Štai ir baigiasi savaitgalis. Kaip prabėgo jūsiškis? Aš lankiausi Ukmergėje ir valgiau skaniausius pasaulyje balandėlius su rabarbaro lapais, kuriuos gamina mano mama. Ketinau vežtis ir kompiuterį, bet paskutinę akimirką apsigalvojau, pasiėmiau tik keletą priemonių, kad galėčiau jas nufotografuoti pievelėje. Prisipažinsiu, kad šiuo metu galiu pasigirti visa gausa įdomių plaukų priežiūros produktų, na bet kol kas dėmesį skirsiu vienai “senienai”.

“EO Laboratorie” priemonę nusipirkau po gerų rekomendacijų. O dar “Eurokos” uždarinėjo ir buvo viskam didelė nuolaida…

Priemonė pristatoma taip:

plaukų priežiūros priemonė, kuri papildyta natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 97,2 % augalinės kilmės medžiagų. Organinis imbiero užpilas skatina galvos odos kraujotaką bei aprūpina plaukų svogūnėlius maitinamosiomis medžiagomis. Organinis kinrožės ekstraktas atkuria plaukus bei skatina jų augimą. Organinis makadamijos riešutų aliejus minkština plaukus, aprūpina juos mikroelementais ir vitaminais. Keratinas suteikia plaukams glotnumo ir žvilgesio.
  
Sudėtyje nėra: Parabenų ir silikono.
 
Sudėtyje yra: Organinio imbiero užpilo, organinio kinrožės ekstrakto, organinio makadamijos riešutų aliejaus, keratino.
 
Naudojimas: Purkškite priemonę ant švarių, šampūnu ištrinktų, drėgnų plaukų, tolygiai paskirstykite per jų ilgį, iššukuokite. Nenuskalaukite.

Sudėtis:

Be kvapų, konservantų ir pan, pagrindą tikrai sudaro ekstraktai ir aliejai.

Produktas skystas, su purškikliu, kuris tikrai kokybiškai skleidžia dulksną nesispjaudydamas keliomis srovėmis. Skaniai, gana gaiviai kvepia, man kažkodėl priminė obuolius.

Tačiau priemonė manęs nesužavėjo. Purkšdama šlapius plaukus aš pastebėdavau, kad jie pašiurkštėja ir tikrai būna nemal0nūs. Na, o ant sausų plaukų pirmas efektas būna fainas: plaukai sulimpa gražiomis sruogelėmis, paryškėja garbanėlės. Kas turi banguotus, pasipūtusius plaukus, tai supras, kaip tai smagu. Tačiau kai šis produktas pats išdžiūva, mano plaukai tik dar labiau pasipučia.

Et. Rizikuoju būti nuteista, bet kaip anoniminiame silikonikų susitikime sakau: man patinka sintetinės plaukų priežiūros priemonės. Su natūraliomis kažkaip ne tas… Sakysite, kad reikia laiko, kad atprasti nuo “chemijos” trunka kelis mėnesius, plaukai turi išsivalyti ir t.t., žinokite buvo tas laikas mano gyvenime. Prieš kokius 5 metus čia kilo natūralumo banga, visi gaminosi savo kremus, pirko tik natūralią kosmetiką. Pasidavusi buvau tam ir aš. Tuo pačiu ir Iherb.com parduotuvę atradau, o ji nurodo visų priemonių sudėtis, todėl ieškodavau produktų be SLS, be silikonų, be visokių kitokių druskų, dažiau tik su chna. Tiesą pasakius mano plaukai tada atrodė kaip šluota, todėl atėjo trumpų šukuosenų etapas. Tada po truputį grįžau prie įvairovės, būna blogų plaukų dienų, būna gerų, bet žinau, kad su profesionaliomis priemonėmis, kurios beveik visada yra sintetinės, man draugauti sekasi labiau. Vis tas greitas gyvenimo tempas, kai norisi čia ir dabar. Išpažintis baigta.

EO priemonę perleidau ir tikiuosi ji kitam žmogui pasiteisins kur kas geriau, nes tai, nuoširdžiai sakau, nėra blogas produktas, tiesiog man nelabai patiko.


Įvertinimas:

Naudinga: Priemonę įsigyti galite “Eurokos” parduotuvėse. 200ml kainuoja 5.49 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.