Vos prieš porą metų rinkoje atsiradę miceliniai vandenys iš pradžių kėlė skepticizmą. Kaip kažkoks vandenėlis gali nuvalyti makiažą? Pasirodė, ne tik gali, bet dar ir pagavo tokią bangą, kad dabar kiekvienas veido priežiūros kosmetikos gamintojas turi savo vandenį. Na, o jei neturi, tai dar tikrai turės.

Išbandžiau aš jų visokių. Sunku būtų net išvardinti. Bioderma, Eveline, Rasa, Garnier, L’oreal, Mixa, Lierac, Linere… Na ir dabar dar Ecolab. Mano favoritas šiaip jau yra Garnier rožiniame buteliuke. Myliu jį dėl kokybės/kainos/sudėties santykio. Draugiški ingridientai, gerai valo, ko norėti? Regis nieko, tik va tas moteriškas smalsumas. O gal tas dar geresnis? Taip namuose atsiranda kitas produktas, o išduotasis laukia parduotuvėje – juk kažkada grįšiu.

Štai kaip “Ecolab” pristatomas:

Micelinio vandens sudėtyje yra 99,1% augalinės kilmės medžiagų. Augaliniai ekstraktai bei migdolų aliejus makiažo nuėmimo procedūrą padaro itin lengvą ir malonią. Sudėtyje yra jūros vandens, kuris saugo odą nuo drėgmės praradimo, paraudimo, gerina odos būklę. Organinis lakišiaus ekstraktas pasižymi baktericidinėmis, priešuždegiminėmis ir priešalerginėmis savybėmis. Lotoso aliejus padeda išsaugoti odos gaivumą ir jaunatvišką spindesį. Rožių aliejus skatina odos atkūrimą, paryškina veido ovalą ir antakių kontūro liniją, lygina negilias mimikos ir amžiaus raukšles, padeda pašalinti pigmentines dėmes, didina odos stangrumą ir elastingumą. Ryžių baltymai drėkina odą, aprūpina ją mineralais, minkština, suvienodina veido spalvą ir suteikia matinį atspalvį.

Prisipažinsiu, kad esu skeptikė ir tokie aprašymai, kaip “paryškina veido ovalą ir antakių kontūro liniją”, manęs nė kiek neįtikina, o ir nelabai rūpi būtent toks rezultatas, micelinį vandenį perku tam, kad turėčiau kuo nusivalyti makiažą.

Sudėtis:

Tik pats pats paskutinis konservantas yra galimai toksiškas. Tikėkimės jo ten visai nedaug. Kiti ingridientai įtarimų nekelia ir nuteikia maloniai.

Pojūčiai: kaip ir daugelis micelinių vandenų, šis taip pat suplaktas putoja. Valymo kokybei jokių priekaištų neturiu, nes nenaudoju vandeniui atsparios kosmetikos.

Nesausina odos, neturi jokio įkyraus kvapo. Žinoma, kad nepastebėjau jokio stangrinimo, raukšlės nedingsta, bet užtat lieka švarios! Cha!

Vienintelis minusas yra maža pakuotė. Tie 200ml labai jau greitai baigiasi.

Mano įvertinimas: 3/3

Naudinga: Micelinį vandenį pirkau Eurokos. Kainavo 3.99eu. Taip pat mačiau pirkti Maximos grožio mugėje, tik nežinau ar atsiras nuolatiniame asortimente. Būtų gerai.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).