Apie saulės žalą kalbama daug ir dažnai. Nesideginkit vidurdienį, sako jie. Susirgsit vėžiu, sako jie. Greičiau pasensit, sako jie. Saugaus įdegio nebūna, sako jie. Tačiau kiekvienas turi savo nuomonę. Vieni skrupulingai tepasi apsauginiais kremais, kiti tą daro tik eidami specialiai degintis, treti įsitikinę, kad geriau nieko nedaryti nei naudoti sintetinius filtrus ir dar yra ketvirti, penkti bei šešti. Man saulė labai patinka. Užtenka, kad ji šviečia, ir gyvenimas gražesnis. Tačiau nemėgstu įdegti, pvz., per atostogas neatsakingai apsvilau krūtinę ir rankas, tai negaliu ramiai žiūrėti veidrodyje į tą margumyną :). Nemėgstu ir degintis, todėl mane pliaže ant pleduko pamatytumėte nebent pralošusią lažybas. Dėl to, kartais atrodo, kad kam man tie apsauginiai kremai? Juk jei ne tiek daug tos saulės ir tenka. Išslenki iš namų, laikaisi pavėsio, tada jau būni vėl kažkur po stogu, vėl pavėsiukas. Ir va, sugebu nusvilti net per kelias minutes. Todėl bent jau veidą tepu priemonėmis su SPF visada, o kūną… Na, kai diena saulėta, o aš ketinu vilkėti atviresnius drabužius.

Bandydama saulės produktus esu visiškas tipinis urban atvejis. Tai yra, jei priemonė manęs neerzintų paplūdimy, nes dzin tas kvapas, lipnumas ar balti ruožai, derinyje su gatvėmis bei drabužiais jau kiti reikalavimai. Nespėsiu, nors abejingai praeidavau pro visus “Garnier Ambre Solaire” produktus (taip pat abejingai rankose pavarčiau ir kartu gautą priemonę po deginimosi), tai “UV Water” sukėlė smalsumą.

Produktas pristatomas taip:

Ypač veiksminga vandens lengvumo ir gaivumo apsauga nuo saulės. Jokio odos riebumo pojūčio! Akimirksniu apsaugo odą nuo UVB ir UVA spindulių žalos. Revoliucinė, vandenį primenanti tekstūra: švelniau, lengviau, jokio lipnumo. Alavijais papildytas vanduo atgaivina, sudrėkina odą ir suteikia jai natūralaus švelnumo.

Sudėtis:

Akį patraukė gražus ir kontrastingas buteliukas. Manau, kad pristatant vandens lengvumo priemonę, kurią dar reiks ir nešiotis, puikiai padirbėta.

Kvapas lengvas ir neerzinantis. Man lyg ir yra kažkokių melionų ar arbūzų užuomazga, bet labai tolima. Ilgai ir neišlieka. Purškia lengva dulksna, gana plačiai, tad paplūdimyje gal ir patogu, bet namuose reikia atsargiau.

Nuo saulės saugo, ypač jei nepamiršti pakartoti. Sudėtį įkėliau, tai patys pažiūrėsit ar ji jums priimtina, aš savo poziciją tuo klausimų jau daug kartų rašiau, na o be šių aspektų įdomiausias, ko gero, yra konsistencija. Koks gi tas vanduo? Iš pažiūros tikrai lengvas. Purkšt purkšt, atrodo daug lengvesnis už aliejų. Labai paprasta paskirstyti, tačiau ant odos lieka toks lengvas riebaliuko sluoksnis. Aš negaliu sakyti, kad jis lipnus ar aliejiškas, labiau drėkinanti plėvelė, bet ji yra, tad niekaip negaliu sakyti, kad visiškai nejuntamas produktas. Visgi, priemonė gerokai lengvesnė už apsauginius kremus, kuo man ir patinka.

Ar tai kažkokia inovacija, apie kurią sakyčiau, kad va čia tai stebuklas, tokio dar nemačiau? Nemanau. Tačiau užlėkusi į eilinį prekybcentrį saulės kremo, mat savo pamiršau, ar netilpo į bagažą, tikrai imčiau šį. Patogus, lengvas, paprasta naudoti, neerzina kvapas.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite prekybos centruose ir kosmetikos parduotuvėse. Kaina apie 13 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).