Atsibudau ir žiema! Nors man nepatinka sniegas (kai esu lauke), bet turiu pripažinti, kad per langą žiūrėti gražu. O dar čia nuolatos akį merkia zylutės, nuotaika tikrai kalėdiška, kad tik neišsibarstytų iki gruodžio.

Na, o šiandien papasakosiu apie mineralinę “Uoga Uoga” pudrą. Manoji spalva yra “Nemiegančioji Gražuolė”. Kaip nurodo pardavėjai – labai šviesi, šilto gelsvo/neutralaus atspalvio.

Apie pudrą:

Ši pudra yra pagaminta iš gamtoje randamų mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų ir yra visiškai natūrali, be to, jos sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį ir sveikatą!

Mūsų sukurta pudra sukuria lengvą ir itin natūraliai atrodantį makiažą. Ji – pagaminta natūralaus žėručio pagrindu, kuris efektyviai atspindi šviesą, todėl odos paviršius atrodo pastebimai lygesnis. Pudra gerai sugeria riebalų perteklių ir suteikia odai matinį efektą. Ji nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti, o ilgainiui gali padėti išspręsti ir tam tikras odos problemas. Jos sudėtyje esantis gintaras kartu su cinko oksidu veikia priešuždegimiškai, ramina suerzintą odą, padeda gyti žaizdelėms, o titano dioksidas užtikrina efektyvią apsaugą nuo žalingų saulės spindulių.

Aš šią pudrą išmėginti noriu šimtą metų. Praktiškai nuo atsiradimo dienos. Kas trukdė? Turbūt aš pati. Nes tai tingisi spalvą rinktis, tai pinigų nėra, tai alternatyvą kokią reikia pabaigti. Bet pagaliau!

Sudėtis:

Man svarbiausia, kad pudra nekimštų porų, o to ji ir neturėtų daryti. Mineralines pudras naudoju dviem būdais: dengiu veidą vien ja, arba labai lengvu sluoksneliu fiksuoju makiažą.

Spalva tikrai gelsva ir šviesi, man puikiai tinka. Indelis visiškai tradicinis, patogus.

Na ir štai šioks toks “prieš” ir “po” rezultatas:

Veidą gerai sudrėkinau veido kremu ir “Uoga Uoga” pudros šepetėliu sukamaisiais judesiais įtryniau priemonę. Kaip matote, spalva man tikrai labai atitiko. Pudra nėra pilno maskavimo, sakyčiau labiau lengvo ar vidutinio, nes ryškiausios dėmelės vistiek šviečia, tačiau labai gerai sulygina spalvą. Mano veidas turi daug pigmentinių dėmelių, paraudimų. Vizualiai ir poros ne taip matomos. Tiesa, jei siekdamos didesnio maskavimo imsite sluoksniuoti, tai greitai pasimatys miltiškumas ir nieko gero iš to nesigaus. Patarimas: aplikavusios mineralinę pudrą, apipurkškite veidą hidrolato ar terminio vandens dulksna. Aš naudoju rožių hidrolatą. Šis žingsnis tiesiog labiau sulieja pudrą, padaro ją mažiau matomą, veidas atrodo gražiau.

Kaip fiksavimo priemonė (ant krempudra dengto veido) pudra irgi veikia. Gal aš nesu labai reikli, bet nelabai turiu ką prikišti. Beje, jei abejojate dėl spalvos, tai internetu galima įsigyti mėginuką.

Įvertinimas:

Naudinga: Pudrą įsigyti galite “Rimi”, “Uoga Uoga” salelėse ir internetu. Kaina – 18.80 EUR už 8g.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.