Baigiau net kelis kartus mėnesio geriausiuose minėtą “Vichy” serumą ir viena skaitytoja sakė, kad “Rasa” turi panašų. Tai aš kažkaip nusipirkau, po to paaiškėjo, kad buvo kalbėta ne apie šį, o apie tą iš violetinės pakuotės. Na, bet ano sudėtyje yra silikonų, o ši tikrai minimaliai panaši į “Vichy” – daug vandens ir kelios rūšys hialiurono rūgšties. Ir tikrai produktas žiauriai žiauriai panašus, tiek konsistencija, tiek poveikiu. Deja, bent kol kas “Kilig” asortimente jo nesimato.

“The Ordianry” niacinamido serumą kartoju trečią kartą. Tiesiog vasarą nustojusi naudoti A ir BHA rūgštis aš pastebiu, kaip vėl lenda problemos. Šis serumas su jomis tvarkosi (gerina odos tekstūrą, padeda greičiau gyti ir t.t.). Ir ne toks jautrus saulei.

“Omorovicza Balancing Moisturiser” – drėkiklis riebiai ir mišriai odai. Vasarą aš jį įvertinau. Lengvas, bet drėkina, susigeria greitai, lengvai matizuoja. Paprastas, nors pagal savo kainą tai stebuklus turėtų daryti.

Štai ir visi favoritai. Šis tas naujo, šis tas kartojasi, šis tas vėl prisiminta. O ką jūs mylėjot praeitą mėnesį?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.