Apžvalga: "EcoLab" aliejus plaukams. Plaukai nesidžiaugia, o kojos dėkoja

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu rašiau apie profesionalias plaukų priežiūros priemones. Dar nebaigiau, šių gerokai užsiveisė vonios ūkyje. Visgi, nepamirštu ir natūralių produktų. Apie “EcoLab” tinklaraštyje rašyta ne kartą. Ir visą laiką nuomonės buvo tokios so so. Gamintojas balansuoja ant keistos ribos, niekaip negaliu jo nei nurašyti, nei pridėti prie mėgstamų.

Po plaukų priežiūros nepirkimo pasninko aš tiek save lepinau, kad baisu net prisimint. “EcoLab” plaukų aliejus irgi yra to išlaidavimo pasekmė atkeliavusi iš “Maximos”. Parduotuvėje ieškokite kartoninės dėžutės.

Aš jau minėjau – nekenčiu šių dėžučių. Visų pirma, tai bereikalingas popieriaus naudojimas. Visų antra, aš parsinešusi tokią pakuotę pagalvoju, kad gal norėsiu apie daiktą bloginti (o rašau aš tikrai ne apie viską, kas patenka į namus, tik ne visada tai žinau iš anksto). Ir jei norėsiu tai daryti, tada man reikės visos papildomos informacijos, kuri ant dėžės surašyta. Taigi, aš dėžutę pasilieku. Ir tada jos kaupiasi kaupiasi kaupiasi… Na, kartais bandau “čytinti” ir nufotografuoju viską prieš išmesdama, bet tada būna kyla problemų, nes nuotraukų kokybę ne visada patikrinu, arba po n laiko suprantu, kad kompozicijos norėtųsi… Vienos bėdos per tą kartoną!

Tačiau ant jo yra aprašymas:

Ir sudėtis:

Aš jau minėjau, kad nelabai jautriai žiūriu į plaukų priežiūros priemonių sudėtį, bet kadangi jau aprašymas teigia, kad čia viskas 100% natūralu, akcentuojama, kad labai sveikas ir puikus produktas, tai ir panagrinėkime, juk būtent dėl to ir pirkau.

Pirmoje vietoje yra linų sėmenų aliejus (puiku!), Kaprilo/kaprio trigliceridai (tirpiklis, minkštiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą sulaikantį drėgmę odoje – puiku!), karčiųjų migodų aliejus (puiku!), kviečių aliejus (puiku!), Vitaminas E (gerai, jei tik neturi kenksmingų priemaišų), hidrolizuoti šilko proteinai (puiku!), Kolagenas (puiku!).

Na, matome, kad sudėtis gera.

Kartoninėje dėžutėje randame nemažą buteliuką su pompa.

Tas dozatorius per daug nedžiugina, nes neįmanoma spustelėti tik truputėlį, jau jei spaudi, mielas drauge, tai gausi visą rimtą čiurkšlę į delną. Ir tokio kiekio mano plaukams daugoka.

Nors sudėtis ir daug žadanti, bet poveikis mano plaukams nepatiko. Po nakties išplovus aliejų jie tampa kažkokie šiurkštūs, nemalonūs, nepadeda net kondicionierius. Gal permaitinti, ar ką? Bandžiau mažytį kiekį naudoti ir kaip aliejuką galams, bet produktas labai riebina ir apsunkina, tad taip nepagudrausite.

Visgi išmesti daiktą lyg ir gaila, nes na netiko tai netiko, bet nėra gi koks šūdas (atsiprašau už žodeliuką). Taigi, taupioji Salomėja ėmė aliejų naudoti kūnui. Nusidušinu, ir kol dar oda drėgna ištepu kojas. Va tam man jis patiko. Nors ir geriasi kiek sunkokai, tačiau puikiai maitina, ryte blauzdos švelnutėlės. Beje, nežinau, kuri sudedamoji dalis ten kvepia, bet priemonė dvelkia citrusais. Skaniai.

Liko išbandyti tik “EcoLab” sviestus, kuriuos žmonės giria ir galėsiu šiai kompanijai sakyti ate. Nė vieno daikto kol kas nesinori kartoti. Na, gal micelinis vanduo pasirodė fainiausias.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Aliejų pirkau Maxima, manau jų gali turėti ir Eurokos. Bėda ta, kad nepamenu kainos, o internete nerandu, tad parašysiu tik orientacinę – 6-8 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours