Kiek save pamenu, tai visada turėjau strazdanų. Matyt vaikystėje per mažai saugojausi saulės, o gal niekas apie jos žalą tiek nekalbėjo. Oda taip pat linkusi pigmentuotis. Kai atsiranda dėmelių ant rankų, aš nesuku galvos, bet kai veidas margas, tai nelabai patinka. Todėl pastaruoju metu didesnį dėmesį skiriu šviesinančioms bei skaistinančioms priemonėms. Nenuostabu, kad pro mano akis nepraslydo ir “Ecolab” produktas.

Parduotuvėje juos rasite supakuotus į atskirą kartoninę dėžutę. Beje, supratau, kad tas kartono perteklius mane jau erzina. Nusiperku daiktą, pasidedu dėžutę, nes gi reikės kažkada fotografuoti ir po to žiūriu, kad jų jau milžiniška krūva.

Mane suviliojęs aprašymas:

Man vis dar juoką sukelia tos “naujausios kartos pažangiausios technologijos”. Kur? Kokios? Gal galima plačiau?

Na, o visa kita gi žada efektyviai šviesinti odą. To aš ir noriu.

Sudėtis:

Pirmu numeriu groja vanduo, tada eina spanguolių ekstraktas (antioksidantas – gerai), avokadų aliejus, daug įvairių augalinių ekstraktų, glicerino ir pačioje pabaigoje rasime vidutiniškai saugių konservantų Benzoic Acid, Sorbic acid (gali būti toksiški), bei pavojingo konservanto benzyl alcohol.

Iki konservantų sudėtis gana padori, tik man kiek abejonių kelia ar visi tiek vandeniu skiesti ekstraktai tikrai gali pašviesinti odą.

Kremas-serumas yra skystokos balkšvos konsistencijos, labai lengvas. Kvapas neintensyvus, vos jaučiamas. Susigeria gana greitai ir nepalieka lipnumo jausmo, nekemša porų.

Bet tik tiek. Sunaudojau jau du trečdalius pakuotės, tepu jau kelias savaites, bet nematau jokio poveikio. Kaip kasdieninis kremas jis per silpnas, norisi didesnio drėkinimo, o pigmentinių dėmių nepaveikė niekaip. Sakyčiau daiktas “apie nieką” ir antrą kartą nekartočiau. Šis gamintojas man daug geriau pasirodė su plaukų kauke ir miceliniu vandeniu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Maxima” parduotuvėse. 30ml kaina yra 7.99eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką