Apžvalga: “EO Lab” jauninantis rankų kremas

Estimated read time 3 min read

Sakykit, ar jau išsitraukėte pirštines? Aš vis dar apsimetu, kad vasara, kad nereikia man jokių pirštinių, bet tiesą sakant, rankos žvarbsta. Todėl rankų kremai jau apsigyveno visur kur įmanoma – ant stalo, rankinėje, prie lovos, mašinoje. Rugpjūčio viduryje aš gavau siuntinuką iš “Eurokos” su produktais, kuriuos turėjau apžvelgti jų blogui. Nebuvau ir nesu įsipareigojusi apie juos kalbėti savo tinklaraštyje, tačiau bent keletas priemonių taip prilipo mano kasdienybėje, kad tikrai sulauks tradicinių apžvalgų. Vienas tų produktų – “EO Lab” rankų kremas.

Ši kompanija man kelia prieštaringus jausmus. Vieni produktai visai nepalieka įspūdžio, nors jų aprašymas ir sudėtis atrodo lyg ir žada gerus pojūčius. Pvz., plaukų purškiklis visai nepatiko. Tačiau nusipirkau labai panašų, tik su blondine paveikslėlyje – na super! Dezodorantai yra mano vieni mėgstamiausių. Viena plaukų kaukė tiesiog vidutinė į geresnę pusę. Dar bandžiau kažkokį aliejų plaukams – nelabai. Mėlyną muilą kūnui ir plaukams – visai nieko. Jauninantį veido toniką vakar įtraukiau į mėnesio favoritus. Šviesiantis serumas įspūdžio nepaliko. Micelinis vanduo visai neblogas. Aš ir sakau, kad šios kompanijos gaminius reikia tiesiog mėginti, kitaip neatrasite.

Na, o šiandien gi apie rankų kremą.

Jauninamasis ir maitinamasis rankų kremas, kuris papildytas natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 98,5 % augalinės kilmės medžiagų. Jo sudėtyje taip pat yra organinio taukmedžio sviesto, kuris pasižymi maitinamuoju ir drėkinamuoju poveikiu. Jis suteiks odai minkštumo ir aksomo švelnumo. Rozmarinų aliejus atkuria odos stangrumą ir elastingumą. Verbenos ekstraktas gali padėti jauninti ir lyginti rankų odą.

Kremo kvapas gana lengvas ir malonus. Man tai svarbu, nes vieną jau esu išmetusi tik dėl tos priežasties, kad man smirdėjo. Gana sunkus, tirštokos konsistencijos. Susigėrimo greitis sakyčiau vidutinis. Nėra tas, kuris žaibiškai susiurbiamas ir jau galima tapšnoti telefoną, bet ir nereikia laukti valandą. Gerai masažuojant procesas paspartinamas. Aš juo tepuosi rankas prieš eidama į lauką.

Didelis minusas yra atsukamas kamštelis. Na, mieli gamintojai, užknisat! Užsukinėti produktą, kai ką tik prisispaudžiau į rankas kremo, kuris nesusigeria žaibiškai, tikrai nėra mano svajonių užsiėmimas. Jei jau galit investuot į tuos papildomus kartonus, tai gal permąstykit ir lėšas skirkit patogesnei pakuotei. Ačiū.

Visa kita puiku. Galiu rekomenduot.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Elevita”. 100ml kaina apie 3 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours