Mano mūza kažkur pabėgo. Ne, ne ta, kuri yra rašymo, o ta, kuri sugalvoja apie ką šiandien pasakosiu. Apžvelgiu vonią ir nėra įkvėpimo. Nauji daiktai dar nenusipelnė apžvalgos. Dekoratyvinę kosmetiką fotografuoti tokios šviesos sąlygomis yra nuodėmė. Tada prisiminiau gi, kad vakar skaičiau Eurokos naujienas, pas juos atsirado Ecolab produktų veidui ir aš jau noriu micelinio vandens bei veido kremo :D. O noriu, nes išbandžiau plaukų kaukę ir ji man paliko teigiamą įspūdį.

Teigiama, kad Ecolab priemonės  sukurtos naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas (bla bla bla, Rusijoje pažanga labiausiai matosi karinėje pramonėje). Be parabenų, silikonų, tik su natūraliais konservantais ir dažikliais. Kaip ten bebūtų, akį patraukė ir mano krepšelyje atsidūrė augimą skatinanti plaukų kaukė. Paradoksalu, nes aš plaukų neauginu, kaip tik juos skutu ir nervina kai per greitai atauga. Tačiau aš ir netikiu veiksmingumu. Juk plaukus augti verčia aktyvinama galvos kraujotaka, tam šaknys įtrinamos pipiriukais, ar masažuojamos ir taip toliau, o kaukę aš tepu ant pačios šveliūros. Greičiau jie augti nepradės, tačiau produktą išsirinkau nes man patinka makadamijos, taukmedis ir kt. vertingi priedai.

Parduotuvėje kaukė atrodė taip:

Šis aplankas nusimauna, viduje dėžutė, ant jos šono aprašymas.

Sudėtis:

Kam nesiskaito paveikslėlyje: Aqua, Zingiber Officinate root Floval water (infusion of ginger root), Organic Butyrospermum Parkii (shea butter), macadamia IntergrifoliaSeed oil (macadamia oil), Sesamum indicum oil (sesame oil), refined Borageseed Oil (Brazil nut oil) , bio Theobroma Cfcfj Seed Butter (organic cocoa butter), Sapindus Mukorossi peel extract (extract Soapnuts), Cananga extract (extract from ylang-ylang), glycerol, behenamidopropyl dimethylamine, glyceryl monostearate, glyceryl stearate SE, perfume, lactic acid, benzoic acid, sorbic acid , Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol.

Visai neblogai atrodo, ar ne?

Kaukė yra gana tiršta.

Kvepia saldokai. Užtepti lengva. Nuplovus plaukai atrodo slidūs ir minkšti, pamaitinti aliejais. Realiai aš gaunu tai ko noriu: gana natūrali sudėtis ir man tinkantis poveikis lyg po silikoninių priemonių. Paprastai siekiu minkštumo, glotnumo, blizgesio. Pirksiu ir vėl.

Mano įvertinimas:

Naudinga: EcoLab priemonių ieškokite didesnėse Eurokos parduotuvėse. 250ml kaukė kainavo apie 6.50 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).